www.KNI-YORK.cz

Juniorhandling

Aktuální výsledky - 2005 - 2004 - Fotogalerie 
G280199.gif
Terezka - 2012 - 17 roků/years
Bis juniorhandler

European Dog Show Bucurest, ROMANIA - 07.10.2012,
judge: Ante Lucin, CRO

    Final Juniorhandling - reprezentant Czech republik
    Tereza Šubertová - 1. place !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                   BIS EUROPEAN JUNIORHANDLER 2012

1. !!!
Jsme první !!!!!

  JUNIORHANDLING AUSTRIA - Tereza Šubertová, CZ 
     30.09. 2012 -  Club Show Afghans - judge: Espen Engh, Norway 
    
1. place + Best Juniorhandler of Day + Afghan
     30.09.2012 -  CACIB Tulln - judge: Marc - Oliver REHM, D
    
1. place + Best Juniorhandler of Day +  Sznaucer
     29.09.2012 -  CACIB Tulln - judge: Karin Zanghellini, IT
    
1. place + Best Juniorhandler of Day + Afghan

ceny

JUNIORHANDLING SLOVENIJA - CACIB POHORJE - 23.09.2012
        Juniorhandling Tereza + Afghan - 1. místo

CACIB MARIBOR, SLO - 22.09.2012,
    Juniorhandling Tereza + Afghan - 1. místo, 
   BEST JUNIORHANDLER OF DAY

JH
Juniorhandling - 1. place Tereza both days...

BEST JH OF DAY
Tereza - Best Junior Handler of Day, judge: Barbka Novak, SLO

WORLD DOG SHOW SALZBURG 2012 - JUNIORHANDLING...

Tereza + Armando
WDS SALZBURG 2012, A - Tereza and Armando - WORLD VETERAN WINNER + BOB VETERAN  foto: Tina Uneholt
Tereza + Armando are the second THE BEST JUNIORHANDLING of the WORLD 2012 !!!
Thank you very much judge: Barbka NOWAK, SLO
TEREZCE SE SPLNIL JEJÍ VELKÝ SEN !
Chtěla se dostat do užšího výběru TOP 6 Juniorhandlerů světa 2012 !
Po reprezentaci CZ na CRUFTS - kde se Terezka dostala mezi TOP 6, už nemohla na Světové výstavě v SALZBURGU 2012  reprezentovat CZ, protože se musela vystřídat s vítězkou mladší kategorie za rok 2011 v CZ -  Kateřinou Navrátilíkovou.
Naštěstí v Rakousku můžete soutěžit v JH do 18-ti let a ne jen do 17-ti jako u nás, tak se mohla Terezka naposledy přihlásit do normálního JH. To znamená, že musela projít základními kolem, kde každý den bojovalo minimálně 65-80 juniorhandlerů z celého světa. Terezce se podařilo hned první den v pátek dostat mezi nejlepších TOP 6 JH ! to však nestačilo na Finále, proto se pokusila soutěžit i druhý den. Zase byla vybrána jinou rakouskou rozhodčí mezi TOP  6 a nakonec i mezi TOP 3 JH dne, čímž splnila qualifikace ne velké nedělní finále. Toho se mohlo zúčastnit reprezentanti vyslaní za své země - ti nejlepší z celého světa a 9 vybraných JH za tři dny z normálních kol - mezi ně patřila i Terezka .
Velké Finále BIS JUNIORHANDLING posuzovala paní rozhodčí Barbka NOVAK ze Slovinska:
Terezka se i do třetice probojovala mezi TOP 6 a mohla ukázat své dovednosti i v závěrečném finále, kde byla horkou favoritkou. Všechny 3 dny soutěžila s ISCWT Armandem a moc jim to spolu slušelo, neudělali spolu ani jednu chybu, což se o vítězném handlerovi říct nedalo, ale ten tam měl velkou skupinu z Bulharska, která mu velmi hlasitě tleskala, tak i to mohlo ovlivnit konečné pořadí :-)
1. Bulharsko, 2. Česká republika, 3. Německo
My jsme všichni moc rádi za nádherné 2. místo a titul druhý Nelepší Juniorhandler Světa za rok 2012 !!! (což se nepovedlo ještě žádnému JH z ČR ).
Moc mě mrzí, že jsem u tohoto velkého úspěchu opět nemohla být :-(
Naštěstí máme tyto úžasné fotografie na památku od Jakuba Antoše !!!
Děkujeme všem za držení palců a gratulace ! Je to krásné završení Terezčiny kariéry od 9 let :-)

WDS JH FINAL

Vice World Juniorhandler 2012

Terezka s Armandem

11.03.2012    G280199.gif

CRUFTS 2012 - Birmingham, UK                     BIG SUCCESS TEREZKY !!!
       Finals JUNIORHANDLING - judge: Espen Eng, NORSKO
     Tereza Šubertová, CZ - TOP 10 JUNIORHANDLER from 38 countries of world !!!

Tereza

Tereza
Poprvé v historii Juniorhandlingu se povedlo reprezantantovi CZ dostat do užšího výběru TOP 10 Juniorhandlers of worlds !!!
 Letos byl přihlášen rekordní počet 38 -mi zemí světa.
(1. - Portugalsko, 2. Švédsko, 3. Monaco)

G280199.gif

Obsah čísla 4/2012 ročník: 57

Rozhovor Pejskař junior s Terezou Šubertovou o JUNIORHANDLINGU...
" Něco končí a něco začíná "
    Najdete v časopise PPČ - 4/2012 na str. 90-91...
( Foto str. 90 - Terezka a Ich.Barbara Bush Kní-York - TOP VETERÁN ROKU 2011, malé foto: Terezka + World Winner Armando...str. 91 - Terezka + Jack, Terezka + Barbara)

TOP JH

BEST JUNIORHANDLER of YEAR 2011, CZ - Tereza Šubertová - 17 years

Terezka...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terezka - úplné začátky...

se konečně dočkala svých 9-tých narozenin a mohla se zúčastnit soutěže JUNIORHANDLING. Premiéra připadla na Mezinárodní výstavu psů v Brně v únoru 2004.

