Home - Chovatelská stanice Kní-york

Výstavy »

Show results - Ich. Armando Mario Della Quattrocento

Armando
Armando 11 years - TOP VETERAN CZ from all breeds - 2. místo 2013+2014 + 2015
Foto 10.01.2015

Armík

res. BIS VETERAN - Foto 03.01. 2015

ICH. ARMANDO MARIO DELLA QUATTROCENTO
(Ich. Villa Rosa s Faridd / S - Ch. Beatrice Wheaten Momart / CZ)

Born: 05. 05. 2004, ČLP/SCT/265, Breeder: Radek Wysocki, PL

40x MULTICHAMPION !!! 
WORLD WINNER 2010 + BOB !!!
WORLD VETERAN WINNER 2012 + BOB VETERAN
 !!!
4x Vice EUROPEAN WINNER 2008,2010,2012,2014 !!!
EUROPEAN JUNIOR WINNER 2005 !!!

BIS, res.BIS, 98x BIS VETERAN placement, 181x BOB62 x BIG placement, 83x CACIB, 
211x CAC, 150x BOB Veteran, 25x CAJC - BOB Junior 
392 x Winner of class 1. from 401 shows !!!

INTERCHAMPION
CHAMPION CZ
CHAMPION PL
CHAMPION SK
GRAND CHAMPION SK
GRAND CHAMPION CZ
CHAMPION A
CHAMPION HU
CHAMPION HR
CHAMPION SLO
CHAMPION RO
CHAMPION SRB
CHAMPION BULGARIA
GRAND CHAMPION BULGARIA
CHAMPION MONTENEGRO + CERNA GORA
CHAMPION MOLDAVIA
CHAMPION GEORGIA
CHAMPION MACEDONIA
BALKAN CHAMPION
 AUSTRIAN DOUBLE CHAMPION
CHAMPION NL
CZECH CHAMPION OF CHAMPIONS 2006 + 2007 + 2009
CZECH TOP DOG III. FCI 2009 – 1. place
3x CZECH TOP VETERAN 2013+2014 +2015 - 2. place
ABSOLUTELY WINNER CLUB OF TERRIER KCHT CZ 2015
BEST TERRIER 1. + BEST ISCWT male 1. KCHT CZ 2015
 JUNIOR CHAMPION CZ
JUNIOR CHAMPION SK
JUNIOR CHAMPION PL
JUNIOR CHAMPION A 
CLUB JUNIOR CHAMPION SKCHT
 CLUB JUNIOR CHAMPION  KCHT
CLUB CHAMPION SKCHT - SK
CLUB CHAMPION KCHT - CZ
CLUB CHAMPION OKFT - A
CLUB CHAMPION SLO
CLUB CHAMPION RO
VETERAN CHAMPION SK
VETERAN CHAMPION A
VETERAN CHAMPION CZ

VETERAN CHAMPION H
CLUB VETERAN CZ
VETERAN CHAMPION POLAND  PL
CLUB VETERAN SK

 EUROPEAN JUNIOR WINNER 2005
CENTRAL – EAST EUROPEAN WINNER 2010
MIDDLE - EAST EUROPEAN WINNER 2012 +BOB
4x Vice EUROPEAN WINNER 2008,2010,2012,2014
WORLD WINNER 2010 + BOB
WORLD VETERAN WINNER 2012 + BOB Veteran

GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2008, 2009, 2010
EAST WINNER 2010
SLOVENIAN WINNER 2010

AMSTERDAM WINNER 2011 + BOB


Armando
CAC BRNO 03.01.2015 - BIG 1, BIS VETERAN 2., BOB, JH - 2.

BIS WETERAN 2012

 

Výstavní tabulka / Show results :  2005 - 2017

2017        
401. 05.11. Praha, CZ BIS VETERAN 1.  A. Auerbach, CZ
T.Kučera, CZ
400. CIB 04.11. Praha, CZ BIS VETERAN 1. Yvonne Cannon, IRL, H.Ahrens, A
399. CC 28.10. Viničné, SK BIS VETERAN 2.   J. Kubala, SK, A.Nowak - Patyniak, PL
398. CIB 07.10. Č.Budějovice, CZ BOB Veteran  Ing. J. Matyáš, SK
397. 23.09. Brno, CZ BOB Veteran, 
BIS VETERAN 3. 
MVDr. S. Bučko, SK
396. 03.09. D. Benešov, CZ BIS 4., BIS VETERAN 1.  Z. Kliment CZ
395.CIB 24.06.   Brno, CZ BOB Veteran, 
BIS VETERAN 3. 
Siret Lepasaar, EST, L- Fairaislová, CZ 
394.CC  03.06. Veselíčko, CZ   BIS HONOUR 2. A. Nowak-Patyniak, PL 
393.CC 13.05.  Hlučín, CZ   CCV, Vítěz třídy veteránů G. Štursová, CZ 
392. CIB 15.04. Praha, CZ BOB Veteran, 
BIS VETERAN 3.
O. Hrabáková, CZ
391. 08.04. Ostrava, CZ BOS,BOB Veteran V.Tichá, CZ
390.CC 25.03. Viničné, SK BIS HONOUR 2. Z. Kitliňski, PL
389.CIB 04.02. Brno, CZ BOB Veteran MVDr. P. Seman, SK
388.CIB 04.02. Brno, CZ BOB, 
BOB Veteran 
Yvonne van den Bogert, NL
387. 07.01. Brno, CZ  BIS VETERAN 1. V. Piskay, SK
V. Staviarska, SK 
2016        
386. CIB 04.12. Nitra, SK V1 - veteran  M. Uhlíková, SK
385. CIB 03.12. Nitra, SK V1 - veteran  L. Frnčo, CZ
384. 27.11. Zakrzow,PL Best Weteran  M. Supronowicz, PL 
383. CC 05.11. Bratislava, SK  BIS VETERAN 1. V. Mihaljičič, SRB
382. 14.08. Bytom, PL BOB, 
BOB Veteran
  
