Home - Chovatelská stanice Kní-york

Výstavy »

Show results - Ich. Barbara Bush Kní-York

 

ICH. BARBARA BUSH KNÍ-YORK
(Ich. Omar wheaten vom Wolfshorst / D - ICh. Antoanett Queen Wheaten Darling / CZ)

Born: 16. 06. 1998, ČLP/SCT/60, Breeder: Mgr. Petra Šubertová, CZ

21x MULTICHAMPION – EUROPEAN WINNER 2003 + BOB 

INTERCHAMPION
CHAMPION CZ
CHAMPION PL
CHAMPION SK
GRAND CHAMPION SK
GRAND CHAMPION CZ
CHAMPION OF CHAMPIONS CZ
INTERRA CHAMPION
CHAMPION A
CHAMPION HR 
 JUNIOR CHAMPION CZ
JUNIOR CHAMPION SK
JUNIOR CHAMPION PL
CLUB JUNIOR CHAMPION SKCHT
 CLUB CHAMPION SKCHT - SK
CLUB CHAMPION KCHT - CZ
CLUB CHAMPION OKFT - A
VETERAN CHAMPION - CZ
VETERAN CHAMPION - SK
VETERAN CHAMPION - A
VETERAN CLUB CHAMPION - SLO
 
Vice Mittle EUROPEAN WINNER 2000
EUROPEAN WINNER + BOB 2003
MITTLE - WEST EUROPEAN WINNER + BOB 2003

INTERRA WINNER 2006
INTERRA VETERAN WINNER 2009
Vice WORLD VETERAN WINNER 2009

GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER +BOB 2008
TOP DOG VETERAN 2008 CZ - BEST VETERAN from CZ 2008 - 3.
CZECH CHAMPION OF CHAMPIONS 2001 - 1. + 2006 - 3. + 2007 - 3.
BEST TERRIER SKCHT 2007 - 1.
BEST TERRIER KCHT CZ 2007 - 1.


65x BIS VETERAN, 97x BOB, 15 x BIG, 50x CACIB, 163x CAC/CAJC, CC, 267x Winner of class 1.

Výstavní tabulka / Show results :  1999 - 2011

2011        
275.CIB  05.11. Praha, CZ BIS VETERAN - 2.  J. Kubala, SK 
274.CC  16.10. Raciborz, PL BIS WETERAN - 2.  Ch. Mellin, S 
273.CIB  08.10.  Č. Budějovice, CZ  BIS VETERAN - 2.   P. Márová, CZ 
272.  02.10.  RYBNIK, PL  V1, Best Weteran,
Najstarszy weteran wystawy 
M. Zasada, PL 
271.  17.09.  Brno, CZ  BOB,
BIS VETERAN - 2.
BIG 4.  
O. Dolejšová, CZ 
270.CIB  27.08.  M. Boleslav, CZ  BOV  F. Polehňa, CZ 
269.  16.07.  M. Boleslav, CZ  BOV  O. Hrabáková, CZ 
268.CIB  25.06.  Brno, CZ  BIS VETERAN - 2.  MVDr. P. Seman, SK 
267.  12.06.  Raciborz, PL  BIS WETERAN - 1.  A. Nowak - Patyniak, PL 
266.CIB  22.05..  Litoměřice, CZ  BOV  F. Polehňa, CZ 
265.  21.05.  Litoměřice, CZ  BOV   
264.CIB  14.05.  Praha, CZ  BIS VETERAN - 2.   J. Volšická, CZ 
263  09.04  Ostrava, CZ  BIS VETERAN - 1.  Z. Kliment, CZ 
262.CC  18.03.  Viničné, SK  BOV  F. Szalai, SK 
261.CIB  06.02.  Brno, CZ  BOV  A. Auerbach, CZ 
260.CIB  05.02.  Brno, CZ  BOV  F. Polehňa, CZ 
259.  07.01.  Olomouc, CZ  BOB
BIS VETERAN - 2.
 