Terezka nemohla ani usnout, jak se moc těšila! Celý týden přemýšlela, co si obleče, aby ladila s barvou psa - Báry. Večer si na své umyté vlasy dala tužidlo, bohužel až ráno jsem zjistila, že místo blondýnky má vlasy dočervena ! Už se to nedalo smýt (ještě po 14 dnech má zbytky tohoto kvalitního tužidla ve vlasech)! No alespoň to ladilo k červenému roláku a kárované minisukni.

Je pravda, že mi Terezka občas pomohla předvést psa, když nám vyhráli všichni tři naši softi a museli pak běhat mezi sebou o BOB, ale vůbec jsem netušila, že Terka ovládá všelijaké Téčka, Véčka, přehazování vodítka a psa, tak aby nikdy nebyl zády k rozhodčímu a další teoretické znalosti, které jsou součástí zkoušení rozhodčího v této soutěži. Do Brna se přihlásilo celkem 24 dětí v této mladší věkové kategorii od 9 - do 13 let (ještě je starší kategorie do 18 let a Dospělý vystavovatel). Vůbec jsem nevěděla, že tato soutěž je tříkolová, vždy se vybere pouze jedno dítě ze skupinky, které postupuje dál. Vše se boduje. Dopoledne vybíral děti pan rozhodčí Tomáš Kučera z ČR. Bylo vidět, že ho Terezka zaujala.

Musím Vám říct, že jsem pobavěně sledovala první kolo, vůbec by mě nenapadlo, že hned napoprvé Terezka někam postoupí.

A byla to právě ona, kterou pan rozhodčí vybral a řekl jí, že se má za hodinu zúčastnit dalšího kola. Měly jsme obě velkou radost! Druhé kolo jsem sledovala už s menším napětím. Tentokrát se vybíraly tři nejlepší děti, které měly postoupit do odpoledního finále a Terce se podařilo, že byla mezi něma! Přiběhla ke mně celá rozradostněna, očička jí zářila: "Maminko, pan rozhodčí mě vybral a pochválil mé "červené vlasy!". "Opravdu?" nevěřila jsem vlastním uším!

Terce mezitím pořádně vyhládlo, šly jsme se najíst, vyvenčit Báru a už rychle zaujmout místo u obrovského kruhu, kde každý rok probíhají závěrečné soutěže. Právě tato soutěž odpolední finále zahajovala. Na slavnostní koberec vyběhla Terka s Bárou jako první, za ní holčička s border kolií a děvčátko s jezevčíkem.

Nastala výměna rozhodčího, nyní posuzovala paní Dagmar Poláková. Všechny tři děti byly výborné, své pejsky předvedly ve výstavním postoji, ukázaly rozhodčí zuby psa, v pohybu zvládli písmeno T a L, součástí zkoušení byl i rozhovor, kdy odpovídaly na takové otázky jako je přesný název plemene, odkud pochází, kolik má pes roků, do jaké skupiny FCI patří, jak se upravuje jeho srst, kolik má pes zubů apod. Nakonec paní rozhodčí poprosila děti, aby si své psy mezi sebou vyměnily a předvedly cizího psa. Terezka dostala velkého psa, který šel jako hodinky. Bára asi proto, že to byla také její premiéra v junior handlingu trošku cizí holčičce stávkovala a ohlížela se za Terkou (určitě hrozně žárlila). Já jsem byla pořád překvapivě klidná vždyť i třetí místo by bylo napoprvé velký úspěch! Začalo se s vyhlašováním pořadí. Na třetím místě skončila holčička s jezevčíkem, teď jsem začala pociťovat určité chvění v oblasti žaludeční …., na druhé místo vyhlásili slečnu s velkým psem a teď začala hrát slavnostní fanfára a jako vítězku určili naši Terku se softíkem!!!! Musím se přiznat, že mi v ten moment vyhrkly slzy do očí, napoprvé jsem to opravdu nečekala!!!

Byla sranda pozorovat jak se Terka snaží vydrápat na nejvyšší stupeň bedny, Bára také nechápala kam to musí ještě lézt, kolem nich se shluklo plno gratulantů a fotografů, od firmy Pedigree Pal dostaly všechny tři děti nádherné poháry a pytle s krmením (Terka největší).

Terezka...

Já jsem tam stála dojatá asi jako každá máma a jen mě mrzelo, že už nemám ve foťáku film, který jsem vyplácala na softíky, a kterým bych zachytila tento jedinečný okamžik. Terka byla samozřejmě nadšená a už se hned ptala kdy bude další výstava, abych jí tam přihlásila!

Řekla jsem jí, že doufám, že jí ta sláva příliš nestoupne do hlavy, vždyť všechno je jen otázka štěstí a příště si jí nemusí rozhodčí vůbec všimnout. Tak ještě uvidíme ……

Bára musela se mnou absolvovat ještě jedno kolečko, kde jsme dostaly pohár za vítězství v plemeni a to byla tečka za únorovou mezinárodní výstavou v Brně.

Poprvé v zahraničí...

Po velkém úspěchu v Brně chtěla Terezka dál soutěžit, a to na národní výstavě v Nitře.

Tentokrát Bára zůstala doma a po čtyřleté přestávce jsme oprášily kožíšek naší 8,5 leté Quince. Takže to zase vlastně byla pro obě premiéra v Juniorhandlingu, poprvé v zahraničí - tentokrát na Slovensku. V katalogu bylo přihlášeno 14 dětí a 3 ještě přistoupily dodatečně. Posuzovala slovenská rozhodčí paní Mgr. Viera Staviarská.

Posuzování se hodně lišilo. Do obrovského slavnostního kruhu musely nastoupit hned všechny děti najednou, představily se svým jménem a řekly plemeno svého pejska, společně oběhly několikrát kruh a postavily pejsky do výstavního postoje. Pak si paní rozhodčí zavolala každého zvlášť doprostřed kruhu a vyzkoušela ho z praktických a teoretických znalostí.