M.Kuriata - Okamus, PL 
381. CIB 23.07. Czestochowa, PL BOB, 
BOB Veteran
 
M. Zasada, PL 
380. CIB 18.06. Brno, CZ V1 - čestná  F.Šimek, CZ
379. 12.06. Raciborz, PL BOB, 
BOB Veteran, 
BIS VETERAN 2.
BIG 1.  BIS 4 
A Stasiak,PL
M. Zakrzewska, PL
L. Frnčová, CZ 
378. 11.06. Raciborz, PL BOB Veteran, 
BIS VETERAN 2. 
J. Kruczek, PL
L. Frnčo, CZ 
377. CC 05.06. Lanškroun, CZ  BIS VETERAN 1. L. Frnčo, CZ
376. CC 07.05. Hlučín, CZ Best Veteran male - CCV,
BIS VETERAN 2. 
M.Václavík, CZ
375. 01.05. Rybnik,PL BOS,BOB Veteran
 BIS VETERAN 3.
K.Opara, PL
S.Ablamowicz, PL
374. CIB 30.04. Praha, CZ V1 - veteran pes L. Frnčo, CZ
373. CIB 23.04. Č.Budějovice,CZ V1 - veteran pes + 2. místo v JH M.Václavík, CZ
372. 17.04. Zakrzow,PL BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 1.
BIG 3.
A.Nowak - Patyniak, PL
371. 09.04. Ostrava,CZ BIS VETERAN 1. L.Ubrová, CZ
370. CIB 02.04. Nitra, SK BIS VETERAN 1. J.Šuster,SK
369. CIB 01.04. Nitra,SK Veteran Victory Winner 2016
BIG VETERAN 1.
Ing.R.Kanás,SK
368. CC 19.03. Viničné, SK Winner honour class
BIS HONOUR 1.
A.Cwieceková, SK
K.Tittley, UK 
367. CIB 07.02. Brno, CZ BOS,BOB Veteran R.Jacobs,D
366. CIB 06.02. Brno, CZ BOB Veteran F.Siewert,D
365. 31.01. Bedzin-Sosnowiec, PL BOB, BOB Veteran
BIS VETERAN 1.
K.Bergbom, FIN
A.Tarnowski, PL
364. 09.01. Brno, CZ Winner honour class
BIS HONOUR 3.
V. Tichá, CZ
T. Havelka, SK
2015        
363. CIB 01.11. Praha, CZ BOS,BOB Veteran
BIS VETERAN 1.
Ing.J.Kubala, SK
362. CIB 31.10. Praha, CZ BOB Veteran MVDr. F.Šimek, CZ
361. CIB 25.10. Bratislava, SK BIS VETERAN 3. F.La Rocca, IT
360. CIB 24.10. Bratislava, SK BOB,
BIS VETERAN 3.
S.Delmar,IE
359. CC 24.10. Bratislava, SK BIS VETERAN 1. P.O.Brien, IE
358. 11.10. Zabrze,PL BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 2.
M. Kozlowska,PL
A.Kochan, PL

357. CIB 10.10. Č.Budějovice,CZ BOB Veteran P.Márová,CZ
356. 04.10. Rybnik,PL BOS,BOB Veteran
BIS VETERAN 2.
J. Gajewski, PL
355. 03.10. Rybnik,PL BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 4.
BIG 4.
Ing. J. Matyáš, SK
354. 19.09. Brno, CZ BOB Veteran,
BIS VETERAN 1.
R.Kubeš,CZ
J.Beradze
353. 12.09. Chorzow,PL BOB, BOB Veteran,
BIG 3.
E.Chwalibog,PL
A.T. Strange,NOR
352. CIB 29.08. M. Boleslav, CZ BOS,BOB Veteran
M.L.Dopperlaiter,A
351. 16.08. N.Sacz, PL BOB, BOB Veteran J.Gajewski, PL
350. 09.08. Bedzin, PL BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 2.
J.Byrnes, IRL
349. 08.08. Bedzin,PL BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 2.
L.Torsten, BLG
348. CIB
01.08. Zakopane, PL BOB Veteran,
BIS VETERAN 3.
Z.Konderla, PL
347. 18.07. M. Boleslav, CZ BOB Veteran
V. Tichá, CZ
346. 05.07. Ustroň,PL BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 3.
BIG 3.
F.Polehňa, CZ
345. CIB 27.06. Brno,CZ BOB Veteran,
BIS VETERAN 2.
I.Selimovič,HR
344.CC 14.06. Lanškroun, CZ BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 3.
BIG 5.
V. Tichá, CZ
343. 07.06. Raciborz,PL BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 1.
Kazmierski, PL
D.Witkowska, PL
342. CIB 23.05. Litoměřice,CZ BOB Veteran,
BIS VETERAN 3.
L.Jančík,CZ
341. 17.05. Bytom,PL BOB, BOB Veteran,
BIG 3. 
M. Uhlíková, SK
340. 10.05. Rybnik,PL BOB, BOB Veteran ???
339. CIB 02.05. Praha,CZ BOB, BOB Veteran A.Auerbach, CZ
338. CIB 25.04. Č.Budějovice,CZ BOB Veteran J.Kubeš,CZ
337. 12.04. Zabrze, PL BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 4.
B.Brandys, PL
336. 11.04. Ostrava, CZ BOB, BOB Veteran, G.Štursová, CZ
335.CC 28.03. Viničné, SK BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 3.
G.Korosz, HU
334.CIB 22.03. Katowice, PL BOB, BOB Veteran, J.Opara, PL
333.CIB 08.02. Brno, CZ BOB Veteran Z.Kitlinski, PL
332.CIB 07.02. Brno, CZ BOB Veteran K.Radvánsky, HU
331. 03.01. Brno, CZ BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 2.
BIG 1. 
M.Maršálová, CZ
M. Maršálová, CZ
G. Ehrenreich, A
2014        
330. CIB 30.11. Nitra, SK BOB Veteran,
BIS VETERAN 4.-5. 
Maite Lorenzo Gonzalbo, SPAIN
329. CIB 29.11. Nitra, SK BOB Veteran,
BIS VETERAN 2. 
Željko Ložič, RS
328. CC 28.11. Nitra, SK BOB Veteran,
BIS VETERAN 1. 
I. Nováková, CZ
327. CIB 02.11. Praha, CZ BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 1.
BIG 3. 
O. Hrabáková,CZ
O.Vondrouš, CZ
D.Drobnjak, SRB