O. Dolejšová, CZ 
2010         
258.CC  19.11.  Nitra, SK  BIS of Honorary group - 1 M. Šwietoň, PL 
257.CC  24.10.  Raciborz, PL  BIS WETERAN - 3.  K. Nitka, PL 
256.  17.10.  Zabrze, PL  BIS WETERAN - 2.   ??? 
255.CIB  05.09.  Krakow, PL  Best Weteran  Z. Kitliňski, PL 
254.CC  13.06.  Lanškroun, CZ  BOV  V. Tichá, CZ 
253.  10.04.  Ostrava, CZ  CAC  Z. Zábrodská, CZ 
252.CC  28.03.  Viničné, SK  BIS VETERAN - 1.  M.Maršálová, CZ 
251.  27.03.  Nitra, SK  BIS VETERAN - 1.  Wieremiejczyk, PL 
250.CIB  19.02.  Prešov, SK  BIS of Honorary group -3.   B. Matakovič, HR 
2009         
249.CIB 07.11. Praha, CZ Best Veteran J. Kubala, SK
248.CC 25.10. Raciborz, PL BOB,
BIS WETERAN - 2.
  
???
247.CIB 24.10. Č. Budějovice, CZ Best Veteran ???
246. 18.10. Zabrze, PL Best Veteran ???
245. 17.10. Brno, CZ Best Veteran ???
244. WDS  09.10.  Bratislava, SK  Vice WORLD VETERAN WINNER  P. Munteau, RO 
243.INTERRA 08.10. Bratislava, SK INTERRA VETERAN WINNER A. Korozs, H
242.CC 04.10. Tulln, A Best Veteran ???
241.CIB  26.09.  Wroclaw, PL  Best Weteran B. Matakovič, HR 
240.  13.09.  Chorzow, PL  BOB,
BIS WETERAN - 1.
  
E. Engh, Norwey 
239.CC  12.09.  M. Boleslav, CZ  BIS VETERAN - 1.    O. Krcal, A 
238.CIB  29.08.  M. Boleslav, CZ  Best Veteran  A. Cwieceková, SK 
237.  09.08.  Ostrava, CZ  Best Veteran  ??? 
236.  26.07.  Bedzin, CZ  BOB,
BIS WETERAN - 1.
 
B. Brandys, PL 
235.  25.07.  Žebětín, CZ  Best Veteran  L. Ubrová, CZ 
234.  18.07.  M. Boleslav, CZ  Best Veteran  B. Švajdová, CZ 
233.CC  28.06.  G.Enzersdorf, A  BIS VETERAN - 1.   I. Ehold, A 
232.CIB  27.06.  Brno, CZ  BIS VETERAN - 2.  J. Volšická, CZ 
231.  13.06.  Klatovy, CZ  Best Veteran  C. Delmar, IRL 
230.CIB  06.06.  Nitra, SK  BIS VETERAN - 2.  K. Radvánsky, H 
229.CIB  22.05.  Litoměřice, CZ  Best Veteran  F. polehňa, CZ 
228.  17.05.  Bytom, PL  BIS WETERAN - 3.   ??? 
227.CIB  01.05.  Praha, CZ  BIS VETERAN - 1.  O. Hrabáková, CZ 
226.CIB  25.04.  Č. Budějovice, CZ  BOB,
Best Veteran 
    