Konečně přišla řada na Terezku. Pohyb a postoj zvládla na jedničku, při ukazování zubů však paní rozhodčí vadilo, že si dala Terka Quinku mezi nohy a proto hned dala za to bod dolů. Terka chtěla mermomocí mít na sobě stejné oblečení, které jí přineslo štěstí v Brně, ale této paní rozhodčí se nelíbilo obutí a zase šel bod dolů za kozačky. Při rozhovoru do mikrofonu bylo vidět, že některým slovenským slovíčkům Terka nerozumí ……., věděla správně kolik má Quina roků, ale když měla říct do jaké třídy patří řekla, že do šampionů, protože tam byla vystavena dopoledne, ale paní rozhodčí chtěla slyšet, že už patří do třídy veteránů, takže strhla zase 1 bod dolů. Terka si myslela, že třída veteránů je až od 9-ti let, jak tomu nedávno ještě bylo.

Než se vystřídaly všechny děti, uběhla skoro hodina a Quinka si ani na chvilku nesedla, celou dobu stála ve výstavním postoji jako socha.

Terezka 1. jh

Nastalo vyhlášení třech dětí, které postupují do finále. Jako první vybrala dívku s border kolií, která byla pochválena za perfektní ukázku zubů, potom vyzvala Terezku ať ukáže všem dětem, jak se předvádí pohyb a výstavní postoj s obíhání kolem rozhodčího tak, aby se pes ani nehnul z místa. Pak Terezce dala za úkol předvést velkého labradorského retrívra, kterému se nechtělo už udělat ani jeden krok, Terka ho nakonec přemluvila a byla pochválená za komunikaci se psem, jako jediná během této hodiny na psa mluvila a nezapomněla ho chválit a občas pohladit. To se paní rozhodčí moc líbilo a proto i Terezku vybrala do finále.

Terka

Ze Slovenska si nakonec Terka odvezla krásné 3. místo a byla šťastná jako blecha v kožíšku, když dostala zase krásný pohár a obrovskou čokoládu. Nikdo nechtěl věřit, že Quínku předváděla poprvé.

Quínka byla opravdu skvělá, musela se mnou absolvovat ještě jedno kolečko, tzv. přehlídku BOBů. Velkým překvapením pro mě bylo, že byla ještě nakonec vybrána mezi pět nejkrásnějších teriérů této výstavy! Odvezla si dva poháry a titul CAC, BOB, BIG - 4. místo. Tím dokázala, že i ve svých 8,5 letech a jako jediná fena v ČR po 7 mi vrzích je stále v perfektní kondici a může tak oslavit po čtyřleté přestávce svůj triumfální návrat !!!!
  ----------------------------------------------------------------------


VÝSLEDKY TEREZKY - 16 roků, rok 2011
Poslední rok v JH CZ...

1. NV OLOMOUC 2. místo 1.ISCWT - Zorro  L. Fairaislová, CZ
2. NV OLOMOUC 1. místo 2.Angl.Špringršpaněl - Jack  M. Marušková, CZ
3. NV OLOMOUC 1. místo 3. Lhasa - Apso  L. Frnčová, CZ 
4. MV BRNO 2. místo     Angl.Špringršpaněl - Jack   V. Tichá, CZ 
5. MV BRNO 1. místo   Angl.Špringršpaněl - Jack   V. Dvořáková, CZ 
6. MV OSTRAVA 1. místo    Angl.Špringršpaněl - Jack   Z. Jílková, CZ 
7. MV OSTRAVA 1. místo    Lhasa - Apso  V. Tichá, CZ 
8. MV Č. Budějovice 2. místo   Angl.Špringršpaněl - Jack   V. Dvořáková, CZ
9. MV Č. Budějovice 3. místo 4. ČRT - Rita V. Tichá, CZ
10. MV PRAHA 2. místo   Angl.Špringršpaněl - Jack   A. Weinlichová, CZ
11. MV LITOMĚŘICE 2. místo  5. AST - Pegina  H. Kunfalvi, CZ 
12. NV KLATOVY 3. místo 6. DDT H. Kunfalvi, CZ 
13. NV KLATOVY 2. místo  7. AFGHÁNSKÝ CHRT H. Kunfalvi, CZ 
14. MV KLAGENFURT, A 1. místo  ISCWT - Zorro  ???, A
15. MV KLAGENFURT, A 1. místo
Best Juniorhandler of Day 
ISCWT - Zorro  G. Schrank, A
16. MV BRNO 2. místo  8. - YT - Vanessa M. Krinke, CZ
17. MV BRNO 1. místo  9. - Pudl - Judy O. Dolejšová, CZ
18. NV M. Boleslav 2. místo  ISCWT - Armando A. Košťálová, CZ
19. MV LIPSKO, D 2. místo  ISCWT - Zorro  ???, D
20. MV M.Boleslav, CZ 2. místo  Afghánský chrt V. Tichá, CZ
21. NV Brno, CZ 2. místo  ISCWT - Zorro  M. Marušková, CZ 
22. NV BRNO, CZ  3. místo  Pudl  O. Dolejšová, CZ 
23.  MV TULLN, A  1. místo
Best Juniorhandler of Day  
 
AST  ???, A 
24. MV TULLN, A 2. místo  ISCWT - Zorro  ???, A
25. NV RYBNIK, PL 1. místo
Best Juniorhandler of Day  
 
ISCWT - Armando ???, A
26. MV Č. Budějovice, CZ 1. místo
ISCWT - Zorro  A. Koštálová, CZ
27. MV Č. Budějovice, CZ 2. místo  10.Basenji Z. Holmerová, CZ 
28. MV PRAHA 2. místo  ISCWT - Zorro  Z. Holmerová, CZ 
29. MV PRAHA 1. místo 11.Lhasa - apso Raimann Z. Holmerová, CZ 
30. MV CELJE, SLO 2. místo  12.??? ???
  Celkem -30 x 12x - 1. místo
15x - 2. místo
  3x - 3. místo
 
