Home - Chovatelská stanice Kní-york

Fotoreporty z výstav »

CAC RACIBORZ - 12.6.2011, PL

ar
Ich. WW Armamdo Mario Della Quattrocento - BIG 2. BOB...

Tento víkend jsme se rozhodli poprvé vynechat spec. výstavu teriérů v Lanškrouně a místo ní jsme dali přednost výletu do Maďarska - Komárom, které se zúčastnil pouze Zorro, který potřeboval CACIB ze třetí země, což se mu povedlo i s nejvyšším titulem BOB - Vítěz plemene u rozhodčího Ing. J. Kubaly, SK. Společnost mi dělala Verunka s malým Quatro - Samem.

sam

hu

Při zpáteční cestě jsme se stavili navštívit na Slovensku Samovu chlupatou sestřičku Lilly, která papá jen BIO granulky a pamlsky.

lil

lil
Queen Lillyen KNÍ-YORK

lil

Oba sourozenci se pořádně vyřádili na zahrádce u bazénu - Zorro jim nestíhal konkurovat.

zahrada

hra

bazen

Lillinka se má výborně a má vše, nač si vzpomene včetně krásných nových zoubků, které se musí naučit ukazovat :-)

Místo půl hodinky jsme se zdrželi více jak dvě hodiny a to jsme byli pozváni ještě na jednu návštěvu u Madlenky Kní-York v Brně...tam jsme dorazili až v osum večer. Po výborné večeři jsem se vrhla do jejího ostříhání. Ještě udělat fotečku a  odjížděli jsme až za tmy...

na gauči

Po půlnoci jsem byla doma.

Druhý den jsem nabrala Verunku se Samem a Elinkou, přibrala Armanda a Barunku a vyrazili jsme na výstavu do Polska - Raciborz, kterou máme skoro za rohem. Terezka se Zorre, Keissy a Sonny zůstala doma , aby hlídala štěňata.
Oba dny bylo letní počasí. Na výstavě už nás čekala panička Renáta s Natálkou, postavili jsme stan u kruhu a čekali na posouzení u nové polské rozhodčí A. Nowak - Patyniak - známou chovatelkou erdelteriérů a welshteriérů.

sam
Quality Quatro KNÍ-YORK - Best Baby

Oreiro nat
                                 Oreiro Nathalia KNÍ-YORK - V1, CWC

naty 

Posouzení dopadlo výborně ! Všichni naši wheateni , které předvedla Verunka byli moc pochváleni a získali tituly. BOB získal Armando, ale Elinka mu silně konkurovala :-)

eli
Ich. Elisabeth taylor KNÍ-YORK s Verunkou...

Po posuzování jsme se šli nasnídat do centra a čekali jsme na odpolední závěrečné soutěže, které předčily všechna naše očekávání ! Barunka získala nejkrásnějšího veterána celé výstavy - BIS WETERAN a potom ještě Armando s Verunkou byl oceněn jako druhý nejkrásnější teriér výstavy - BOG 2. !!!

Moc děkujeme rozhodčí A. Nowak - Patyniak a E. Dolińske z Polska !!!

 

BIS
BIS VETERAN...

bis
Ich. Barbara Bush KNÍ-YORK

dva
Sam + Verunka...

dva

vodím

Samík rád vodí Elinku na vodítku...

aport
Hned to vodítko přinesu !

aport
APORT - flexi vodítko :-)

česat
Jdeme se česat ? APORT - kartáč na česání...

aport

FOTO by KNÍ-YORK

 


zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2019-04-29 05:02:16 - admin - Made by ReHANEK