V. Tichá, CZ 
225.  04.04.  Ostrava, CZ  BOB,
National Winner, CAC
 
Z. Zábrodská, CZ 
224.CC  29.03.  Viničné, SK  BIS VETERAN - 1.  D. Fridrichová, SK 
223.CIB  20.03.  Katowice, PL  Best Weteran  ??? 
222.CIB  07.02. Brno, CZ  BIS VETERAN - 1.  S. Bučko, SK 
221.CIB  25.01.  Trenčín, SK  BIS VETERAN - 4.  Jovanovič, SLO 
2008        
220.CIB 15.11. Praha, CZ BIS VETERAN - 1. E. Letáčková, CZ
219.CC 02.11. Nitra, SK BIS VETERAN - 1. B. Matakovič, HR
218.CC 19.10. Raciborz, PL BOB,
BIS VETERAN - 1.
P. Krol, PL
217. 18.10. Brno, CZ BIS VETERAN - 2. A. Auerbach, CZ
216. 12.10. Zabrze, PL BOB,
BIS VETERAN - 2.
B. Brandys, PL
215.  05.10.  Rybnik, PL  BIS VETERAN - 3.   H. Stepka, PL 
214.EDS  03.10.  Budapest, H  EXC. 3 / champ.  P. Machetanz, D 
213.CIB  30.09.  Č. Budějovice, CZ  Best Veteran  V. Machátová, CZ 
212.CIB  29.09.  Tulln, A  BIS VETERAN - 4.  ??? 
211.CC  20.09.  M. Boleslav,CZ  Best Veteran  S. Bučko, SK 
210.  14.09.  D. Benešov,CZ  Best Veteran  Z.Kliment, CZ 
209.CIB  30.08.  M. Boleslav,CZ  Best veteran  F. Polehna, CZ 
208.CIB  17.08.  Bratislava, SK  Best Veteran  S. Bučko, SK 
207.CIB  16.08.  Bratislava, SK  BOB,
BIS VETERAN - 3.
 
A. Korozs, H 
206.  09.08.  Ostrava, CZ  Krajský Vítěz, VT  F. Polehňa, CZ 
205.  03.08.  Zakopane, PL  BOB,
BIS VETERAN - 2.
BIG 5.
        
   
K. Nitka, PL 
204.  27.07.  Bedzin, PL  BOB,
Best Weteran 
   
J. Opara, PL 
203.  26.07.  Žebětín, CZ  BIS VETERAN - 1.   ??? 
202.  19.07.  M. Boleslav,CZ  Best Veteran  B. Švajdová, CZ 
201.CC  06.07.  G.Enzersdorf, A  BIS VETERAN - 1.   M. Uhlíková, SK 
200. CIB  28.06.  Brno, CZ  BOB, CACIB, CAC    M. Václavík, CZ 
199.  15.06.  Raciborz, PL  BIS VETERAN - 1.   ??? 
198.CIB  07.06.  Nitra, SK  BOB, CACIB, CAC     D. Paunovič, SK 
197.CIB  24.05.  Litoměřice, CZ  BIS VETERAN - 2.   O. Hrabáková, CZ 
196.  18.05.  Bytom, PL  BOB,
Best Weteran 
  
M. Kozlowska, PL 
195. CC  17.05.  Zlín, CZ  Specialty Winner,CAC, CC    Z. Zábrodská, CZ 
194.  10.05.  Hlučín, CZ  BIS VETERAN - 3.  Z. Kliment, CZ 
193.  04.05.  B. Bystrica, SK  BIS VETERAN - 2.  ??? 
192.CC  27.04.  Luxemburg, LUX  Best female, CACL  S. Delmar, IRL 
191.CIB  20.04.  Opole, PL  CWC  ??? 
190.CIB  19.04.  Č. Budějovice, CZ  r. CAC  V. Tichá, CZ 
189.  12.04.  Ostrava, CZ  Best Veteran  O. Dolejšová, CZ 
188.  04.06.  Zalagang, H  BIS VETERAN - 3.  S. Szabo, H 
187.CC  30.03.  Bratislava, SK  BIS VETERAN - 1.  S. Bučko, SK 
186.  29.03.  Nitra, SK  BOB,
BIS VETERAN - 2.
  
M. Uhlíková, SK 
185.CIB  28.03.  Katowice, PL  BOB, CACIB, CWC   ??? 
184.CIB  08.03.  Graz, A  CACA  Z. Pettik, H 
183.CC  01.03.  Č.Budějovice, SK  BIS VETERAN - 1.  G. Ridarčíková, SK 
182. CIB 09.02. Brno, CZ Best Veteran M. Vretenič, SCG
181.CIB  27.01.  Trenčín, SK  BOB,
BIS VETERAN - 3.
 