15 různých psů
11 plemen
 
24 různých rozhodčích 


 VÝSLEDKY TEREZKY - 15 roků, rok 2010

1. NV OLOMOUC 1. místo 1.POINTR V. Kučerová, CZ
2. NV OLOMOUC 1. místo 2.ŠPANĚL V. Dvořáková, CZ
3. NV OLOMOUC 2. místo 3.Velký pudl  L. Frnčová, CZ 
4. MV LJUBLJANA, SLO 1. místo
BEST JH of DAY 
4.ISCWT Armando   J. Vuorinen, FIN
5. MV LJUBLJANA, SLO 2. místo ISCWT  Armando B. Rajic, SLO
6. MV BRNO 2. místo 5.AST   V. Dvořáková, CZ
7. MV BRNO 3. místo  Velký pudl L. Frnčová, CZ 
8. MV PREŠOV, SK 1. místo  6.Austr. ovčák  M. Matyáš, SK
9. MV PREŠOV, SK  1. místo    7.Knírač malý   S. Radjuk, BY 
  CRUFTS, GB  Reprezentace za Bulharsko  8. KBT   
10.  NV NITRA, SK  2. místo  9.Lhasa - Apso     Mgr. V. Staviarská, SK 
11.  NV OSTRAVA  1. místo    KBT - Robin  A. Košťálová, CZ 
12.   MV ODŽACI, SRB  1. místo     ISCWT Sonny    Csaba Lokodi Zsolt, RO 
13.  MV Č. Budějovice  1. místo      ISCWT Armando   V. Dvořáková, CZ 
14.  MV Praha  1. místo       ISCWT Armando   A. Košťálová, CZ  
15.  MV BRATISLAVA, SK  1. místo       10. Basenji  Judith Korosz Pupp, H 
16.  MV BRATISLAVA, SK   1. místo       Austr. Ovčák  I. Vojteková, SK 
17.  Senec, SK  1. místo        ISCWT Armando    E. ???, SK 
18.  Nitra, SK  1. místo
Grand Prix Juniorhandler Winner
BEST JH of DAY        
Austr. Ovčák   M. Kozlowska, PL


Ing. R. Kanás, SK 
19.  Nitra, SK  1. místo
Grand Prix Juniorhandler Winner 
11. Pudl střední  S. Heldová, SK 
20. Lanškroun 2. místo
12. Whippet V. Kučerová, CZ
21. Albena, BLG 1. místo      ISCWT Sonny C. Delmar, IRL
22. Albena, BLG 2. místo 13. JRT ???, BLG
23. Albena, BLG 2. místo ISCWT Sonny N. Jovanovič, SRB
24. Albena, BLG 2. místo 14. Novofundlan S. Szpunar, PL
25. M. Boleslav, CZ 1. místo      Basenji ???, A
26. Krakow, PL 2. místo 15. Angl. kokršpaněl V. Staviarska, SK
27. M. Boleslav, CZ 1. místo         
28. Brno, CZ 1. místo         
29. Č. Budějovice, CZ 1. místo      16.Špringeršpaněl A. Košťálová, CZ  
30. Nitra, SK 1. místo      AST M. Supronowicz, PL
31. Nitra, SK 1. místo      AST I. Vojteková, SK
  Celkem -31 x  21x - 1. místo
  9x - 2. místo
  1x - 3. místo
 
18 různých psů
16 plemen
 
24 různých rozhodčích 

 

            VÝSLEDKY TEREZKY - 14 roků, rok 2009

1. NV OLOMOUC 1. místo ISCWT / Bára M.Krinke, CZ 
2. NVP Nitra, SK 1. místo ISCWT / Bára Ing. R. Kanás, SK 
3. KVT Viničné, SK 1. místo BDT D. Fridrichová,SK
4. NV Ostrava 1. místo Basenji / Doner  A. Mudra, CZ 
5. MV Č. Budějovice  1. místo ISCWT / Bára  Z. Jílková, CZ 
6. MV Praha  1. místo ISCWT / Bára A. Weinlichová, CZ 
7. MV Praha   2. místo   Tibetský teriér  A. Weinlichová, CZ  
8. MV Bratislava, SK 3. místo   ISCWT / Bára   Ing. R. Kanás, SK
9. MV Bratislava, SK  3. místo  ISCWT / Bára  Ing. R. Kanás, SK
10. NV Bytom, PL  3. místo    ISCWT / Armando   E. Pyrchala, PL 
11.  MV Nitra, SK 1. místo 
Vítěz Dne SK !
ISCWT / Bára  Ing. R. Kanás, SK
12.  NV Klatovy  2. místo   KBT / Robin  V. Chrpová-Kučerová, CZ
13.  NV Klatovy  1. místo    KM    V. Chrpová - Kučerová, CZ 
14.  SVT Lanškroun 1. místo    KBT / Robin L. Frnčová, CZ 
15.  SVT Košice, SK 1. místo     AST  A. Cwieceková, SK  
16.  NV Košice, SK   1. místo  Beagle   J. Šuster, SK 
17.  Kr. v . Brno   1. místo      Afgh.chrt    A. Mudra, CZ 
18.  NV Bedzin, PL 1. místo
Vítěz Dne PL !      
Výmarský ohař   M. Zasada, PL 
19.  MV Bratislava, SK   3. místo  Lhasa - Apso    Ing. R. Kanás, SK 
20.  MV M. Boleslav    3. místo        AST     V. Tichá, CZ 
21.  MV M. Boleslav  3. místo   KM    V. Tichá, CZ  
22.  MV Targu - Mures, RO 1. místo    Barzoj  D. Radu, RO 
23.  MV Targu - Mures, RO 1. místo   KM    C. Simu, RO  
24.  KVT M. Boleslav 1. místo         ISCWT /Armando      V. Tichá, CZ 
25.  MV Wroclaw, PL 4. místo          ISCWT / Armando   ???, PL 
26.  NV Prešov, SK   1. místo    KM   J. Korozs-Pap, H   
27.  Interra Bratislava, SK 1. místo           ISCWT / Armando  K. Radvánska, H
28.  WDS Bratislava,SK         2. místo            ISCWT /Armando       Z. Jílková, CZ
29.  WDS Bratislava, SK     TOP 10 JH WDS - reprezentace CZ             Afg. chrt      ???, RUS    
30.  NV Brno    1. místo     ISCWT/Armando   Ing. A. Košťálová, CZ 
31.  MV Č.Budějovice  2. místo     Velký pudl    L. Frnčová, CZ 
32.  MV Praha     2. místo         ISCWT/Armando     PHDr.J.Ovesná, CZ
33.  MV Zagreb, HR 3. místo      Whipet          D. Witkowska, PL 
34.  MV Nitra, SK
3. místo    
ČCHP     
Mgr. V. Staviarská, SK
35.  MV  Nitra, SK
1. místo     
Australský ovčák  
Ing. R. Kanás, SK
                  
