Home - Chovatelská stanice Kní-york

Výstavy »

Shows results - House of Softy Orlando

Orlando

ICH., 31x MultiCh.+JCH., EJW, Interra JW, Interra W., BIS,
Middle East EUROPEAN WINNER 2016 + BOB
Amsterdam Winner 2016 + BOB
4x Bundessieger A -  2014,15,16,17 + BOB
Vice VDH - EUROPASIEGER 2017
EUROPEAN WINNER 2017 + BOB
144x BOB + 30x BOB Junior, 60x BOG
placement
13x BIS+ 5x BOD 
Baby, Puppy, Junior, Adult, Honour...

 Multi BOG -  HOUSE OF SOFTY ORLANDO - "Jacob"

(Ich. Seamrog No More Rock n  Roll / S - Extra s Yahoo / S)

Born: 24. 11. 2011, ČLP/SCT/580, Breeder: Ulrika Rudolph, S
plnochrupý, nůžkový skus, 48 cm, váha 19 kg,
DKK - HD -  A/A, DLK - ELBOWS - 0/0, LP 0/0 - neg., PRA, CC, L - neg. 
STUD DOG - CHOVNÝ PES 2013: 
8 litters / 54 puppies / 4- 6-10 puppies in one litter

JUNIOR CHAMPION ROMANIA 2012 - RO
    JUNIOR CHAMPION CZECH 2012 -  CZ
    JUNIOR CHAMPION SLOVAKIA 2012 - SK
    CLUB JUNIOR CHAMPION SKCHT+F 2012 - SK
    JUNIOR CHAMPION SLOVENIJA 2013 - SLO
    JUNIOR CHAMPION AUSTRIA 2013 - A
    JUNIOR CHAMPION POLAND 2013 - PL
CHAMPION HUNGARY 2013 - H
CZECH CHAMPION 2014 - CZ
CMKU CHAMPION 2014 - CZ
SLOVAKIA CHAMPION 2014 - SK
CLUB CHAMPION SKCHT+F 2014 - SK
GRAND SLOVAKIA CHAMPION 2014 - SK
GRAND CZECH CHAMPION 2014 -  CZ
CHAMPION POLAND 2014 - PL
CHAMPION AUSTRIA 2014 - A
CLUB CHAMPION 2014 - CZ
CLUB CHAMPION 2014 -  A
INTERCHAMPION 2014

SLOVAK SHOW CHAMPION 2015 - SK
SUPER SHOW SLOVAK CHAMPION 2015 - SK
CHAMPION OF CHAMPIONS 2015 CZ

CHAMPION HRVATSKI 2016 - HR
SHOW CH. HRVATSKI 2016 - HR
CHAMPION SKJ 2016 - SK
CHAMPION SLO 2016 - SLO
HOLLAND CHAMPION NL 2016 - NL

UKRAINIAN CHAMPION 2017 - UA
UKU CHAMPION 2017 - UA
UKRAINIAN GRAND CHAMPION 2017 - UA
AUSTRIAN GRAND CHAMPION 2017 - A

22 MONTHS
New CHAMPION HUNGARY +  BIG 1. + BEST IN SHOW 3.
Komarom, Hungary

5 x TOP DOG of the Year - TOP TERRIER CZ
1. místo 2013 + 2014 + 2015 + 2016
2. místo 2017
CHAMPION OF CHAMPIONS - 2. místo TERRIERS CZ 2015
CHAMPION OF CHAMPIONS - 3. místo TERRIERS CZ 2014
CHAMPION OF CHAMPIONS - 4. místo TERRIERS CZ 2016+2017
6x
TOP TERRIER SKCHT Zahraničního člena -
1. místo - 2013 + 2014 + 2015 + 2017 
2. místo 2016
5x TOP TERRIER KCHT CZ Absolutní vítěz KRÁSA - 1. místo
2013 + 2014+ 2016+2017
2. místo 2015 CZ
OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2015 + 2017 - Nejlepší jedinec
plemene a pohlaví 1. místo
OPEN SLOVAKIA DOG CUP 2016 - Nejlepší jedinec
plemene 2. místo a pohlaví 1. místo
Vice SLOVAKIA CHAMPION OF CHAMPIONS TERRIER 2018 SK

Orlando

Orlando

Jacob
2015

Orlando BOG
Age 24 months - 35 x BEST OF BREED !