326. CIB 01.11. Praha, CZ BOB Veteran,
BIS VETERAN 2.
A. Auerbach, CZ
A.Adlt, CZ
325. EDS 25.10. Brno, CZ Vice EUROPEAN WINNER 2014
res. CACIB, CAC ,
exc.1 from 7 in champion class
F. Kane, GB
324. 12.10. Zabrze, PL BOB Veteran, Best male, BOS 
K. Turecka, PL
323. CC 11.10. Litoměřice, CZ CCV, Vítěz třídy veteránů
A. Auerbach, CZ
322. 05.10. Rybnik, PL BOB Veteran, Best male, BOS
BIS VETERAN 3.
K. Opara, PL
321. 04.10. Rybnik, PL BOB Veteran, Best male, BOS
BIS VETERAN 4.
J. Opara, PL
320. CC 28.09. Tulln, A Club Veteran Winner A
BIS VETERAN 1. 
F. Korte, D
319. CIB 20.09. Č.Budějovice, CZ BOB Veteran  
2. místo v Juniorhandlingu
Ing.R.kanás, SK
318. CC 13.09. M. Boleslav, CZ BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 3.
BIG 3.
P.O.Brien, IRL
317. 07.09. D.Benešov, CZ BOB Veteran, VT
BIS VETERAN 2.
 
Z. Kliment, CZ
316. CIB 30.08. M. Boleslav, CZ BOB Veteran 
M. Kavčič, SLO
315. CC 24.08. Brno, CZ BOB Veteran, CCV
BIS VETERAN 2.
 
G.Štursová, CZ
K.Hořák, CZ
314. 27.07. Bedzin, PL BOB, BOB Veteran, Best male
BIS VETERAN 4.
BIG 3.
L. Juzwa, PL
A.Šwisulska, PL
B. Leslie, IRL
313. 26.07. Bedzin, PL BOB, BOB Veteran, Best male 
BIS VETERAN 3.
BEST IN SHOW 3.
 
M. Zasada, PL
M. Zasada, PL
B. Leslie, IRL
312. 19.07. M.Boleslav, CZ BOB Veteran  F.Polehňa, CZ
311. 06.07. Ustroň, PL BOB, BOB Veteran, Best male 
BIS VETERAN 1.
V.M.Szpunar, PL
M. Parasyn, PL
310. CC 29.06. Wittau, A BOB, BOB Veteran, Best Male,
Club Veteran Winner A
BIG 3.
M. Korosec, SLO
D. Korosec, SLO
309. CIB 21.06. Brno, CZ BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 2.
F.Šimek, CZ
F. Kubeš, CZ
308. CC 08.06. Lanškroun, CZ BOB Veteran, CCV
BIS VETERAN 1.
F.Polehňa, CZ
O. Vondrouš, CZ
307. CIB 01.06. Nitra, SK BOB, BOB Veteran,
BIS VETERAN 1.
Supreme BIS Veteran Winner Duocacib Nitra 2014
M. Kozlowska, PL
L. Fintorová, SK
T. Havelka, SK
306. CIB 31.05. Nitra, SK BOB veteran
Grand Prix Slovakia Veteran Winner 2014
 
M. Lapanja, SLO
305. CIB 24.05. Litoměřice, CZ BOB Veteran A. Auerbach, CZ
304. 18.05. Bytom, PL BOB, BOB Veteran
BIG 4.
BIS VETERAN 2.  
R.Jacobs, D
J.Grunt, PL
E.Chmiel,PL
303. 10.05. Hlučín, CZ BOB Veteran
BIS VETERAN 2.
Ing.R.Kanás, SK
T. Havelka, SK
302. 04.05. Rybnik, PL BOB, BOB Veteran, Best male
BIS VETERAN 4.
A.Korpetta, PL
301. CIB 03.05. Praha, CZ BOB Veteran H.Vojáčková, CZ
300. 26.04. Č.Budějovice, CZ BOB Veteran
BIS VETERAN 1.
V.Tichá, CZ
I.Vojteková, SK
299. 12.04. Ostrava, CZ BOB Veteran Z.Kliment, CZ
298.
06.04.
Zabrze, PL BOB Veteran A.Nowak - Patyniak, PL
297. CIB 30.03. Nitra, SK BOB, BOB Veteran
BIG 4. - 5.
Z.Oleynikova, UA
296. CIB 29.03. Nitra, SK BOB Veteran
BIS VETERAN 1.
A.Lundava, EST
295. Victory Show for champions 28.03. Nitra, SK Victory Veteran Winner
BIG VETERAN 1.
Ing.J.Matyáš, SK
294. CC 22.03. Viničné, SK BIS VETERAN 2. T.Havelka, SK
293. CIB 23.02. Brno, CZ BOB Veteran B.Matakovič, HR
292. CIB 22.02. Brno, CZ BOB Veteran V.Tichá, CZ
291. CIB 19.01. Trenčín, SK  BIS VETERAN 2.    T.Havelka, SK
290. 04.01. Brno, CZ BOB, BOB Veteran I.Nováková, CZ
2013        
289. CIB 01.12. Nitra, SK BOB Veteran MVDr.S.Bučko, SK
288. CIB 30.11. Nitra, SK BOB Veteran V.Tichá, CZ
287. CC 29.11. Nitra, SK BOB Veteran
BIS VETERAN 1.
B.Matakovič, HR
W.Jungblut, D
286. CIB 03.11. Praha, CZ BOB Veteran F. Polehňa, CZ
285. CIB 02.11. Praha, CZ BOB Veteran
BIS VETERAN 1. 
E. Letáčková, CZ
284. 20.10. Komárom, H CAC Vet.  Csaba Denk, H 
283. 19.10. Komárom, H CAC Vet. Ing. J. Kubala, SK
282. 13.10. Zabrze, PL BOB, BOB Veteran
BIG 4.
BIS VETERAN 2.  
 