  Celkem -35x 20x - 1. místo
  5x - 2. místo
  8x - 3. místo
  1x - 4. místo
21 různých psů
16 plemen
23 různých rozhodčích

 

              VÝSLEDKY TEREZKY - 13 roků, rok 2008
                  
( přechod do starší věkové kategorie v ČR)

1. NV OLOMOUC 1. místo ISCWT / Bára H. Kunfalvi,CZ
2. NV OLOMOUC 1. místo Amer. kokr A. Mudra,CZ
3. NV OLOMOUC 2. místo Pudl Velký / Bady M. Krinke,CZ
4. MV Trenčín, SK 1. místo Whippet  L. Voláriková, SK
5. MV BRNO  3. místo Afgh.chrt  V. Tichá, CZ 
6. MV BRNO  3. místo Knírač malý  V. Tichá, CZ 
7. MV Graz, A   1. místo
Best JH of Day  
ISCWT / Bára  Backes, A  
8. MV BRNO   1. místo   KBT Shakira  Z.Jílková,CZ 
9. MV Katowice, PL  4. místo  ISCWT / Bára  K. Opara, PL 
10. NV Nitra, SK  1. místo    ISCWT / Bára   L. Voláriková, SK 
11.  KVT Bratislava, SK  1. místo  ISCWT / Bára  J. Fury, SK 
12.  NV Zalaegerszeg, H  1. místo   ISCWT / Bára   K. Radvansky,H 
13.  NV OSTRAVA  1. místo    ISCWT / Bára    Ing. A. Košťálová, CZ 
14.  NV OSTRAVA  1. místo    Basenji / Doner  L. Frnčová, CZ 
15.  MVP Č.Budějovice  1. místo     Afgh.chrt   Z.Jílková,CZ  
16.  MVP Č.Budějovice   3. místo  Basenji / Doner   V. Tichá, CZ  
17.  CVP B. Bystrica, SK   1. místo      Afgh.chrt    J. Zembjak, SK 
18.  Kr.v. HLUČÍN  1. místo       Basenji / Doner   V. Veverková, CZ 
19.  MV Bratislava, SK   3. místo  Afgh.chrt    Ing. R. Kanás, SK 
20.  MV Bratislava, SK    1. místo        Afgh.chrt     I. Vojteková, SK 
21.  MVP Litoměřice  2. místo   ISCWT / Bára    Mgr.V. Staviarska,SK 
22.  MVP Litoměřice   2. místo    ČCHP   H. Kunfalvi, CZ 
23.  MVP Nitra, SK  3. místo   ISCWT / Bára     D. Paunovič,SRB  
24.  MVP Nitra, SK  1. místo         Afgh.chrt      D. Paunovič,SRB  
25.  MV BRNO   1. místo          KBT Shakira   V. Tichá, CZ  
26.  MV BRNO   2. místo    Basenji / Doner    V. Tichá, CZ   
27.  Kl.V  Košice, SK         1. místo           KBT  Ing. R. Kanás, SK  
28.  CVP  Košice, SK         1. místo            Afgh.chrt       Mgr.V. Staviarska,SK  
29.  NVP M.Boleslav     1.místo             ISCWT / Bára      V. Tichá, CZ    
30.  NVP M.Boleslav     2. místo     Akita   L. Frnčová, CZ  
31.  Kr.V. BRNO  2. místo     Afgh.chrt    L. Ubrová, CZ 
32.  MVP Bratislava,SK     2. místo      Erdelteriér  O. Vondrouš, CZ 
33.  MVP Bratislava,SK     3. místo    Ohař německý          Mgr.V. Staviarska,SK   
34.  MVP M.Boleslav  2. místo       ISCWT / Bára       Ing. A. Košťálová, CZ 
35.  MVP M.Boleslav  2. místo       Basenji / Doner     ???, D 
36.  Kr.V. D. Benešov  2. místo        Afgh.chrt     V. Veverková, CZ  
37.  KVT M. Boleslav  1.místo              ISCWT / Bára        Z. Jandová, CZ 
38.  MVP Č. Budějovice  2. místo         Pudl Velký   L. Frnčová, CZ   
39.  MVP Č. Budějovice  2. místo         Afgh.chrt      L. Frnčová, CZ   
40.  EDS BUDAPEST, H  1.místo
European Juniorhandler Winner 2008              
ISCWT / Bára          ???, H
41.  NVP  Zabrze, PL  2. místo          Afgh.chrt       E. Pyrchala, PL 
42.  NVP  Brno  1.místo               ISCWT / Bára          I. Němečková,CZ 
43.  NVP  Brno  2. místo          Basenji / Doner  I. Němečková, CZ 
44.  MVP Nitra, SK  2. místo           Anglický setr  L. Voláriková, SK 
45.  MVP Nitra, SK  1.místo                Beagle  J. Gavrilova, RUS 
46.  KVT Nitra, SK  1.místo                 ISCWT / Bára           M. Maršálová, CZ 
47.  MVP Praha  1.místo                  Tibetský teriér  V. Dvořáková, CZ 
  Celkem - 47 x 25x - 1. místo
15x - 2. místo
  6x - 3. místo
  1x - 4. místo
22 různých psů
15 plemen
30 různých rozhodčích

          Trenn041.jpg

        