??? 
180.  11.01.  Olomouc, CZ  BIS VETERAN - 5.  M. Šwietoň, PL 
2007         
179. CIB  17.11.  Praha, CZ  r. CACIB, CAC  J. Volšická, CZ 
178. EDS  10.11.  Poznaň, PL  BIS VETERAN - 1.    A. Korozs, H 
177.CC  04.11.  Nitra, SK  BIS VETERAN - 1.    A. Cwieceková, SK 
176.CC  21.10.  Raciborz, PL  BOB,
BIS VETERAN - 1.
BIG 5.
        
  
??? 
175.  14.10.  Zabrze, PL  BOB,
Best Veteran 
  
BIG 4.  
A. Sobkowska, PL 
      VETERAN CLUB  CHAMPION SLO  
174.CC  13.10.  Maribor, SLO  SLOVENIJA VETERAN CLUB WINNER  D. Korošec, SLO 
173.  07.10.  Rybnik, PL  BIS WETERAN - 1.    
172.CIB  06.10.  Č. Budějovice, CZ  BOB, CACIB, CAC    A. Auerbach, CZ 
      VETERAN  CHAMPION A  
171.CC  30.09.  Tulln, A  BOB,
BIS VETERAN - 1.
 
  
S. Radnetter, A 
170.CIB  29.09.  Tulln, A  BOB,
BIS VETERAN - 2.
 
  
??? 
169.CC  28.09.  Praha, CZ  BOB,
BIS VETERAN - 3.
 
 
??? 
168.  16.09.  Chorzow, PL  BIS WETERAN - 2.    L. Tchistiakova, RUS 
167.  08.09.  Brno, CZ  BOB,
Best Veteran 
  
??? 
166.CIB  19.08.  Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC   M. Duran, ESP 
165.CIB  18.08.  Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC   M. Uroševič, SCG 
164.CIB  19.07.  M. Boleslav,CZ  CACIB, CAC  P. Řehánek, CZ 
163.  15.07.  Košice, SK  BOB,
Best Veteran 
 
L.S. Zsolt, RO 
162.CC  14.07.  Košice, SK  Best Veteran  J. Fury, SK 
161.  01.07.  Ustroň, PL  BOB,
BIS VETERAN - 1.
  
Z. Kitliňski, PL 
160.CC  24.06.  G. Enzersdorf  BOB,
Bester Veteran 
 
B. Matakovič, HR 
159.CIB  23.06.  Brno, CZ  CAC  ??? 
158.  10.06.  Raciborz, PL  BOB,
Best female, CWC        
 
P. Seman, SK 
157.CIB  02.06.  Nitra, SK  r. CACIB, CAC  S. Radnetter, A 
156.CC  26.05.  Zlín, CZ  CAC, CC  F. Polehňa, CZ 
155.  20.05.  Bytom, PL  Best female, CWC  P. Seman, SK 
154.  19.05.  Bytom, PL  BOB,
BIS VETERAN - 2.
 
J. Kubala, SK 
153.  12.05.  Kozmice, CZ  Krajský vítěz, VT  Z. Kliment, CZ 
152.  06.05.  B. Bystrica, SK  BOB,
BIS VETERAN - 1.
BIG 5.
        
 
R. Kanás, SK 
      VETERAN  CHAMPION SK  
151.CIB  28.04.  Praha, CZ  BOB, CACIB, CAC  O. Hrabáková, CZ 
150.  14.04.  Ostrava, CZ  BOB, National Winner, CAC
BIG 1. 
 