I.Malecka, PL
281. 06.10. Rybnik, PL BOB, BOB Veteran E. Pyrchala, PL 
280. CIB 05.10. Č.Budějovice, CZ
BOB, BOB Veteran
BIS VETERAN 1. 
 
F.Šimek, CZ
279. CC 29.09.  Tulln, A  Club Veteran Winner Austria E.Deutscher, A
278. 22.09. Bytom, PL BOB, BOB Veteran
BIG 2.
BIS VETERAN 1. 
L. Juzwa, PL  
277. 15.09. Lučenec, SK BOB, BOB Veteran
BIG 1.
BIS VETERAN 1.
S.Szabo, H
Ing. R. Kanás, SK
D.Antalík, SK
276. 14.09. Lučenec, SK BOB, BOB Veteran
BIG 1.
res. BEST IN SHOW !!!
M.Uhlíková, SK
M.Uhlíková, SK
M.Kašpar, SK
275. 07.09. Brno, CZ BOB, BOB Veteran
BIG 2.
BIS VETERAN 1.
A.M.Tarján, H
Ing. R. Kanás, SK
V.Vojtek, SK
274.
31.08.
Chorzow,PL
BOB, BOB Veteran
BIG 2.
BIS VETERAN 2.
Z.Kitliňski, PL
A. Cwieceková, SK
A.Cwieceková, SK
273. 24.08. Mladá Boleslav, CZ BOB Veteran O.Hrabáková, CZ
272. CIB 17.08. Bratislava, SK BIS VETERAN 1.  F.Szalai, SK
271. CIB 20.07. Mladá Boleslav, CZ BOB Veteran Z. Kliment, CZ
270. 30.06. Ustroň, PL BOB, BOB Veteran
BIG 3.
BIS VETERAN 1.
E.Chwalibog,PL
F.Polehňa, CZ
E.Chwalibog, PL
269. CIB 29.06. Brno, CZ BIS VETERAN 1. MVDr. S. Bučko, SK
268. 09.06. Raciborz, PL
BIS VETERAN 1. 
B.Brandys, PL
267. CIB 02.06. Nitra, SK BOB, BOB Veteran
BIG 2.
BIS VETERAN 2.
P. Heikkinen - Lehkonen, FIN
266. CIB 25.05. Litoměřice, CZ BOB Veteran O.Hrabáková, CZ 
265. CIB 04.05. Praha, CZ BOB, BOB Veteran
BIS VETERAN 1. 
 
O.Hrabáková, CZ 
264. 13.04. Ostrava, CZ BOB Veteran  V.Machátová, CZ 
263. 07.04. Zabrze, PL BOB Veteran M.Lewandowski, PL
262. CIB 30.03. Č.Budějovice, CZ BOB, BOB Veteran
BIG 4.
  
A.Auerbach, CZ 
261. CC 16.03. Viničné, SK BIS VETERAN 1.    L.Fintorová, SK
260.CRUFTS 07.03. Birmingham, UK Third place !!! A.Switzer, UK
259. CIB  03.02.  Brno, CZ  BOB, BOB Veteran
BIG 1.
 
C.Simu, RO
D.Paunovič, SRB
 
258. CIB 27.01.  Trenčín, SK  BIS VETERAN 1.    A.Cwieceková, SK 
257. CAC 05.01. Brno, CZ BOB Veteran 
BIS VETERAN 2. 
M. Václavík, CZ
Z.Jílková, CZ
2012        
256. CIB 02.12. Nitra, SK BOB Veteran MVDr. S. Bučko, SK
255. CIB 01.12. Nitra, SK BOB Veteran
BIS VETERAN 4.-5.
F.Polehňa, CZ
254. CC 30.11. Nitra, SK BOB, BOB Veteran
BIS VETERAN 1. 
 
Lokodi Csaba Zsolt, RO
253. CIB 04.11. Praha, CZ BOB Veteran A. Auerbach, CZ
252. CIB 03.11. Praha, CZ BOB, BOB Veteran
BIS VETERAN 2. 
 
E. Letáčková, CZ
251. EDS 05.10. Bucurest, RO Vice EUROPEAN WINNER 2012 G. Schogol, GEO
250. Interra 04.10. Bucurest, RO r. CAC M.van Brempt, BELG
249. CC 30.09. Tulln, A BIS VETERAN 1.  Z. Brancovic, SRB
248. CIB 29.09. Tulln, A BOB, BOB Veteran
BIS VETERAN 1. 
 
Dr. P. Miegl, A 
247. 15.09. Chorzow, PL BOB, BOB Veteran
BIG 5.-6. 
BIS VETERAN 1. 
M. Uhlíková, SK
M. Uhlíková, SK
A. Nowak-Patyniak, PL
246. 02.09. D. Benešov, CZ BIS VETERAN 4.  Z. Kliment, CZ
245. CIB 25.08. M. Boleslav, CZ r. CACIB, CAC  I. Ehold, A 
244. 19.08. Ostrava, CZ BIS VETERAN 1.   T. Havelka, SK 
243. CC 22.07. Košice, SK BOB, BOB Veteran
BIG 2.-3. 
BIS VETERAN 2. 
J. Furi, SK
J. Furi, SK
Ing. N. Vass, SK
242. CIB 21.07. Velká Ida, SK BOB, BOB Veteran
BIG 2. 
BIS VETERAN 1. 
T. Borkowski, PL
M. Supronowicz,PL
M. Stanovský, SK
241. 20.07. Velká Ida, SK BOB Veteran 
BIS VETERAN 1.  
M. Stanovský, SK
D. Kuriš, SK
 
240. 01.07. Ustroň, PL BOB, BOB Veteran
BIG 4. 
BIS VETERAN 4. 
B. Brandys, PL
239. CIB 23.6. Brno, CZ BOB, CACIB, CAC CMKU A. Ingram, IRL
238. 10.06. Raciborz, PL BOB, BOB Veteran
BIG 3. 
BIS VETERAN 3.
A. Nowak - Patyniak, PL
237. 08.06. Senec, SK BOB, BOB Veteran M. Uhlíková, SK
236. WDS 18.05. Salzburg, A BOB VETERAN + WORLD VETERAN WINNER 2012 E. Senashenko, RUS
235. CIB 05.05. Praha, CZ BOB, CACIB, CAC CMKU
Middle-East EUROPEAN WINNER 2012
Z. Jandová, CZ
234. 15.04. Zabrze, PL BOB
BIG 4.
 
