Home - Chovatelská stanice Kní-york

Výstavy »

Abecední seznam rozhodčích

A - B - C - D - F - G - H - CH - I - J - K - L - M - N - P - R - S - T - V - W - Z

A

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost

1

8

Anderson Sandra

Alena Auerbach

CAN

CZ

3 Antalík Dušan SK

B

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost

27

1

2

Bučko Stanislav

Bogovčič

Brempt

SK

HR

B

2

6

1
1
1
1
1

 

Brown Lilian

Brandys Barbara
Bauchal G.
Bruska M.
Ban Adela
Borkowský T.
Brien P.O.

 

DK

PL

IT
A
HR
PL
IRL

 

C

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
2
1
1
Cartledge Liz
Cairovic V.
Clarc E.
GB
SRB
CH
15
2
1
Cwieceková Anna
Cigániková Zuzana
Calin Simu
SK
SK
RO
1
1
1
Collins Smith
Campell J.
Campell K.
FIN
AUS
AUS
     

D

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
2 Dmowska Halina PL

11

Dolejšová Olga CZ

2
6
2
1|
1

Dostál Jiří
Delmar Sean
Delmar Cathy
Dameski P.
Dodo Sandahl
CZ
IR
IR
MCD
S
    1
1
1
2
2
1
1
 Duran Mate
Denk Csaba
Deutscher E.
Dopperailter M.
Ehold Ingrid
Epuras C.
Eerola P.
 E
H
A
A
A
RO
FIN

F

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
2
1
Fischer Uwe
Finney T.
D
EST
5 Fridrichová Drahomí  SK
2 Freehsen Ulse D 5 Fury Jan  SK

G

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
3
1
Geblerová Dora
Grutner E.
CZ
D
2 Guniš Josef SK
1 Grünheid Lous Jean FRA 3
2
3
1
Gajewski J.
Grunt J.
Gonzalbo M.
Gruttner H.E.
PL
PL
Spain
D

H

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
     2     Heidecker Elfride      A     5    Huber Margarete     A

15

3
1

Hrabáková Olga

Havelka Tomáš
Heikinen L.P.

CZ

SK
FIN

1

3

Hyde Dee

Harsanyi P.

Austrlia

H

CH

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
5 Chwalibóg Elzbieta PL      

I

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
2
1
Ivanov Alexander
Ingramm A.
Rus
IRL
     

J

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
8 Jandová Zuzana CZ 5 Jendrasiak Andrzej PL
9 Jaworski Andrzej PL 7 Jungblut Walter D

4
1
1
2


Jovanovič N.
Jakkel T.
Jacobs R.
Juzwa L.


SRB
H
D
PL
3  Jurek Henry PL

K

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
14 Kanás Robert SK 9 Korósz Gábor H
1 Karoly H 8 Korpetta S. Joanna PL
3 Kazmierski Andrzej PL 6 Kozlowska Magdalena PL
11 Kitlinski Zdislav PL 10 Kremser Brigita SLO
3 Krcal Otto A 6 Król Piotr PL
25 Korósz Andreas H 30 Kubala Jaromír SR
2
1
1
1
1
1
Kralik Barbara
Korošec Darko
Korošec M.
Kappacher F.
Kavčič B.
Kelemen A. Dr.
D
SLO
SLO
A
SLO
RO

 12

 

Kliment Zdeněk

 

CZ

L

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost

14

2
2
1
1
1

Letáčková Eva

Luknár Albín
Lapanja M.
Ložič Željko
Lundava Astrid
Lewandowski M.

CZ

SK
SLO
SRB
EST
PL

5

 

Lula Malgorzata

 

PL

 

M

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
    6     Machátová Věra     CZ     3     Millerová Zora     SK
    3     Machetanz P.     D     4     Myszkowski And     PL

13

3

Matakovic Bojan

Maršálová Milena

HR

CZ

1
1
1
1
1
2
1

 

 Marshall
Melins Ch.
Márová P.
Márton J.
Mas C.
Matyáš J.
Malecka I.