R. Sedlák, CZ 
149.  18.03.  Bratislava, SK  Danubius Víťaz, CAC, CC  D. Fridrichová, SK 
148.  17.03.  Nitra, SK  BOBSlovakia Winner,CAC   M. Huber, A 
147.CIB  16.03.  Katowice, PL  BOB, CACIB, CWC  A. Paloheimo, FIN 
146.CIB  10.03.  Graz, A  BOB, CACIB, CACA  B. Kremser, SLO 
145.CC  03.03.  Č. Budějovice, CZ  BIS WETERAN - 3.    E. Letáčková, CZ 
      VETERAN  CHAMPION CZ  
144.CIB  10.02.  Brno, CZ  BIS WETERAN - 4.    A. Korozs, H 
143.CIB  28.01.  Trenčín, SK  BIS WETERAN - 1.    A. Luknár, SK 
142.  12.01.  Olomouc, CZ  National Winner, CAC   F. Polehňa, CZ 
2006           
141.CIB  18.11.  Praha, CZ  BOB, CACIB, CAC
BIG 3.     
 
??? 
140.CIB  04.11.  Nitra, SK  BIS WETERAN - 4.   M. Trebala, PL 
139.  22.10.  Raciborz, PL  BIS WETERAN - 2.   M. Trebala, PL 
138.  15.10.  Zabrze, PL  BIS WETERAN - 1.   Z. Kitliňski, PL 
137.CIB  07.10.  Č. Budějovice, CZ  BOB,
Best Veteran  
E. Letáčková, CZ 
136.  01.10.  Rybnik, PL  Best Weteran  A. Sobkowska, PL 
135.CC  30.09.  Praha, CZ  CAC, CC  Z. Kliment, CZ 
134.  23.09.  Brno, CZ  BOB,
Best Veteran 
V. Tichá, CZ 
133.CIB  02.09.  M. Boleslav,CZ  CACIB, CAC   J. Kubala, SK 
132.  27.08.  N. Targ, PL  BIS WETERAN - 1.  ??? 
131. CIB  20.08.  Bratislava, SK  CACIB, CAC  W. Jungblut, D 
130.CIB  19.08.  Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC
BIG 1.     
 
G. Schwab, GB 
129.  30.07.  Bedzin, PL  BOB,
Best female, CWC        
M. Uhlíková, SK 
128.  23.07.  N. Sacz, PL  BOB,
Best female, CWC
BIG 2.        
I. Rakowska, PL 
127.  02.07.  Ustroň, PL  BOB,
Best female, CWC       
V.M. Soleczkij - Szpunar, PL 
126.CIB  24.06.  Brno, CZ  CACIB, CAC        V. Machátová, CZ 
125.  11.06.  Raciborz, PL  BOB
Best female, CWC      
K. Nitka, PL 
124.CIB  03.06.  Nitra, SK  BOB, CACIB, CAC       M. Uhlíková, SK 
123.  02.06.  Senec, SK  BOB, CAC  J. Fury, SK 
      INTERRA CHAMPION  
122. INTERRA  12.02.  Brno, CZ  INTERRA WINNER, CAC  A. Gajewski, PL 
121.CIB  11.02.  Brno, CZ  r. CAC, r. CACIB  S. Kirschbichter,
2005          
2004         
120.EDS  22.08.  Bratislava, SK  r. CACIB, CAC  E. Clerc, CH 
119.  01.08.  Zakopane, PL  BOB, Best female, CWC    A. Plawiňski, PL 
118.CC  31.07.  Legnica, PL  BOB, Club Winner PL,
Best female, CWC
   