           VÝSLEDKY TEREZKY - 12 roků, rok 2007 

1. NV OLOMOUC 1. místo ISCWT / Bára Ing. A. Košťálová,CZ
2. NV OLOMOUC 1. místo KM Ing. A. Košťálová,CZ
3. NV OLOMOUC 1. místo Pudl Velký / Bady L. Frnčová, CZ 
4. MV Trenčín, SK 1. místo Afgh.chrt / Jessica  Ing. R. Kanás,SK  
5. MV BRNO  1. místo Lhasa Apso / Boss  F. Polehňa, CZ 
6. KVT Č. Budějovice 2. místo ISCWT / Bára  E. Letáčková, CZ 
7. NV Nitra, SK   1. místo   Skotský teriér Mgr.V. Staviarska,SK   
8. SVT Bratislava, SK   2. místo   ISCWT / Keissy  D. Fridrichová, SK 
9. NV Ostrava 1. místo  ISCWT / Bára  Ing. A. Košťálová, CZ 
10. MV Praha  2. místo    Australský ovčák   Ing. A. Košťálová, CZ 
11.  MV Praha  1. místo  Pudl velký / Bady  L. Frnčová, CZ 
12.  CV Banská Bystrica, SK  2. místo   Afg. chrt / Loreta   P. Danková, SK 
13.  NV Bytom, PL 2. místo    ISCWT / Bára    E. Pyrchala, PL
14.  MV Nitra, SK 1. místo    ISCWT / Bára    I. Vojteková, SK 
15.  MVP Brno  2. místo     Pudl velký  Ing. R. Kanás, SK    
16.  NV Ustroň, PL 1. místo
Best JH of Day   
ISCWT / Bára    D. Borkowska, PL  
17.  SVT Košice, SK   1. místo      ISCWT / Bára       Lokodi Csaba Zolt, RO 
18.  CVP Košice, SK 1. místo       ISCWT / Sonny   J. Zembjak, SK 
19.  NV M. Boleslav 2. místo  KBT Robin   J. Svobodová, CZ
20.  NV M. Boleslav   1. místo        Lhasa - Apso / Boss     V. Tichá, CZ  
21.  NV Bedzin, PL  1. místo   Welsh ter. / Cesar    D. Witkowska, PL
22.  NVP M.Boleslav   2. místo    ISCWT / Bára      V. Tichá, CZ     
23.  NVP M.Boleslav   2. místo   Afgh.chrt        Ing. R. Kanás, SK    
24.  NV Trbovlje, SLO  1. místo         ISCWT/ Elisabeth     L. Voláriková, SK   
25.  MV M. Boleslav   1. místo          ISCWT / Bára        Ing. A. Košťálová, CZ   
26.  MV M. Boleslav   1. místo    Sibiřský husky / Naty    F. Polehňa, CZ   
27.  NVP  Brno  1. místo           ISCWT / Bára         I. Němečková, CZ
28.  NVP  Brno  2. místo            ČCHP / Cory      J. Svobodová, CZ
29.  NV Chorzow, PL 1.místo
Best JH ofDay               
ISCWT / Bára      P. Krol, PL   
30.  KVT M.Boleslav     1. místo     ISCWT / Bára        B. Zusková, CZ  
31.  MVP Č. Budějovice 2. místo     Barzoj   Z. Holmerová, CZ 
32.  MVP Nitra,SK     1. místo      KM  Ing. R. Kanás, SK     
33.  MVP Nitra,SK     1. místo    Novofundl. pes          Ing. R. Kanás, SK    
34.  KVT Nitra, SK  1. místo       ISCWT / Armando       M. Maršálová, CZ
35.  MVP Praha  1. místo       Maďarský chrt    Z. Jílková, CZ 
36.  Zagreb, HR  1. místo        ISCWT / Armando           D. Javor, HR
37.  Zagreb, HR  1.místo              ISCWT / Armando        ???., HR
   Celkem - 37 x 25x - 1. místo
12x - 2. místo
22 různých psů
14 plemen
25 různých rozhodčích

 

Image hosting by TinyPic

Diplom1.jpg

VÝSLEDKY TEREZKY - 11 roků, rok 2006

1. NV OLOMOUC 1. místo KBT / Robin Z. Jílková, CZ
2. NV OLOMOUC 3. místo Argentinská doga / Akim Z. Holmerová, CZ
3. MV Trenčín, SK 2. místo Lhasa - Apso / Shony Mgr.V. Staviarska,SK   
4. MV Trenčín, SK 2. místo KBT / Robin L. Voláriková, SK   
5. MV BRNO  2. místo Lhasa Apso / Shony  I. Němečková, CZ 
6. NV Nitra, SK   1. místo JRT / Pol  Ing. R. Kanás, SK    
7. NV Ostrava   1. místo   KBT / Robin Ing. A. Košťálová, CZ   
8. NV Ostrava 2. místo   Argentinská doga / Akim V. Tichá, CZ  
9. MVP Č. Budějovice 1. místo  KBT / Robin  M. Krinke, CZ
10. MV Praha  1. místo    KBT / Robin    Z. Holmerová, CZ
11.  Kr. v. Hlučín  1. místo  KBT / Robin   Ing. A. Košťálová, CZ    
12.  CV Banská Bystrica, SK  1. místo   KBT / Robin    J. Zembjak, SK 
13.  MV Litoměřice 1. místo    KBT / Robin    Z. Jílková, CZ
14.  SVT Praha 1. místo    ISCWT / Bára    A. Lundsten, FIN 
15.  MVP Nitra, SK  2. místo     ISCWT / Bára    L. Voláriková, SK   
16.  NV Raciborz, PL 3. místo   ISCWT / Bára    H. Jurek, PL  
17.  NV Bytom, PL   3. místo      ISCWT / Bára       Mgr.V. Staviarska,SK   
18.  MV Brno 1. místo       JRT / Cricket   Ing. R. Kanás, SK     
19.  MV Brno 3. místo  Argentinská doga / Akim   Ing. R. Kanás, SK     
20.  NV Košice, SK   2. místo        Lhasa - Apso / Shony     P. Danková, SK
21.  NV Bedzin, PL  3. místo   ISCWT / Bára       D. Witkowska, PL
22.  NVP M.Boleslav   2. místo    ISCWT / Bára      J. Svobodová, CZ     
23.  MVP Bratislava   3. místo   ISCWT / Bára           J. Matyáš, SK    
24.  NV Nowy Targ, PL  2. místo         ISCWT/ Bára     E. Marcinkowska, PL 
25.  MV M. Boleslav   1. místo          ISCWT / Bára        Ing. A. Košťálová, CZ   
26.  MV M. Boleslav   1. místo    Argentinská doga / Akim   V. Tichá, CZ 
27.  NVP  Brno  2. místo           ISCWT / Bára         I. Němečková, CZ
28.  KV M.Boleslav  1. místo            ISCWT / Bára         T. Philip, CZ
29.  NV Rybnik, PL 2.místo          KBT / Robin     K. Opara, PL   
30.  MVP Č. Budějovice     1. místo     KBT / Robin         Z. Holmerová, CZ 
31.  MVP Č. Budějovice 2. místo     Argentinská doga / Akim     Z. Holmerová, CZ 
32.  NVP Zabrze,SK     3. místo      ISCWT / Elisabeth K. Opara, PL   
33.  MVP Nitra,SK     1. místo    Novofundl. pes          Ing. R. Kanás, SK    
34.  MVT Nitra, SK  2. místo       Velký pudl / Bruno      Ing. R. Kanás, SK    
35.  KVT Nitra, SK  1. místo       ISCWT / Bára       Z. Szovényiová, SK 
36.  MVP Praha  1. místo        Vipet / Berenika           Ing. A. Košťálová, CZ   
37.  MVP Praha  1.místo              Lvíček / Black       L. Frnčová, SK
   Celkem - 37 x 18x - 1.místo
13x - 2.místo
6x - 3. místo
10 různých psů
10 plemen
21 různých rozhodčích

