www.KNI-YORK.cz

Shows results - Ch.,Jch., EJW Flare Kní-York z Tržiště

 

bisj
Ch.Puppy, BISJ.- Flare Kní-York z Tržiště / 9 months
BIS JUNIOR 1. - judge Boris Spoljarič, HR

fi
Foto - 7 months - BIS PUPPY 4. PL

CHAMPION PL
CHAMPION CZ
CHAMPION CMKU
CHAMPION HRVATSKI HR
CHAMPION SWITZERLAND SWI
CHAMPION HUNGARIA HU
Club Champion KCHT CZ

EUROPEAN JUNIOR CHAMPION A
Club Junior Champion SKCHT+F
JUNIOR CHAMPION PL
JUNIOR CHAMPION CZ
JUNIOR CHAMPION SK
PUPPY CHAMPION SK

BIS 3., HR
    11
x BIG 1.-4.

5x BIS JUNIOR  1. SK,CZ, PL
1x CLUB BIS JUNIOR 2. SK
1x res. BIS DERBY 2. PL
2x BIS JUNIOR 3. SK
BIS MINOR PUPPY 1. SK
3x BOD JUNIOR 1. CZ
13x BIG JUNIOR 1. - PL+SK+CZ
3x BIG JUNIOR 2.-3. , CZ, SK

Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2018
Grand Prix Slovakia Junior Winner 2019 SK + BOB
Victory Junior Winner 2019
Slovakia Junior Winner 2019 + BOB
Club Danubius Winner 2019 SK + BOB
Club Junior Winner 2019 PL + BOB
Specialty Terrier Winner 2019 CZ + BOB
2x National Winner 2019,2020 CZ + BOB
Club Winner 2019 CZ + BOB
Club Winner 2019 HR + BOS
Zagreb Winner 2019 HR + BOB + BIG 1. + BISS 3


EUROPEAN JUNIOR WINNER 2019 A + BOJ + BOB 

BOB -40x
BOS - 11x

BOB Junior - 18x
BOB Puppy - 4x
BOB Baby - 8x
CAJC - 25x / PL,SK, CZ,A
CAC,CC - 33x / HU,SWI,PL,CZ,SK,HR
CACIB - 22x / HU,PL,SWI,SK,CZ,HR
70x V1/VN1 z 71 mi výstav

OPEN SLOVAKIA DOG SHOW 2018
ISCWT - 2. místo, Nejlepší fena roku 1. místo

OPEN SLOVAKIA DOG SHOW 2019
ISCWT - 1. místo, Nejlepší fena roku 1. místo
Best Terrier 1. místo / 1331 terriers
Best dog all breeds 2. místo / 11.150 dogs

TOP DOG CZ 2019  
BEST JUNIOR CZ 2019 - 1. place from all breeds CZ
+ 5. place FCI III. Best adult terriers CZ 2019

Absolutní vítěz KCHT CZ - 1. místo kategorie krása 2019
z 99 teriérů všech plemen
ISCWT - 1. místo Nejlepší fena  - Vítěz plemene

fi

2020          
75. CIB 23.05.20 Litoměřice CZ     K.Czechowski,PL 
74. CIB 18.04.20 Č.Budějovice CZ     V.Hutěčka,CZ
73. 10.04.20 Praha CZ     L. Frnčo,CZ 
72. 04.04.20 Ostrava CZ     A. Stasiak, PL
71. CC 23.02.20 Nitra SK     O.Hrabáková, CZ
70. CIB 02.02.20 Brno CZ V1 BOB,CACIB,CAC
BIG 3.
 
E. Senaschenko,RUS
69. CIB 01.02.20 Brno CZ V1 BOS,CACIB,CAC Ch. Mellin, SWE
          CHAMPION PL Age:
23 months
68. 25.01.20 Sosnowiec PL V1 BOB,Best female, CWC P.Krol, PL
          CHAMPION CMKU Age:
22 months
        CHAMPION CZ Age:
22 months
67. 11.01.20 Brno CZ V1 BOB,Národní vítěz,CAC
BIG 1.
 
V.Tichá,CZ
B.Matakovič,HR
2019          
66.CIB 08.12.19 Nitra SK V1 BOB,CACIB,CAC MVDr.P.Seman,SK
65.CIB 07.12.19 Nitra SK V1 BOB,CACIB,CAC L.Frnčo,CZ
64.CIB 06.12.19 Nitra SK V1 BOS,CACIB,CAC T.Urek, SLO
63.CIB 01.12.19 Praha CZ V1 BOB,CACIB,CAC G.Štursová,CZ
62.CIB 30.11.19 Praha CZ V1 BOB,CACIB,CAC A.Auerbach, CZ
          HRVATSKI CHAMPION HR Age:
21 months
61.CIB 24.11.19 Zagreb HR V1 BOB,CACIB,CAC H.Almgren, SWE
60.CACIB 23.11.19 Zagreb HR V1 BOB,CACIB,CAC
BIG 1.
,BISS 3.
T.Pehar, HR
59.CC 22.11.19 Zagreb HR V1 BOS,Club Winner HR,CAC  H.Tonkson, EST
58.CIB 27.10.19 Bratislava SK V1 BOB,CACIB,CAC  M.Uhlíková, SK
57.CIB 26.10.19 Bratislava SK V1 BOB,CACIB,CAC
BIG 3.
 