A. Ivanov, RUS 
117.CIB  19.03.  Katowice, PL  BOB, CACIB,
Best female, CWC     
L. Teixeira, PORTG 
116.CIB  07.02.  Brno, CZ  BOB, CACIB, CAC      P. Machetanz, D 
115.CIB  25.01.  Trenčín, SK  BOB, CACIB, CAC      Ing. M. Stanovský, SK 
2003         
114.CC  23.11.  Nitra, SK  BOB, Club Winner SK, CAC   A. Korosz, H 
113.CIB  08.11.  Tulln, A  r. CAC, r. CACIB   ???, ? 
112.  12.10.  Zabrze, PL  Best female, CWC  A. Jaworski, PL 
111.CIB  11.10.  Č. Budějovice, CZ  BOB, CACIB, CAC     O. Dolejšová, CZ 
110.CC  05.10.  Praha, CZ  BOB, Club Winner CZ, CAC  V. Machátová, CZ 
109.EDS  03.10.  Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC   
EUROPEAN WINNER  
Dr. J. Nesvadba, CH 
108.  20.09.  Brno, CZ  CAC  F. Polehňa, CZ 
107.  07.09.  Vinkovci, HR  BOB, CAC  HR   N. Dameski, HR 
106.  31.08.  N. Targ, PL  BOB, Best female, CWC   E. Nagiel, PL 
105. 26.07.  M. Boleslav, CZ  CAC O. Hrabáková, CZ 
104.CIB  29.06.  Krakow, PL  CACIB, Best female, CWC     A. Kazmierski, PL 
103.EDS  28.06.  Brno, CZ  BOB, CACIB, CAC   
Mittel-West EUROPEAN WINNER 
Z. Zábrodská, CZ 
102.CIB  14.06.  Praha, CZ  CACIB, CAC     J. Volšická, CZ 
101.CIB  07.06.  Nitra, SK  BOB, CACIB, CAC    F. Grun, FRA 
100.CC  17.05.  Zlín, CZ  CAC, CC  MVDr.S. Bučko, SK   
99.CIB  08.02.  Brno, CZ  r. CAC, r. CACIB  H. Nighl, A 
2002          
98.CC  03.11.  Nitra, SK  CAC, CC  MVDr.S. Bučko, SK  
97.CIB  02.11.  Nitra, SK CACIB, CAC  M. Šwietoň, SK 
96.CIB  12.10.  Č.Budějovice, CZ  BOB, CACIB, CAC    E. Letáčková, CZ 
95.CC  06.10.  Praha, CZ  Club Winner CZ, CAC  MVDr. S. Bučko, SK 
94.CC  28.09.  Tulln, A CACA  L. Cartlidge, GB 
93.  21.09.  Brno, CZ  National Winner, CAC  O. Hrabáková, CZ 
92.CIB  07.09.  M. Boleslav, CZ  r. CACIB, CAC    O. Dolejšová, CZ 
      GRAND CHAMPION SK  
91.CIB  25.08.  Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC   Š. Šinko, SLO 
90.CIB  24.08.  Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC   G. Korosz, H 
89.CIB  13.07.  Oberwart, A  CACIB, CACA  B. Matakovič, HR 
88.CIB  30.06.  Krakow, PL  r. CACIB, CWC  M. Zakrzewska, PL 
87.CIB  29.06.  Brno, CZ  BOB, CACIB, CAC   Z. Jandová, CZ 
      CHAMPION A  
86.CC  15.06.  Tulln, A  BOB, BESTER HOCHLAUFER, BESTE HUNDIN, CACA
BIG 1.
BIS 2.
 