 

                    OPOLE 2005, PL - 2x 1. místo s Antoanett
                      NVP Košice 2005, SK - 2x 1. místo s Elisabeth

VÝSLEDKY TEREZKY - 10 roků, rok 2005

Místo konání Jméno psa Umístění Rozhodčí
MV Trenčín,SK Antoanet 3. místo (20 dětí) K. Opara, PL
Sp.Č.Budějovice Antoanet 1. místo (20 dětí) V. Tichá, CZ
Nv Nitra,SK Antoanet 2. místo (15 dětí) R. Kanás, SK
Sp.Bratislava Antoanet 1. místo ( 5 dětí) M. Uhlíková,SK
Nv Ostrava Antoanet 1. místo (20 dětí) A. Košťálová, CZ
Nv Ostrava Caira, BSP 2. místo (13 dětí) I. Němečková,CZ
Mv Wieselburg,A Antoanet 3. místo (12 dětí) P. Berchtold, A
Mv Opole, PL Antoanet 1. místo (10 dětí) E. Pyrchala, Pl
Mv Opole, PL Antoanet 1. místo (12 dětí) D. Witkowska, Pl
Kv Hlučín Antoanet 1. místo (13 dětí) T. Kromerová, CZ
NV B.Bystrica,SK Antoanet 1. místo (25 dětí) J. Zembjak, SK
Kv Zlín Antoanet 1. místo (13 dětí) L. Frnčová, CZ
Mv Litoměřice Antoanet 1. místo (15 dětí) Z. Jílková, CZ
Nv Bytom, PL Antoanet 2. místo (13 dětí) D. Witkowska, Pl
Mv Nitra, SK Antoanet 1. místo (15 dětí) L. Voláriková,SK
Mv Warszawa,PL Antoanet 4. místo (20 dětí) M.Supronowicz,Pl
Mv Warszawa,PL Antoanet 3. místo (30 dětí) K. Opara, PL
Sp.v.t.Košice,SK Elisabeth 1. místo (10 dětí) R. Kanás, SK
NV Košice, SK Elisabeth 1. místo (15 dětí) J. Zembjak, SK
NV Ml.Boleslav Elisabeth 1. místo (22 dětí) A. Košťálová, CZ
MV Bratislava, SK Robinek,KBT 2. místo (20 dětí) R. Kanás, SK
NV Raciborz, PL Robinek,KBT 1. místo ( 3 děti) J.S.Korpetta, PL
MV Ml.Boleslav Arthur, YT 2. místo (22 dětí) A. Košťálová, Cz
Nv Chorzow, PL Robinek,KBT 1. místo (7 dětí) E. Pyrchala, Pl
Nv Brno Bjutinek,KBT 1. místo (19 dětí) I. Němečková, Cz
Kl.v. M.Boleslav Antoanet 2. místo (12 dětí) F. Polehňa, Cz
Mv Č.Budějovice Elisabeth 1. místo (13 dětí) Z. Jílková, Cz
Mv Nitra, SK Robin,KBT 3. místo (13 dětí) R. Kanás, Sk
Kl.v.Nitra, SK Robin, KBT 1. místo (8 dětí) A. Skržeková, Sk
Mv Nitra, SK Shonny, LA 1. místo (23 dětí) R. Kanás, Sk
- - - -
Celkem 30x se 7 pejsky
5 plemen
1. místo 19x
2.
místo  
6x
3.
místo   
4x
4.
místo   1x
u 20 rozhodčích
Výsledky Terezky - 9 roků, rok 2004
   Junior - handling
Mv České Budějovice, říjen 2004, rozhodčí - M. Krinke, CZ
VÝSLEDKY TEREZKY - 9 roků, rok 2004
Místo konání Jméno psa Umístění Rozhodčí
MV Brno Barbara 1. místo (24 dětí) T. Kučera, D. Poláková/CZ
NV Nitra, SK Antoanet 3. místo (17 dětí) V. Staviarská/SK
NV Ostrava Barbara 3. místo (18 dětí) V. Staviarská/SK
KV Hlučín Antoanet 1. místo (9 dětí) M. Maršálová/CZ
NV Bánská Bystrica, SK Antoanet 1. místo (18 dětí) J. Zembiak/SK
KV Zlín Antoanet 1. místo (12 dětí) P. Řehánek/CZ
MV Litoměřice Antoanet 2. místo (30 dětí) Z. Jílková/CZ
MV Nitra, SK Antoanet 1. místo (12 dětí) S. Heldová/SK
NV Raciborz,PL Elisabeth 1. místo (25 dětí) H. Jurek/PL
MV Brno Antoanet 1. místo (17 dětí) Ing. A. Košťálová/CZ
       
