Home - Chovatelská stanice Kní-york

Fotoreporty z výstav »

3x Dog Shov Velká Ida + Košice, SK

BIS BRACE
BIS COUPLE - 1. místo ISCWT Kní-York - sobota 21.07.2012

Na dovolenou v Košicích jsme se těšili celý rok.
Vyjeli jsme  s Pavlem, Terezkou a její kamarádkou Verunkou a pesanami už ve čtvrtek po obědě, auto bylo plné až po strop (nejvíce místa zaberou vždy plastové přepravky, stůl a stan).
Dobrou náladu jsme měli ale jen chvilku. Hned za hranicemi v Žilině, jsem zjistila, že mi přestávají nějak fungovat brzdy, do toho se ozve i nepříjemný , hlasitý zvuk u předního kola ....co teď ? Vracet se mi nechtělo, tak zkusíme zastavit u prvního servisu u cesty, ten jsme našli až v Ružomberku - zrovna zavírali , ale vedoucí měla s náma slitování a přemluvila jednoho podřízeného, aby nám auto prohlédl i po pracovní době. Jako první našel příčinu bouchání u kola - musel se vyměnit čep. Pro ten musela vedoucí zajet do vedlejší vesnice a zrovna začalo lít jako z konve a nastala pěkná bouřka s blesky ! Po hodině byl čep opravený, ale na zemi se objevila olejová skvrna u zadního kola - prasklina v zadním kole a únik brzdové kapaliny - to byla příčina, proč to auto tak málo brzdilo ! Náhradní díl, ale neměli, tak nám dolili jen kapalinu, pro jistotu ještě i do plastové flašky od minerálky na dolití po cestě a s tím, že hned v Košicích další den ráno máme zajet hned do servisu. Jela jsem snad jen padesátkou a na ubytovnu dojela v 21.30. tam mě už hodinu čekali majitelé našeho odchovu Rihanny , abych ji ostříhala na výstavu, spát se šlo před půlnocí.

Rihanna
Rihanna Rea Kní-York - 2x CAJC, BOJ, VÍTĚZ SLOVENSKA MLADÝCH 2012

REA

Na druhý den ráno - v pátek jsme dojeli do asi půl hodiny vzdálené Velké Idy, kde se konala naše dvoudenní výstava.
Popojíždění ve velké koloně na parkoviště mi brzdy odrovnalo úplně :-(
Málem jsem ´tukla do přede mnou stojícího auta z kopečka....
Co teď ?
Vystavili jsme naše psy a na Pavlovi bylo dojet s nebrzdícím autem zpátky do Košic , kde už nás páneček od Rihanny objednal do servisu.
Jeli s ním druhým autem nejkratší cestou až k servisu.
Čekala jsem na zavolání, jestli cestou někde neboural - Pavlovi se POVEDLO TAM DOJET jen na ruční brzdu, auto pípalo, svítilo a hlásilo celou cestu závadu na brzdách....
 V servisu řekli, že to bylo to 5 minut po 12-té, mohli jsme se všichni zabít...
Našli tam mnohem více závad - opravili obě zadní brzdy - vyměnili brzdové válečky a čelisti s tím, že s takovým autem 12 let starým, by nevyjeli ani do města natož zpátky až do Ostravy !!!
Pavel pro nás přijel na výstaviště, zrovna když probíhaly závěrečné soutěže, kde měl premiéru v Juniorhandlingu náš benjamínek Orlando, který získal s Terezkou hned na poprvé krásné 2. místo u rozhodčího pana Jaroslava Zembjaka, SK ! Radost byla obrovská - odchodil si všechny předkola a finále bez chybičky, aniž by to někdy trénoval :-)

JH
Do semifinále se dostali Sam i Orlando...

 JH

JH

JH JH
Finále ...

JH
Juniorhandling - 2. místo v 7 měsících !

 Následovala soutěž veteránů, kterou posuzoval pro nás nový rozhodčí pan Dušan KURIŠ, SK....Armando byl náš favorit, který se moc líbil a získal ve velké konkurenci různých plemen titul BIS VETERÁN 1. místo !!!

BIS

Takže hned první den se nám opravdu dařilo...Keisinka po 3 leté pauze získala nad Armandem titul BOB a titul VÍTĚZ SLOVENSKA 2012. Jeli jsme na ubytovnu , nejdříve dostali dobrou papu hafani, každý zalezl do své postele a my jsme šli povečeřet do naší oblíbené restaurace.
V sobotu ráno jsme se probudili do deštivého dne - byl to děs !
Celé dopoledne lilo jako z konve, všichni jsme se bořili v bahně, auta musel vytahovat traktor. Trošku nás zachránil náš stan, kde jsme alespoň psy schovaly do závěreček, kdy přestalo odpoledne pršet. Tentokrát dostal titul BOB Armando nad Keissy a  Quality Quattro Kní-York - CACIB a Rihanou Rea Kní-York - BOJ . Keissinka si dodělala posledním CACIBem titul INTERCHAMPION a GRAND CHAMPION SK.

JH

Závěrečné soutěže začínali Juniorhandlingem, kde Terezka získala u rozhodčí M. Zembjakové, SK -  3. místo s Ibizskou Podengou Bannynkou
maj. I. Dedkové - DĚKUJEME ZA PŮJČENÍ :-)
Hned po té následovala soutěž o Nejkrásnější pár výstavy, kterou posuzoval pro nás nový rozhodčí pan Miroslav Cvek, SK....1. místo zadal našemu páru ISCWT KNÍ-YORK !!! ( viz foto nahoře)
BIS PUPPY - Nejkrásnější dorost pes, posuzoval pan rozhodčí Tomasz Borkowski, PL - jaké bylo velké překvapení, když v obrovské konkurenci různých plemen vyhrál náš House of Softy Orlando  - 1. místo !!!