  
K. Radnetter, A 
85. CIB  08.06.  Praha, CZ  r. CACIB, CAC   V. Tichá, CZ 
84.CIB  20.04.  Wieselburg, A  CACIB, CACA  O. Krcal, A 
83.  06.04.  Ostrava, CZ  BOB, Vítěz Ostravy, CAC
BIG 2.  
R. Sedlák, CZ 
82.CC  17.03.  Bratislava, SK  BOB,Danubius Víťaz, CC  F. Polehňa, CZ 
81.CIB  02.03.  Graz, A  r. CACIB, CACA  E. Heidecker, A 
      CHAMPION of  CHAMPIONs CZ  
80.CIB  09.02.  Brno, CZ  BOB, CACIB, CAC  H. Nigl, A 
2001         
79. CC  04.11.  Bratislava, SK  CAC, CC  MVDr.S. Bučko, SK 
      CLUB  CHAMPION SKCHT  
78.CIB  03.11.  Nitra, SK  CACIB, CAC       V. Tichá, CZ 
77.CIB  13.10.  Č. Budějovice, CZ  r. CACIB, CAC  B. Švajdová, CZ 
      CLUB  CHAMPION KCHT CZ  
76.CC  07.10.  Praha, CZ  BOBSpecialty Winner,CAC    B. Švajdová, CZ 
75. CC 06.10.  Praha, CZ  BOB, Club Winner CZ, CAC,    D. Hyde, AUS 
74. CC  23.09.  Opole, CZ  Club Winner PL, CWC  J.S. Korpetta, PL 
73.  22.09.  Brno, CZ  BOB, National Winner, CAC
BIG 4. 
F. Polehňa, CZ 
72.CIB  08.09.  Mladá Boleslav, CZ  CACIB, CAC      O. Hrabáková, CZ 
71.CIB  19.08.  Bratislava, SK  CACIB, CAC      Fon Željka, SLO 
70.CIB  18.08.  Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC
BIG 4     
J. Kubala, SK 
69.  29.07.  Nowy Sacz, Pl  CWC  M. Swietoň, PL 
68.  15.07.  Ustroň, Pl  BOB, Best female, CWC  
BIG 4.  
A. Jawosrski, Pl 
67.CIB  07.07.  Oberwart, A  r. CACA  O. Schmidt, A 
66.CIB  01.07.  Krakow, PL  BOB, CACIB, CAC     T. Harris, IRL 
      GRAND CHAMPION CZ  
65. CIB 30.06.  Brno, CZ  BOB, CACIB, CAC     A. Machátová, Cz 
64.CIB  16.06.  Praha, CZ  BOB, CACIB, CAC   
BIG 3. 
E. Letáčková, CZ 
63. CC  03.06.  Nitra, SK  BOB, Club Winner SK, CAC, CC  A. Cwieceková, SK 
62. CIB  26.05.  Litoměřice, CZ  CACIB, CAC     E. Letáčková, CZ 
      CHAMPION HR  
61.  13.05.  Novi Marof, HR  BOB, CAC HR  B. Kremser, SLO 
60. CC 01.05.  Tulln, A  CACA  P. Wurgatsch, D 
59. CIB 28.04.  Opole, PL  BOB, CACIB, CWC    I. Freehsen, D 
      INTERCHAMPION  
58. CIB  07.04.  Wieselburg, A  r. CACIB, r. CACA  M. Huber, A 
57.  31.03.  Ostrava, CZ  BOB, CAC  R. Sedlák, CZ 
56. CIB  16.03.  Katowice, PL  BOB, CACIB, CWC    A. Jendrasiak, PL 
      CHAMPION CZ  
55. CIB 03.02.  Brno, CZ  BOB, CACIB, CAC    R. Sedlák, CZ 
      CHAMPION SK  
54. CIB  28.01.  Trenčín, SK  BOB, CACIB, CAC    K. Radnetter, A 
2000         
53. EDS 19.11.  Zagreb, HR  r. CACIB, CAC HR
Vice Mittle European Winner 
K. Radnetter, A 
52. CIB 18.11.  Zagreb, HR  r. CACIB, CAC HR  D. Reicher, HR 
51. CIB 04.11.  Nitra, SK  CAC  A. Korozs, H 
50.  28.10.  Stockerau, A  r. CACA  O. Krcal, A 
49.  15.10.  Zabrze, PL  BOB, Best female, CWC   A. Myszkowski, PL 
48. CC  08.10.  Praha, CZ  BOBSpecialty Winner,CAC   S. Anderson, CAN 
47. CC 07.10.  Praha, CZ  CAC  W. Jungblut, D 
46.  01.10.  Prešov, SK  BOBSlovakia Winner, CAC  S. Bučko, SK 