NV Ustroň,PL Elisabeth 2. místo (13 dětí) L. Sejkowski/PL
Spvt Košice,SK Antoanet 1. místo (12 dětí) Szovenyiová/SK
NV Košice,SK Antoanet 1. místo (19 dětí) M.Zembjaková/SK
Mv Bratislava,SK Antoanet 3. místo (28 dětí) Z. Jílková, ČR
Mv Bratislava,SK Barbara 1. místo (21 dětí) M.Zembjaková,SK
Mv M.Boleslav Elisabeth 2. místo (29 dětí) T. Kučera, ČR
Nv Chorzow,PL Elisabeth 4. místo (15 dětí) G. Schafer, D
Nv Brno Elisabeth 1. místo (14 dětí) V. Staviarska,SK
Kl. Praha Antoanet 2. místo (9 dětí) G. Kastl,D
Sp. Praha Antoanet 1. místo (5 dětí) I. Světlá,ČR
Mv Č.Budějovice Antoanet 1. místo (21 dětí) M. Krinke,ČR
Nv Zabrze,PL Antoanet 1. místo (14 dětí) W. Kluska,PL
Mv Nitra, SK Antoanet 1. místo (15 dětí) R. Kanás, SK
Kl. Nitra, SK Antoanet 2. místo (10 dětí) M. Swietoň, PL
Mv Nitra, SK Azawak Gogo 2. místo (14 dětí) V. Staviarska, SK
Celkem 25x se 4 pejsky
1 plemeno
1. místo 15x
2.
místo
    6x
3.
místo
    3x
4.
místo    1x
u 20 rozhodčích

Fotogalerie

               Absolutní vítěz v JH 2006
   Nejúspěšnější mladý vystavovatel v ČR

               _1278888.jpg
 -----------------------------------------------------------------------

MladBoleslav028.jpg

 

CAC M. Boleslav, CZ - 1. místo /07  

Brno-nor007.jpg

 image  

CACIB Brno, CZ - 1. místo / 07  CAC Olomouc, CZ - 1. místo / 07

image

       image

CAC Olomouc, CZ - 1. místo / 07

CAC Olomouc, CZ - 1. místo / 07

image

        image 
 CACIB Praha, CZ - 1. místo / 06  CACIB Praha, CZ - 1. MÍSTO / 06

Nitra06025.jpg

NitraJH.jpg

 CACIB Nitra , SK - 2. místo / 06 CACIB Nitra, SK - 1. místo / 06

      Image hosting by TinyPic
CACIB Č. budějovice, CZ - 1. místo / 05  CAC Olomouc, CZ - 1. MÍSTO / 05 

CAC Brno, CZ - 1. místo / 05   CAC Chorzow, PL - 1. místo / 05

                                                       
       NVP-1.jpg

    CAC Nitra 2007, SK - 1. místo, rozhodčí: Mgr. V. Staviarská, SK

  --------------------------------------------------------------------

      Terezka
                                          MVP Trenčín 2006

Nejúspěšnější Junior Handler
ze zahraničí za rok 2005
na Slovensku - 1. místo
v ČR 2005 - 3. místo
Image hosting by TinyPic

S paní rozhodčí Mgr. Vierou Staviarskou na Slovensku.
----------------------------------------------------------------------
Junior - handling
Nejúspěšnější Junior Handler
    ze zahraničí za rok 2004
    na Slovensku - 1. místo
-------------------------------------------------------------------------------------------------MVP Nitra 2006 - 1. místo s ISCWT, rozhodčí: Mgr. V. Staviarská, SK
Image hosting by TinyPic

   NVP  Nitra - 1. místo poprvé s JRT, rozhodčí: Ing. R. Kanás, SK
Image hosting by TinyPic

NVP Olomouc 2006  -  rozhodčí Z. Jílková

Mladý vystavovatel 1 sobota 2.7.2005

                       NVP BRNO 2005 - 1. místo s KBT Beauty

             Junior - handling
Mladá Boleslav - červenec 2005
ICH. Elisabeth Taylor Kní-York - 1. místo
rozhodčí: Ing. Alena Košťálová

Junior - handling

    Kv Zlín - květen 2005, - 1. místo s Quínkou
Junior - handling Junior - handling
NV Ostrava Březen 2005
1. místo - sobota
Poprvé s Bernským salašnickým psem CAIROU - 2. místo neděle
Junior - handling Junior - handling
Elinka 1. místo v Polsku
Nv Brno, září 04, Elinka
Junior - handling Junior - handling
Polsko, Zabrze - říjen 2004
1. místo s Quínou
Junior - handling Junior - handling
Mv Litoměřice, rozhodčí - Z. Jílková
Mv Nitra, rozhodčí - S.Heldová
Junior - handling Junior - handling
Mv Brno, léto - 1. místo
Mv Brno - finále
Junior - handling Junior - handling
Mv Nitra,SR léto - 1.místo
Nv Raciborz,Pl - 1.místo
Junior - handling Junior - handling
Mv Litoměřice - 2. místo
Nv Ustroň,PL - 2. místo
Junior - handling Junior - handling
Terka+Quina
Košice, SR
Junior - handling Junior - handling
Mv Nitra - 1. místo
CVP Košice - 1. místo
Junior - handling Junior - handling
MV Nitra 04 - neděle, poprvé s chrtem
Azawakh GOGO
MV Nitra 04 - sobota
1. místo s Quínou
Junior - handling Junior - handling
Středovýchodoevropská výstava Bratislava 04 - 1. místo s Barbarou
Nejúspěšnější Junior Handler
ze zahraničí za rok 2004
na Slovensku - 1. místo
Junior - handling
MV Trenčín 2005
3. místo s Quínou
Sp.v.teriérů 3/05 - 1. místo

          

    logo1.gif


 


Autor článku: Mgr. Petra Šubertová