BIS PUPPY
BIS PUPPY male 1. - House of Softy Orlando - 7,5 months

Čekala nás ještě ještě soutěž o Nejkrásnějšího veterána výstavy. Jelikož tu už Armando vyhrál předešlého dne, nedělali jsme si žádné naděje, žeby se umístil i druhý den....pan rozhodčí Miroslav Stanovský, SK ...vybral opět našeho Armanda za BIS VETERÁN 1. místo !!!

BIS VETERÁN
BIS VETERÁN 1. + res. BIG  - Armando 8 years
Armanda čekalo ještě jedno proběhnutí v přehlídce nejkrásnějších vítězných teriérů BOB a skupinu BIG posuzovala paní Malgorzata Supronowicz, PL....Armando se stal rez. BIG 2. hned za skotským teriérem svého chovatele R. Wysockého a na třetím místě skončil cairn teriér pana P. Semana :-)
Naše radost neznala mezí - to se nám opravdu ještě nikdy nepovedlo získat v jeden den tolik BIS titulů :-)))))))

Zavezli jsme psy na ubytovnu a šli povečeřet do vyhlášené "Hokejky" u  nedalekého fotbalového stadionu, kde padla i jedna borovička a já ochutnala výborné halušky s brynzou a pikantní klobásou...

SAM
Quality Quatro Kní-York

Sam

Třetí den v neděli se konala kousek od naší ubytovny na cvičáku Speciální výstava teriérů. Nechali jsme holky déle spát a jeli vybalit stan a věci ke kruhu. Počasí se citelně ochladilo, byl studený, velký vítr, který odnášel stany, ale naštěstí nepršelo !

Orlando

Šli jsme brzo na řadu, měli jsme konkurenci dalších dvou wheatenů ze Slovenska a opět jsme si odnesli nejvyšší ocenění a titul BOB získal náš veterán Armando.
Škoda, že páneček od Rihanny prošvihl uzávěrku na klubovku, protože mohl mít splněný JCH. SK za 3 dny :-( Rihanna se tam přijela za náma podívat a šla si alespoň zapsat zuby k uchovnění - plnochrupá, nůžkový skus :-)

Kompletní výsledky :

    Speciální výstava teriérů Košice, SK - 22.07.2012,
judge: J. Furi, SK
 
 
Pes/Dorostu      
House of Softy Orlando

(Ich.Seamrog No More Rock n Roll x Extra s Yahoo)
Velmi nadějný 1,
Best Puppy
BOB PUPPY  Chov.Rudolph Ulrika
Maj. Mgr. Šubertová P+T, CZ
Pes/Mezitřída      
Quality Quatro
Kní-York

(Ich. Bon Aquarel Zorro x Ich. Kiss Me Keissy Kní-York)
V1, CAC, CC,
Vítěz Spec. výstavy
SAM  Chov.Mgr. Šubertová
Maj. Šubertová + Vašendová, CZ
Pes/Otevřená      
Glen Wheaten Darling

(Ich. Geijes Tristan Truemanx Ich. Glendree Pamppy from Brinagh)
V1, - bez titulu Glen WD  Chov.MVDr. Eichacker
Maj. Šalíková K., SK
Pes/Veteránů      
Ich. Armando Mario Della Quattrocento

(Ich. Villa Rosa s Fariddx Ch. Beatrice Wheaten Momart)
V1, Best Veterán, BOB, 
rez. BIS Veterán, BOG
2.-3. 
Armando  Chov. Wysocki,
Maj. Šubertová, CZ
Fena / Otevřená      
Elisabeth of Queen Stars

(Antony of Queen Stars x Villa Rosa s Merodda)
V1, - bez titulu Elisabeth QS  Chov. Bloser,
Maj. Klasovitá, SK
Fena / Championů      
Ich. Lovely Sonny
Kní-York

(Ich. Armando Mario Della Quattrocento x Ich. Elisabeth Taylor Kní-York)
V1, CAC, CC, Vítěz Spec. výstavy Sonny  Chov. + maj. Mgr. Šubertová

 Na výstavu za náma přijela Beátka s holkama, bylo moc fajn se zase vidět a zajít společně na dobrou večeři :-)
Před závěrečkama jsme nafotili několik foteček...

SAM
Pohyb a hlava Quality Quatro Kní-York...

SAM

SAM

SAM

Běh
Pohyb veterána...

JH
Do Juniorhandlingu si Terezka s Verunkou půjčili cizí teriéry a získaly s nima 1. + 2. místo....

BIS COUPLE
Nejkrásnější pár 1. místo  - ISCWT Kní-York !!!
2. místo KBT
3. místo Border teriéři

BIS COUPLE
Děkujeme panu rozhodčímu J. Furi, SK za všechna ocenění !

BIS VETERÁN
res. BIS VETERÁN - Armando, judge: Ing. N.Vass, SK

BOG
Tři nejkrásnější vysokonozí teriéi - vítězem se stal Lakeland teriér...

Ceny

Za tři dny jsme získali neuvěřitelných 12 pohárů, 5 kokard , 6 medailí, 3 pytle Happy Dog + 3 barely, které se nám už opravdu nevlezly do auta.... 

 Děkujeme všem rozhodčím za všechna ocenění a organizátorům za krásné ceny, příští rok, přijedeme zase - pokud bude ještě naše auto jezdit :-))))))

Ahoj

Po výstavě jsme nemuseli nikam spěchat, protože jsme odjížděli v klidu až další den v pondělí. Autíčko poslouchalo jako hodinky a šťastně nás dovezlo až domů !


zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2020-03-02 10:53:02 - admin - Made by ReHANEK