B. Brandys, PL
233. 14.04. Ostrava, CZ BOS, National Winner, CAC CMKU F. Polehňa, CZ
232.CIB 05.02. Brno, CZ BOB, CACIB, CAC CMKU J. Paloheimo, FIN
231.CIB 04.02. Brno, CZ r. CACIB, CAC CMKU V. Tichá, CZ
2011        
230. CIB 26.11. Amsterdam, NL BOB, CACIB, double CAC
AMSTERDAM WINNER 2011
 
N. Jovanovič, SRB
229. CIB 20.11. Nitra, SK r. CACIB, CAC R. Jacobs, D
228. CIB 19.11. Nitra, SK BOB, CACIB Z. Kitliňski, PL
227. CC 18.11. Nitra, SK BIS of Honorary Class - 2.place  P. Seman, SK 
226. 16.10. Raciborz, PL BOB Ch. Mellin, S
225. 02.10. Rybnik, PL BOB
BIG 4.
 
M. Zasada, PL
224. 21.08. Lipsko, D VDH, CAC W. Berghauser, D
223. CIB 20.08. Lipsko, D VDH R. Ritz, D
222. CIB 25.06. Brno, CZ CACIB, CAC  P. Seman, SK 
221. 12.06. Raciborz, PL BOB
BIG 2.
 
A. Nowak - Patyniak, PL 
220. CIB 14.05. Praha, CZ BOB, CACIB J. Volšická, CZ
219. 07.05. Hlučín Regional Winner Z. Kliment, CZ
218. CIB 06.02. Brno, CZ BOB, CACIB F. Polehňa, CZ
217. CIB 05.02. Brno, CZ CAC A. Auerbach, CZ
2010        
216. CC 19.11. Nitra, SK CAC, CC M. Swietoň, PL
215. CC 02.10. Celje, SLO BOB, STK Specialy Winner SLO S. Delmar, IRL
214. EDS 01.10. Celje, SLO Vice EUROPEAN WINNER 2010 S. Oates, IRL
213. CC 26.9. Tulln, A Club Winner A J. Campbell, AUS
212. 25.9. Brno, CZ BOB, National Winner Ing. J. Kubala, SK
211. CC 11.9. Mladá Boleslav, CZ BOS, Club Winner CZ V. Tichá, CZ
210. CIB 18.7. Albena, BLG BOB, CACIB
BIG 1.
Crufts qualification 2011 
S. Delmar, IRL
209. 17.7. Moldavia, BLG BOB
BIG 2.
Z. Omarov, GEO
208. 15.7. Georgia, BLG BOS, CAC C. Delmar, IRL
207. 12.7. Makedonia, BLG BOB
BIG 1.
P. Dameski, MKD
206. WDS 25.6. Copenhagen DK BOB + WORLD WINNER 2010 S. Delmar, IR
205. CIB 19.6. Brno, CZ BOB, CACIB J. Kubala, SK
204. CC 13.6. Lanškroun, CZ BOS,
Winner Spec. Terrier Show
V. Tichá, CZ
203. CIB 05.6. Nitra, SK BOS,
Grand Slovakia Winner 2010
L. Cartlidge, GB
202. CIB 16.5. Bratislava, SK BOB, CACIB
Central - East EUROPEAN WINNER
BIG 5.
J. Kubala, SK
201. 08.5. Hlučín, CZ Regional Winner ???, CZ
200. CIB 01.5. Praha, CZ BOS, CACIB
Crufts Qualification 2011
J. Volšická, CZ
199. 18.4. Odžaci, SRB BOB ???, SRB
198. CIB 17.4. Odžaci, SRB BOB, CACIB ???, SRB
197. 10.4. Ostrava, CZ CAC Z. Zábrodská, CZ
196. CC 28.3. Viničné, SK Best of Honore Group I. P. Seman, SK
195. 27.3. Nitra, SK Best of Honore Group 3. T. Havelka, SK
194. CIB 19.2. Prešov, SK BOB, CACIB
East Winner 2010
B. Matakovič, HR
193. CIB 06.2. Brno, CZ r. CACIB ???, GB
192. CIB 17.1. Ljubljana, SLO BOB,CACIB
Slovenian Winner 2010
B. Rajic, SLO
191. CIB 16.1. Ljubljana, SLO BOB, CACIB ???, HR
190. 08.1. Olomouc, CZ BOS, National Winner Z. Zábrodská, CZ
2009        
189. CIB 06.12. Nitra, SK BOB, CACIB
BIG 2.
P. Seman, SK
188. CIB 05.12. Nitra, SK BOS, CACIB R. Kanás, SK
187. CIB 22.11. Zagreb, HR BOB, CACIB W. Jungbluth, D
186. CIB 21.11. Zagreb, HR BOB, CACIB
BIG 4.
A. Bán, HR
185. CIB 07.11. Praha, CZ BOB, CACIB J. Kubala, SK
184. 25.10. Raciborz, PL BOS M. Szpunar, PL
183. CIB 24.10. Č. Budějovice,CZ BOB, CACIB O. Dolejšová, CZ
182. 18.10. Zabrze, PL BOB
BIG 2.
D. Witkowska, PL
181. 17.10. Brno, CZ BOS, National Winner F. Němec, CZ
180. WDS 09.10. Bratislava, SK VD P. Muntean, RO
179. INTERRA 08.10. Bratislava, SK r. CAC A. Korozs, H
178. CC 02.10. Tulln, A V3 ???, A
177. 27.9. Prešov, SK BOB,
BIG 2.
A. Korozs, H
176. CIB 26.9. Wroclaw, PL BOB, CACIB B. Matakovič, HR
175. CC 12.9. M. Boleslav, CZ BOB, Club Winner CZ
BIG 5.
O. Krcal, A
174. INTERRA 06.9. Targu - Mures, RO BOB, Club Winner RO,
Interra Club Winner 2009