Tina Taulos, FIN
Nemanja, RS
56.CIB 25.10.19 Bratislava SK V1 BOB,CACIB,CAC
BIG 3.
 
B.Matakovič,HR
55.CIB 12.10.19 Č.Budějovice CZ V1  BOB,CACIB,CAC
BIG 3.
 
S. Verstovšek, HR
54.CIB 29.09.19 Tulln A V1  BOB,CACIB,CACA
BIG 4.
 
I.Urschitz,A
53.CIB 28.09.19 Tulln A V1  BOB,CACIB,CACA 
T.Krušič,SLO
          CLUB CHAMPION KCHT CZ Age:
19 months
52.CC 21.09.19 M.Boleslav CZ V1  BOB,Klubový vítěz,CAC,CC  MVDr. S.Bučko, SK
51. 07.09.19 Olomouc CZ V1  BOB,Národní vítěz,CAC
BIG 4.
 
D.Smékal,CZ
S.Verstovšek, HR
50.CC 01.09.19 Brno CZ V1  CC, KV  G.Štursová, CZ
49.CIB 31.08.19 Rybník PL V1  BOB,CACIB,CWC  M.Kuriata-Okarmus,PL
48.CIB 24.08.19 M.Boleslav CZ V1  BOB,CACIB,CAC  M.Václavík, CZ
47.CIB 18.08.19 Bratislava SK V1  BOB,CACIB,CAC
BIG 5.
 
Ing.R.Kanás, SK
46.CIB 17.08.19 Bratislava SK V1  BOB,CACIB,CAC  W.Jungbluth,D
45. 13.07.19 M.Boleslav CZ V1 BOB,BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
BIG 2.
A.Grygarová,CZ
Ing. R.Kanás, SK
44.CC 06.07.19 Veselíčko CZ V1 BOB,Vítěz Spec.Výst., CC.,CAC A.Stasiak, PL
43.CIB 05.07.19 Wiszla PL V1 BOB,CACIB,CAC L.Salamon, PL
          SWITZERLAND CHAMPION CH Age:
16 months
42.CIB 30.06.19 Arrau SWI V1 CAC, r.CACIB T.Himmrich, D
41. 29.06.19 Arrau SWI V1 CAC C. Bergtundthal, SWI
40.CIB 29.06.19 Arrau SWI V1 CAC, r.CACIB L. Pichard, SWI
39.CIB 22.06.19 Brno CZ V1 BOS,BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
BOD JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 1.
Mgr. B. Ovesná, CZ
MVDr. G. Ridarčíková, SK
M.Václavík, CZ
38. EDS 14.06.19 Wels A V1 BOB,BOJ,JGB
European Junior Winner 19'
J. Ruck, A
37.CIB 09.06.19 Nitra SK V1 BOB,BOJ,CAJC  K. Mustonen, FIN
36.CIB 08.06.19 Nitra SK V1 BOB,BOJ,CAJC ,
Grand Prix Slovakia Junior Winner

BIG JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 3.
L.Meratti, IT
D.Paunovič, RS
35.CIB 07.06.19 Nitra SK V1 BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
V. Mihaljicič, RS
V. ......., HR
          HUNGARIA CHAMPION HU Age:
15 months
34.CIB 26.05.19 Miskolc HU V1 BOB,CACIB HU, CAC HU V. Calin, RO
33. 25.05.19 Miskolc HU V1 BOB,CAC HU Dr.Z. Balogh, HU
32.CIB 25.05.19 Miskolc HU V1 BOB,CACIB HU,CAC HU G.Korosz, HU
31.CIB 18.05.19 Litoměříce CZ V1 BOS,BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
BOD JUNIOR 1.
O.Hrabáková,CZ
Jay Richardoson, USA
M.Václavík, CZ