 

CH
S
CZ

H
SK
PL

 

N

BOB

Rozhodčí

Národnost BOB Rozhodčí Národnost
3 Nagiel Eugen PL 11 Nitka Katarzyna PL

2
5
2
1

Nigl Helmut
Nowak Patyniak A.
Nováková I.
Nikič N.
A
PL
CZ
SRB

2

2
2

Nesvadba Ján, Dr.

Nagy István


Němec F.

CH

H

CZ

P

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
  25    Polehňa František    CZ     5     Pettko Cssaba     H

2

3

5
4
1
1
2

Pepper Elke

Paloheimo Anuka
Opara Janusz
Opara Kristyna
Oates Seamus
Omarov Zaza
Oleynikova Zoya

D

FIN

PL
PL
IRL
GEO
AU

3

5

5
3

1
2

 

Plawiňski

Paunovič Dušan

Pyrchala Ewa
Pešev S.
Paroci P.
Palosaari Juha

 

PL

SRB

PL

MCD

SRB
FIN

 

R

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
    4
    4

Radnetter Kurt 
    Radnetter Silvia

     A
     A
   2 Reicher Dubravka HR

4

4

4

4

Rakowska Irena

Rajic Bogdan

Rehanek Petr

Radvanska Katalin

PL

SLO

CZ

H

2
2
2

 

Rigney Una
Rainer Jacob
Ruck J.

 

IRL
D
A

S

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
2 Santiago Rafael PRT 4 Supronowicz Malgorzata PL
8 Sedlák Roman CZ 5 Šinko Štefan SLO
12
1
Seman Pavol
Senaschenko J.
SK
RUS
2 Špitálský František SK
1 Schmidt Oto A 10 Švajdová Bohuslava CZ
5 Standello Dorota PL 2 Švraka Nebojša BIH
4 Stanovský M.Ing. SK 8 Šwietoň Magdalena PL
2 Steer Lavinia RO 7 Soleckyj -Szpunar PL
2
4
5
2
4
1
3
Skržeková Andrea
Siejkowski Leszek
Szovényiová Zuza
Spoljarič Boris
Sobkowska Dorota
Schindler M.
Šimek F.
SK
PL
SK
SLO
PL
A
CZ
3
3
2
4
11
1
1
1
1
1
1
Schwab Gitty
Selimovič Igor
Stepka H.
Szalai František
Szábo Sándor
Schill R.
Sainio K.
Siewert R.
Schogol G.
Stefanescu Ch.
Sekowska B.
GB
HR
PL
SK
H
RO
FIN
D
GEO
RO
PL

T

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
21
2
Tichá Vladimíra
Tarján A.M.
CZ
H
6
1
1
2
Trebala Marek
Tino P.
Taulos Tina
Turecka K.

PL
HR
FIN
PL

1
13
2

Tom Harris
Uhlíková Monika
Ubrová Libuše
Irsko
SK
CZ
1
3
Texteira Luis
Uroševič Milivoj
Portugalsko
SCG

V

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost

10
2
2
1
1

Volšická Jiřina
Vreteničič Milivoj
Vasilijevič I.
Vitolina B.
Vojáčková H.
CZ
SCG
SRB
LTV
CZ         
 7 Václavík Miroslav,  CZ

W

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
2 Winiarska Irena PL 3 Würgatsch Peter D

Z

BOB Rozhodčí Národnost BOB Rozhodčí Národnost
8
4
Zábrodská Alena
Zsolt Csaba L.
CZ
RO
2
4
Željka Fon Zidar
Željko Gajič
SLO
SLO
5
4
Zakrzewska
Zasada Maria
PL
PL
2 Zwierzyňska Joanna PL

 

!!!  Celkem / together 850x BOB od 215 různých rozhodčích / judges z 30  zemí / countries  !!!
80 wheatenů z Kní-Yorku získalo 1975x ocenění Výborný / exc. 1.

( Aktualizováno 30.12.2014)

zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2021-11-19 17:25:46 - admin - Made by ReHANEK