BIS 3. - 5.
A. Korozs, H
173. CIB 05.9. Targu - Mures, RO BOB, CACIB
Crufts qualification 2010
E. Gonzalbo, Spain
172. CIB 05.9. Targu - Mures, RO BOB, CACIB S. Csabo, H
171. CIB 29.8. M. Boleslav, CZ BOB, CACIB A. Cwieceková,SK
170. CIB 16.8. Bratislava, SK BOB, CACIB
BIG 4. - 6.
V. Tichá, CZ
169. CIB 15.8. Bratislava, SK BOB, CACIB F. Polehňa, CZ
168. 09.8. Ostrava, CZ BIS of Males - 2. S. Bučko, SK
167. 25.7. Brno, CZ Regional Winner L. Ubrová, CZ
166. 18.7. M. Boleslav, CZ BOB, National Winner B. Švajdová, CZ
165. 12.7. Košice, SK BOB Z. Szovényiová,SK
164. CC 11.7. Košice, SK BOB, Club spec. Winner, SK
BIG 1
BIS !!!
Z. Kitliňski, PL
A. Cwieceková, SK
K. Radvánszky, H
163. CC 28.6. Gross - Enzersdorf, A BOS, Club Winner A I. Ehold, A
162. CIB 27.6. Brno, CZ BOB, CACIB J. Volšická, CZ
161. CC 21. 6. Lanškroun, CZ BOB, Club Spec. Winner CZ
BIG 3.
Z. Kliment, CZ
160. 13.6. Klatovy, CZ BOB, National Winner
BIG 1.
BOD 2.
C. Delmar, IR

S. Delmar, IR
159. CIB 06.6. Nitra, SK BOB, CACIB,
Grand Prix Slovakia Winner 2009
M. Uhlíková, SK
158. CIB 23.5. Litoměřice, CZ BOB, CACIB F. Polehňa, CZ
157. 17.5. Bytom, PL BOB,
BIG 3.
A. Paloheimo, FIN
156. CIB 10.5. Bratislava, SK BOB, CACIB A. Cwieceková, SK
155. CIB 09.5. Bratislava, SK BOS, CACIB Ž. Gajič, SRB
154. CIB 02.5. Praha, CZ BOB, CACIB
BIG 1.
Z. Jandová, CZ
O. Dolejšová, CZ
153. CIB 25.4. Č. Budějovice, CZ BOS, CACIB V. Tichá, CZ
152. CC 29.3. Viničné, SK BOB, Club Winner SK D. Fridrichová, SK
151. 28.3. Nitra, SK Winner of Honorary class R. Kanás, SK
150. CIB 20.3. Katowice, PL BOB, CACIB S. Delmar, IR
149. CIB 07.2.  Brno, CZ BOB, CACIB  A. Cwieceková, SK 
148. CIB  25.1.  Trenčín, SK BOS, CACIB  N. Jovanovič, SRB 
147.  09.1.  Olomouc, CZ  CAC  M. Václavík, CZ 
2008         
146. CIB  15.11.  Praha, CZ  r. CACIB  E. Letáčková, CZ 
145. CC  02.11.  Nitra, SK  BOB, Club Winner, SK  B. Matakovič, HR 
144. CIB  01.11.  Nitra, SK  Best of Honorary Group - 2.  R. Kanás, SK 
143.  19.10.  Raciborz, PL  BOS  P. Krol, PL 
142.  18.10.  Brno, CZ  r. CAC  A. Auerbach, CZ 
141.  12.10.  Zabrze, PL  BOS  B. Brandys, PL 
140.  25.10.  Rybnik, PL  BOB
BIG 1.
 
H. Stepka, PL 
139. CC 04.10  Budapest, H  r. CAC  C. Zsolt, RO 
138. EDS  03.10.  Budapest, H  Vice EUROPEAN WINNER 2008  P. Machetanz, D 
137. CIB 28.9. Č. Budějovice, CZ BOB, CACIB
BIG 2.
O. Dolejšová, CZ
D. Paunovič, SRB
136. CIB  27.9.  Tulln, A  r. CACIB  Mrs. Wurgatsch, D 
135. CC 20.9.  M. Boleslav, CZ  CAC, CC  S. Bučko, SK 
134.  14.9.  Benešov, CZ  Regional Winner  Z. Kliment, CZ 
133. CIB 30.8.  M. Boleslav, CZ  BOB, CACIB
BIG 5. 
F. Polehňa, CZ
P. Machetanz, D 
132. CIB  17.8.  Bratislava, SK  Winner of honorary class  S. Bučko, SK 
131. CIB  16.8.  Bratislava, SK  Winner of honorary class  A. Korozs, H 
130.  09.8.  Ostrava  BIS of Males - 3.  F. Polehňa, CZ 
129.  03.8.  Zakopane, PL  BOS  K. Nitka, PL 
128.  26.7.  Brno, CZ  Regional Winner  L. Ubrová, CZ 
127. CIB 19.7.  M. Boleslav, CZ  BOB, CACIB  B. Švajdová, CZ 
126.  13.7.  Košice, SK  BOS, Slovakia Winner 2008  S. Bučko, SK
125. CC  12.7.  Košice, SK  BOB,
Club spec. Terrier Winner
 
I. Nagy, H 
124. CC  06.7.  Gr - Enzersdorf, A  Club Winner, A  Š. Šinko, SLO 
123. CIB  28.6.  Brno, CZ  BOS, CACIB  M. Václavík, CZ 
122.  15.6.  Raciborz, PL  BOB  E. Pyrchala, PL 
121. CIB  07.6.  Nitra, SK  BOS, CACIB
Grand Prix Slovakia Winner 2008 
D. Paunovič, SRB 
120. CIB  24.5.  Litoměřice, CZ  BOB, CACIB
BIG 4. 
O. Hrabáková, 
V. Tichá, CZ 
119.  18.5.  Bytom, PL  BOS   
118. CC  17.5.  Zlín, CZ  V2  Z. Zábrodská,CZ 
117.  10.5.  Hlučín, CZ  BIS of Males - 2.  Kliment, CZ 
116. CC 27.4.  Luxemburg, LUX  BOB S. Delmar, IR 
115. CIB  26.4.  Opole, PL  BOS, CACIB  E. Gajewski, PL 
114. CIB 19.4.  Č. Budějovice, CZ  BOB, CACIB  J. Volšická, CZ 
113.  12.4.  Ostrava, CZ  BOB, National Winner  O. Dolejšová,CZ 
112.  06.4.  Zalaegerseg, H  BOB  S. Szabo, H 
111. CC 30.3.  Bratislava, SK  BOB, Danubius Winner,
BIG 5.
 