      JUNIOR CHAMPION PL  Age:
14 months 
30. Club 28.04.19 Opole PL V1 BOB,BOJ,CAJC,
Club Junior Winner PL
res. BIS DERBY female
BIS JUNIOR 1.
L.Seidel, PL
K.Mustonen,FIN
P. Krol, PL
29.CIB 20.04.19 Praha CZ V1 BOB,BOJ,CAJC A.Grygarová, CZ
28.CIB 13.04.19 Ć.Budějovice CZ V1 BOB,BOJ,CAJC,rez.BIG 
BIG JUNIOR 1.
BOD JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 1.
D.Smékal, CZ
Ing.J.Matyáš,SK
A.Sekowska,PL
F.Šimek, CZ
27. 06.04.19 Opole PL V1 BOS,BOJ,CAJC, J.Opara, PL
          CLUB JUNIOR CHAMPION SKCHT+F Age:
13 months
26. CC 16.03.19 Viničné SK V1 BOB,CAJC,BOG 4.-5.
Danubius Jun. W.
BIS JUNIOR 2.
M. Uhlíková, SK
25. 24.02.19 Bratislava SK V1

BOB,BOJ,CAJC,
Slovakia Jun. W.
BIG JUNIOR 2.-3.

MVDr. P. Seman, SK
24.Champion of Champions 23.02.19 Bratislava SK V1 CAJC,
Victory Jun. W.

BIG JUNIOR 2.
Ing. R. Kanás, SK
23.CIB  09.02.19  Katowice  PL  V1  BOB,BOJ,CAJC,  J.Opara,PL 
          JUNIOR CHAMPION CZ Age:
11 months
22.CIB 03.02.19 Brno CZ V1 BOB,BOJ,CAJC, J.Kubala, SK
21.CIB 02.02.19 Brno CZ V1 BOB,BOJ,CAJC,
BIG JUNIOR 1.
A,Korosz,HU
M.Václavík, CZ
        JUNIOR CHAMPION SK Age:
11 months
20.CIB 27.01.19 Nitra SK V1 BOB,CAJC,BIG 4.-6.
BIG JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 1.
F.Polehňa.CZ
M.Václavík, CZ
T.Havelka, SK
19.CIB 26.01.19 Nitra SK V1 BOS,CAJC,
BIG JUNIOR 1.
O.Dolejšová,CZ
Željko Ložič,SRB
18.CIB 25.01.19 Nitra SK V1 BOB,CAJC,
BIG JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 3.
A.Cwieceková,SK
M.Uhlíková, O.Vondrouš,CZ
17. 12.01.19 Brno CZ V1 BOJ,CAJC. ,
BIG JUNIOR 1.
P.Márová,CZ
G.Ridarčíková, SK
2018          
16.CIB 09.12.18 Nitra SK V1  BOS,CAJC,
BIG JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 1.

A.Ivanov,RO, T.Havelka,CZ, B. Špoljarič, HR
15.CIB 08.12.18 Nitra SK V1  BOS,CAJC
F.Szalai, SK
14.CIB 02.12.18 Praha CZ V1 BOS,BOJ,CAJC. ,
BIG JUNIOR 3.
O.Hrabáková,CZ
F.Szalai, SK
  01.12.18 Praha terierů CZ VD 2 H. Vojáčková, CZ
13. 25.11.18 Raciborz PL V1 BOS,BOJ,Zw.ml.,
BIG JUNIOR 1.,
BIS JUNIOR 5.
D.Kuczynska-Standello, PL,P.Řehánek, CZ
12. 23.09.18 Zabrze PL VN1 BOB Puppy Alan Daly, IRL
11. 02.09.18 
Chorzow PL VN1  BOB Puppy
BIS PUPPY 4.
 
A.T.Strande,NOR 
10. 01.09.18 
Olomouc CZ VN 1    D.Smékal, CZ 
9. 19.08.18
Gorlice PL VN 1
BOB Puppy
M. Lewandowski, PL 
3.CIB
22.07.18 
Konopiska PL VN 1  BOB Baby E. Chwalibog, PL 
7.  21.07.18  Konopiska PL VN 1  BOB Baby
A. Jaworska, PL
6.  01.07.18  B.Biala PL VN 1  BOB Baby,
BIS MINOR PUPPY 5.
 
L.Salamon, PL
I. Salamon, PL
 
5. 30.06.18
B.Biala PL VN1   BOB Baby,
BIS MINOR PUPPY 4.
P.Krol, PL
A. Jaworski, PL
 
4.CC 17.06.18 Báč SK VN 1  BIS MINOR PUPPY 1. B.Matakovič, HR,
J. Dentry, B
          PUPPY CHAMPION SK  Age:
3,5 months
3.CIB 10.06.18
Nitra SK VN 1 
K. Jarvinen, FIN
2.CIB 09.06.18 Nitra SK VN 1  Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2018  G. Cox, IE
1.CIB 08.06.18
Nitra SK VN 1 short listed BIS MINOR PUPPY 6. Ch.Mellin, SWE
V. Vojtek, SK


Autor článku: Mgr. Petra Šubertová