BIS JUNIOR
BEST IN SHOW JUNIOR OSTRAVA 2013 - 16 months...
judge:Ing. J. Matyáš, SK

JBOD
Orlando - Best Junior of Day - Nejkrásnější mladý pes ze všech plemen
judge: V. Piskay, SK

JBIG
Orlando - BIG Junior III.FCI - Nejkrásnější mladý teriér
ze všech plemen teriérů - judge: T. Havelka, SK

 

BOG
BIG - Nejkrásnější teriér - judge: Ing. Robert Kanás, SK - 13 months / CAC Brno 05.01.2013, CZ

ich

Shows tituls:

  BIS BABY - 1.
      BIS PUPPY - 1.
     3x
BIS JUNIOR - 1. SK, CZ
     4x res. BIS - 2. CZ, A, SK
BIS - 3. H
BIS HONOUR - 1. SK

BOD Junior - 1. CZ
      res. BOD Junior - 2. CZ
      BOD Junior - 3. CZ
      res. BOD - 2. CZ
      BOD - 1. CZ

      12x BOG - 1.
12x  res. BOG - 2.
8x BOG 3.
9x BOG 4.
8x BOG 5.
 9x  BOG JUNIOR - 1.
 4x  BOG JUNIOR - 3.
30x BOB JUNIOR - CZ, PL, SLO, A, RO, PL, SK
144x BOB -  BEST of BREED -  SLO, CZ, PL, SK, A, H, IT,HR, NL, UA
127x CACIB - SK, A, CZ, PL, SWI, H, IT,HR, SLO, NL, UA
197x CAC - SK, A, PL, CZ, SWI, H, IT,HR, SLO, NL, UA
244 - Exc.1. - Winner of class from 246 shows

    
Club Junior Winner 2012 - A
    Bundesjuniorsieger 2012 - A
    Interra Junior Winner 2012 + BOB Junior - RO
    European Junior Winner 2012 + BOB Junior - RO
    Vice Amsterdam Junior Winner 2012 - NL
    Club Junior Winner 2012 - SK
    Slovenija Junior Winner + BOB 2013 - SLO
    Danubius Winner + BOB 2013 + 14 + 15 + 16 + 17+18 - SK
    Vice World Junior Winner 2013 - H
13x National Winner 2013, 14, 15,16, 17,18 - CZ
Club Winner Austria 2013 + BOB + BIG 1
+ res. BIS
Club Winner SK 2013 + BOB + BIG 3
Victory Junior Winner SK + JBIG 1. + BIS JUNIOR 1. 2014
Grand Prix Slovakia Winner 2014 + BOB
Specialty Winner Club Terrier show CZ 2014 + BOB + res. BIS
2 x Club Winner Austria 2014
3x Club Winner CZ 2014
Club Winner SK + BOB + BOG 5. 2014
Bundessieger A 2014 + BOB + BOG 5.
Danubius Winner 2015 - SK
Club Winner SLO 2015 + BOB
INTERRA WINNER 2015 + BOB - HR
BUNDESSIEGER 2015 + BOB - A
CLUB WINNER 2015 + BOB - SK
CLUB WINNER SLO 2016 + BOB
Specialty Terrier Winner CZ 2016 + BOS
CLUB WINNER CZ 2016 + BOB
CLUB WINNER SK 2016 + BOB
BUNDESSIEGER 2016 + BOB - A
Middle East EUROPEAN WINNER A 2016 + BOB
Holland Cup Winner NL 2016 + BOS
Amsterdam Winner NL 2016 + BOB
Specialty Terrier Winner SK 2017 + BOB+ BIG 1. + res. BIS
Vice VDH EUROPASIEGER - D 2017
Specialty Terrier Winner CZ  2017+ BOB
EUROPEAN WINNER 2017 - UA + BOB
BUNDESSIEGER 2017 + BOB - A
CLUB WINNER 2017 + BOS - SK
VICTORY SLOVAKIA WINNER 2018  - SK + rez BOG Champion of Champions of Terriers
Specialty Terrier Winner CZ  2018+ BOB

Orlando
European Junior Winner 2012 / 10 months


BIG
   
CACIB PRAHA 4.11.2012 - BIG JUNIOR 1., judge: D. Paunovič, SRB - 11 months

BOD
     Poprvé v historii chovu  ISCWT v CZ získal wheaten titul BOD, res. BIS - Nejkrásnější pes výstavy !!!
CAC Brno 05.01.2013, CZ - House of Softy Orlando - 13 months
Judge: Leoš Jančík, CZ

 

Výstavní tabulka / Show results :  2012 - 2018

 