S. Bučko, SK 
110. CIB 13.1.  Ljubljana, SLO  BOB, CACIB  B. Matakovič, HR 
109. CIB  12.1.  Ljubljana, SLO  BOB, CACIB  A. Korozs, H 
108.  11.1.  Olomouc, CZ  BOS, Natioanl Winner  M. Swietoň, PL 
2007         
107. CIB 25.11.  Zagreb, HR  BOS, CACIB,
Zagreb Winner 2007 
M. van Brempt, BELG 
106. CIB  24.11.  Zagreb, HR  BOB, CACIB  J. Kubala, SK
105. CIB  17.11.  Praha, CZ  BOB, CACIB
Crufts qualification 2008 
J. Volšická, CZ 
104. MEEDS  11.11.  Poznaň, PL  Vice Middle and East EUROPEAN WINNER 2007  M. Zakrzewska, PL 
103. CC  04.11.  Nitra, SK  CAC, CC A. Cwieková, SK 
102. CIB  03.11.  Nitra, SK  r. CACIB  A. Korozs, H 
101. CIB  21.10.  Budapest, H  BOB, CACIB  G. Korozs, H 
100. CIB  20.10.  Budapest, H  BOB, CACIB  C. Szandor, H 
99.  14.10.  Zabrze, PL  BOS  A. Sobkowska,PL 
98. CC  13.10.  Maribor, SLO  BOB, Club Winner SLO  D. Korošec, SLO 
97.   07.10.  Rybnik, PL  BOB
BIG 1.
A. Jaworski, PL 
96. CIB  06.10.  Č. Budějovice, CZ  BOS, CACIB  A. Auerbach, CZ 
95. CC  30.9.  Tulln, A  BOS, Club Winner, A  K. Radvansky, H 
94. CC  29.9.  M. Boleslav, CZ  BOS, Club Winner CZ  P. Seman, SK 
93.  08.9.  Brno, CZ  BOS, Nationaly Winner  J. Kubala, SK 
92. CIB  01.9. M. Boleslav, CZ  BOB, CACIB
BIG 5. 
P. Řehánek, CZ 
91.  26.8.  Trbovlje, SLO  BOB  B. Kremser, SLO 
90.  21.7.  M. Boleslav, CZ  BOB, Nationaly Winner  B. Švajdová, CZ 
89. CC 24.6.  G. Enzersdorf, A  Club Winner A  B. Matakovič, HR 
88. CC 26.5.  Zlín, CZ  BOB, Club spec. Terrier Winner  F. Polehňa, CZ 
87.  20.5.  Bytom, PL  BOB  P. Seman, SK 
86.  19.5.  Bytom, PL  BOS  J. Kubala, SK 
85.  12.5.  Hlučín, CZ  Regional Winner  Z. Kliment, CZ 
84.  06.5.  B. Bystrice, SK  CAC  R. Kanás, SK 
83.  14.4.  Ostrava, CZ  BOS, National Winner R. Sedlák, CZ 
82. CIB  10.3.  Graz, A  BOS, CACIB  B. Kremser, SLO 
81. CC 03.3.  Č. Budějovice,CZ  BOB  E. Letáčková, CZ 
80. CIB 10.2.  Brno, CZ  BOB, CACIB
BIG 5. 
A. Korosz, H 
79. CIB  28.1.  Trenčín, SK  BOB, CACIB  A. Luknár, SK 
2006         
78. CIB 18.11.  Praha, CZ  BOS, CACIB  O. Dolejšová, CZ 
77. WDS  06.11.  Poznaň, PL  VD  B. Roos - Borjeson, S 
76. CC  05.11.  Nitra, SK  BOB, Club Winner SK,
BIG 3.
 
M. Trebala, PL 
75. CIB  04.11.  Nitra, SK  BOB, CACIB
BIG 3. 
Z. Szovényiová, SK 
74.  22.10.  Raciborz, PL  BOB  M. Trebala, PL 
73. CIB  07.10.  Č.Budějovice,CZ  BOS, CACIB  E. Letáčková, CZ 
72. CC 30.9.  M. Boleslav, CZ  BOB, Club Winner CZ,
BIG 2.
 
Z. Kliment, CZ 
71. CIB 02.9.  M. Boleslav, CZ  BOB, CACIB  J. Kubala, SK 
70.  27.8.  N. Targ, PL  BOB  K. Nitka, PL 
69. CIB  26.8.  Insbruck, A  r. CACIB  P. Machetanz, D 
68. CIB 20.8.  Bratislava, SK  BOB, CACIB
BIG 4. 
W. Jungblut, D 
67. CIB  19.8.  Bratislava, SK  BOS, CACIB  G. Schwab, GB 
66. CIB 22.7.  Oberwart, A  BOS, CACIB  B. Rajič, SLO 
65.  16.7.  Košice, SK  BOB, Slovakia Winner  S. Bučko, SK 
64. CC  15.7.  Košice, SK  BOB,
Club Spec. Terrier Winner
 
Z. Szovényiová, SK 
63. CIB 24.6.  Brno, CZ  BOS, CACIB  V. Machátová, CZ 
62. CIB 18.6.  Portorož, SLO  BOS, CACIB  C. Bogovčič, SLO 
61. CIB  17.6.  Umag, HR  BOS, CACIB  B.  Spoljarič, HR
60.  28.5.  Hrušica, SLO  BOB  R. Kanás, SK 
59. CC  27.5.  Praha, CZ  r. CAC  L. Borremann, NL 
58.  21.5.  Bytom, PL  BOB
BIG 5.
 