45.  17.09.  Chorzow, PL  BOB, Best female, CAC     A. Myszkowski, PL 
44. CIB 02.09.  Mladá Boleslav, CZ  BOB, CACIB, CAC    R. Sedlák, CZ 
43.  27.08.  Nowy Targ, PL  CWC  Z. Kitliňski, PL 
42. CIB 20.08.  Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC   S. Bučko, SK 
41. CIB 17.07.  Krakow, PL  BOB, CACIB, CWC   U. Rigney, IRL 
40.  16.07.  Czestochowa, PL  BOB, Best female, CWC  Z. Kitliňski, PL 
39. CIB  01.07.  Brno, CZ  r. CACIB, CAC  S. Bučko, SK 
38. CC 04.06.  Nitra, SK  Club Winner SK, CAC, CC  V. Tichá, CZ 
37. CIB 03.06.  Nitra, SK  r. CACIB, CAC  O. Hrabáková, CZ 
36.  28.05.  Bytom, PL  Best Female, CWC  M. Trebala, Pl 
35. CIB 20.05.  Leszno, PL  BOB, CACIB, CWC  P. Csaba, H 
34.  07.05.  B. Bystrica, SK  CAC  J. Kubala, SK 
33.  29.04.  Opole, PL  r. CACIB, CWC  A. Kazmierski, PL 
32.  25.03.  Nitra, SK V1  P. Seman, SK 
31.  18.03.  Ostrava, CZ  CAC  F. Polehňa, CZ 
      CHAMPION PL  
30. CIB 10.03.  Katowice, PL  r. CACIB, CWC  U. Fischer, D 
29. CIB 05.02.  Brno, CZ  CAJC  H. Nigl, A 
1999         
28.  13.11.  Nitra, SK  Best Junior, CAJC  M. Zakrzewska, Pl 
27. CIB 06.11.  Poznaň, Pl  CWC, r. CACIB  A. Jendrasiak, Pl 
26. CIB 10.10.  Krakow, Pl  CWC  A. Jaworski, PL 
25. CC 02.10.  Praha, CZ  CAJC  J. Kubala, SK 
24. CIB 26.09.  Wroclaw, Pl  CWC  M. Zakrzewska, Pl 
23.  18.09.  Zabrze, Pl  CWC  Z. Kitlinski, PL 
22.  12.09.  Opole, Pl  BOB,Club Junior Winner, PL  A. Jaworski, Pl 
21.  11.09.  Náměšť na Hané, CZ  Best Junior  Z. Zábrodská, CZ 
      JUNIOR CHAMPION CZ  
20. CIB 04.09.  Mladá Boleslav, CZ  CAJC  K. Radnetter, A 
19.  29.08.  Nowy Targ, PL  Best Junior  Z. Kitliňski, PL 
18. CIB  22.08.  Bratislava, SK  CAJC  A. Cwieceková, SK 
17. CC 21.08.  Bratislava, SK  CAJC  B. Švajdová, CZ 
16.  08.08.  Nowy Sacz, Pl  Best Junior  H. Jurek, PL 
15. CC 18.07.  Košice, SK  Best Junior  F. Seman, SK 
      CLUB JUNIOR CHAMPION SKCHT  
14.  17.07.  Košice, SK  BIS Junior 3., Best Junior  F. Seman, SK 
      JUNIOR CHAMPION PL  
13.  11.07.  Czestochowa, Pl  BOB, Best Junior    M. Lula, Pl 
12. 04.07.  Ustroň, PL  Best Junior  T. Rakowska, PL 
11. CIB 03.07.  Brno, CZ  CAJC  R. Sedlák, CZ 
      JUNIOR CHAMPION SK  
10. CC 06.06.  Nitra, SK  Club Junior Winner SK  J. Kubala, SK 
9. CIB 05.06.  Nitra, SK  Best Junior, CAJC  E. Chwalibog, Pl 
8. CIB 30.05.  Bytom, PL  Best Junior  J. S. Korpetta, PL 
7.  29.05.  Ostrava, CZ  V1  J. Kubala, SK 
6.  16.05.  Chorzow, PL  BOB, Best Junior   A. Winiarska, PL 
5.  09.05. B. Bystrica, SK  BOB, CAJC  S. Bučko, SK 
4. CIB  01.05. Praha, CZ  CAJC  K. Radnetter, A 
3.  20.03. Nitra, SK  CAJC  F. Seman, SK 
2. CIB 07.02. Brno, CZ velmi nadějný 1 A. Korozs, H
1. CIB 24.01. Trenčín, SK velmi nadějný 1. J. Kubala, SK

zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2018-07-29 18:47:11 - admin - Made by ReHANEK