M. Kozlowska, PL 
57. CIB  20.5.  Litoměřice, CZ  BOB, CACIB  O. Dolejšová, CZ 
56. CIB  13.5.  Salzburg, A  r. CACIB  G. Schwab, GB 
55.  07.5.  B. Bystrica, SK  BOB  P. Seman, SK 
54.  06.5.  Hlučín, CZ  Regionaly Winner  V. Tichá, CZ 
53. CIB  29.4.  Praha, CZ  BOB, CACIB  Z. Jandová, CZ 
52.  23.4.  Tata, H  BOB  J. Kubala, SK 
51. CIB  22.4.  Č. Budějovice, CZ  BOS, CACIB  F. Polehňa, CZ 
50.  08.4.  Ostrava, CZ  BOB, Natioanaly Winner  V. Tichá, CZ 
49. CIB  24.3.  Katowice, PL  BOB, CACIB  G. Korozs, H 
48. CC 19.3.  Bratislava, SK  BOB , Danubius Winner S. Bučko, SK 
47.  18.3.  Nitra, SK  BOB  K. Radneter, A 
46. CIB  11.3.  Graz, A  BOS, CACIB  B. Rajič, SLO 
45. CIB  05.3.  Zagreb, HR  VD  C. Delmar, IR 
44. CIB  04.3.  Zagreb, HR  BOB, CACIB  I. Selimovič, HR 
43. CIB  12.2.  Brno, CZ  CAC  S. Kirchbichler, A 
42. INTERRA  11.2.  Brno, CZ  CAC  J. Gajewski, PL 
41. CIB  29.1.  Trenčín, SK  r. CACIB  L. Siejkowski, PL 
40. CIB  15.1.  Ljubljana, SLO  V1  G. Schwab, GB 
39. CIB  14.1.  Olomouc, CZ  CAC  M. Maršálová, CZ 
2005        
38. CIB  05.12.  Budapest, H  BOB, CACIB,
Hungaria Derby Winner 
G. Korozs, H 
37. CC  05.12.  Budapest, H  BOB,
Club Winner H
 
A. Sobkowska, PL 
36. CIB  03.12.  Wels, A  r. CACIB  P. Seman, SK 
35.  12.11.  Praha, CZ  BOB, National Winner
BIG 5.
 
Z. Jandová, CZ 
34. CC  06.11.  Nitra, SK  Club Junior Winner SK  A. Skržeková, SK 
33. CIB  05.11.  Nitra, SK  BOB, CACIB  J. Kubala, SK 
32.  09.10.  Zabrze, PL  BOB  A. Senaszenko, RUS 
31. CIB  08.10.  Č.Budějovice, CZ  BOB, CACIB  J. Volšická, CZ 
30. CC  02.10.  Tulln, A  Club Junior Winner A  T. Himrich, D 
29. CC  01.10.  M. Boleslav, CZ  Club Junior Winner CZ 
BIS Junior 3.
V. Machátová, CZ 
28.  24.9.  Brno, CZ  CAC  O. Dolejšová, CZ 
27.  11.9.  Chorzow, PL  BOB  F. Hanibal, D 
26. CC 10.9.  Chorzow, PL  BOB  E. Pyrchala, PL 
25. CIB  03.9.  M. Boleslav, CZ  BOB, CACIB  F. Polehňa, CZ 
24.  28.8.  Raciborz, PL  BOB
BIG 2.
 
S. Szabo, H 
23. CIB 21.8.  Bratislava, SK  BOB, CAJC  G. Korosz, H 
22. CIB  20.8.  Bratislava, SK  CAJC  A. Kazmierski, PL 
21.  07.8.  Zakopane, PL  BOB  M. Szpunar, PL 
20.  23.7.  M. Boleslav, CZ  CAJC  Z. Jandová, CZ 
19. CC  17.7.  Košice, SK  BOB,
Club spec. Terrier Winner
BIG 4.
 
R. Kanás, SK

J. Kubala, SK 
18.  03.7.  Ustroň, PL  BOB, CAJC  F. Polehňa, CZ 
17. CIB 02.7.  Brno, CZ  BOB, CAJC
BIG 5. 
J. Kubala, SK 
16. CC 25.6.  G. - Enzersdorf, A  Club Junior Winner, A  M. Huber, A 
15. EDS 04.6.  Tulln, A  EUROPEAN JUNIOR WINNER  B. Matakovič, HR 
14. CIB 28.5.  Nitra, SK  CAJC
BIG Junior 2. 
A. Korozs, H 
13.  22.5.  Bytom, PL  BOB, CAJC  D. Standelo, PL 
12. CIB  21.5.  Litoměřice, CZ  BOB, CAJC  O. Hrabáková,CZ 
11.  14.5.  Zlín, CZ  Winner of Junior Class  Z. Zábrodská, CZ 
10.  08.5.  B. Bystrica, SK  BOB
Slovakia Junior Winner
BIG 4.
 
J. Kubala, SK

R. Kanás, sk 
9.  07.5.  Hlučín, CZ  BIS Junior 3.  K. Hořák, CZ 
8. CIB 24.4.  Opole, PL  BOB Junior  A. Jaworski, PL 
7. CIB  09.4.  Wieselburg, A  BOB Junior  E. Heidecker, A 
6. CIB 18.3.  Katowice, PL  BOB Junior  J. Opara, PL 
5. CC 13.3.  Bratislava, SK  CAJC  M. Uhlíková, SK 
4. 12.3. Nitra, SK BOB, CAJC J. Kubala, SK
3. CC 05.3. Č. Budějovice CAJC E. Letáčková, CZ
2. 30.1. Trenčín, SK BOB Puppy J. Opara, PL
1. 12.11. Raciborz, PL BOB Baby D. Standello, PL

 

 

 


zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2018-07-16 14:56:46 - admin - Made by ReHANEK