2018      
246.CIB 19.05.18 Litoměřice, CZ BOB, CACIB, CAC PHDr. J. Ovesná, CZ
245.CC 12.05.18 Veselíčko, CZ BOB, Specialty Terrier Winner, CAC Z. Kitlinski, PL
244.CIB 05.05.18 Praha, CZ BOB, CACIB, CAC L. Frnčo, CZ
243.CIB 21.04.18 Č.Budějovice, CZ BOS, CACIB, CAC S.Matakovič-Verstovšek, HR
242. 07.04.18 Ostrava, CZ BOB, National Winner, CAC MVDr. S. Bučko, SK
241.CC 10.03.18 Viničné, SK BOG 4.-5., BOB, Danubius Winner, CC I. Nováková, CZ
240.CIB 03.03.18 Graz, A BOS, CACIB, CAC Š.Šinko, SLO
239. Victory Show 17.02.18 Bratislava, SK Vice Champion of Champions of Terriers Group 2018 Slovakia,
Victory Winner, CAC
A. Cwieceková + 5 other judges in K.O. system
238.CIB 10.02.18 Katowice, PL BOB, CACIB, CAC  Hans van de Berg, NL
237.CIB 04.02.18 Brno, CZ BOG 2
BOB,
 CACIB, CAC 
I.Borchorst,DK
236.CIB 03.02.18 Brno, CZ BOB, CACIB, CAC  T.Ahlman Stockmari, FIN
      SLOVAKIA OPEN DOG CUP 2017 - 1. place in breed ISCWT
      TOP DOG TERRIER SK 2017
Nejúspěšnější teriér zahraničního člena - 1. místo SKCHT+F 2017
    Praha, TOP HOTEL TOP DOG CZ 2017
Nejúspěšnější teriér  - 2. místo - Terrier Number TWO in CZ 2017
Champion of Champions  - 4. místo
235. 13.01.18 Brno, CZ CAC MVDr.K.Eichacker, CZ
2017  
   
234.CIB 10.12. Nitra, SK BOS, CACIB, CAC Ing. J. Kubala, SK
233.CIB 9.12. Nitra, SK BOB, CACIB, CAC F. Szalai, SK
232. CIB 05.11. Praha, CZ BOG 1
BOB,
 CACIB, CAC 
A.Auerbach, CZ
D.Drobnjak, SRB
231. CIB 04.11. Praha, CZ BOS, CACIB, CAC  Y. Cannon, IRL
230. CC 28.10. Viničné, SK BOS. Club Winner 2017 SK, CAC, CC Ing. J. Kubala, SK
229. CIB 22.10. Komarom, HU BOG 2
BOB,
 CACIB, CAC 
Paula Heikinnen - Lehkonen, FIN
A. Gorbo, HU
228. CIB 21.10. Komarom, HU BOG 3
BOB,
 CACIB, CAC 
G. Korosz, HU S. Szabo, HU
227. CIB 20.10. Komarom, HU BOS, CACIB, CAC  T. Jakel, HU
226. CIB 07.10. Č. Budějovice, CZ BOG 2
BOB,
 CACIB, CAC 
V.Belskiyy, UA
Ing. J. Matyáš, SK
      GRAND CHAMPION AUSTRIA
225. CIB 01.10. Tulln, A BOB, CACIB, CAC - Bundessieger J. Ruck, A
224. CIB 30.09. Tulln, A BOB, CACIB, CAC  A. Korosz, H
223. 23.09. Brno, CZ BOB, National Winner, CAC  MVDr. S. Bučko, SK
222. CIB 17.09. Nitra, SK BOB, CACIB, CAC  Mate Duran E., ESP
221. CIB 16.09. Nitra, SK BOS, CACIB, CAC  R. Kanás, SK
220. 10.09. Žilina, SK Oblastní vítěz, Vítěz třídy šampionů A. Cwieceková, SK
219. 03.09. Dolní Benešov, CZ Krajský vítěz, Vítěz třídy vítězů Z. Kliment, CZ
      GRAND CHAMPION UKRAINY  
218. EDS 25.08. Kyjev, UA BOB, CACIB, CAC 
EUROPEAN WINNER 2017 + BOB
C. Delmar, IRL
      UKU CHAMPION UA  
      CHAMPION UKRAINY  
217. CIB 24.08. Kyjev, UA BOB, CACIB, CAC  D. Ericsson, SWE
216. CIB 20.08. Bratislava, SK BOB, CACIB, CAC  M. Kozlowska, PL
215. CIB 19.08. Bratislava, SK BOS, CACIB, CAC  A. Lundava, EST
214. CIB 12.08. M. Boleslav, CZ BOG 5,
BOB,
 CACIB, CAC 
L. Frnčo, G. Ridarčíková, SK
213. 29.07. Brno - Žebětín, CZ BOG 1., Krajský vítěz, Vítěz třídy vítězů Frnčo, CZ, P.Řehánek, CZ
212. 15.07. M.Boleslav, CZ BOB, National Winner, CAC  Daňková, CZ
211. 01.07. Klatovy, CZ BOG 5,
BOB,
 National Winner, CAC 
 E.Deutscher, A
210. CIB 24.06. Brno, CZ BOG 4,
BOB,
 CACIB, CAC 
Siret Lepasaar, E
V.Tichá, CZ
209. 04.06. Zakrzow, PL BOB, Best adult male, CWC  B. Kujawska, PL
208.CC 03.06. Veselíčko, CZ BOB, Specialty Winner, CAC, CC  A. Nowak-Patyniak, PL
207. CIB 20.05. Litoměřice, CZ BOS, CACIB, CAC CZ L. Frnčo, CZ
206. EDS 19.05. Dortmund, D Vice VDH - Europeansieger, r.CACIB, r.CAC, r.VDH, V2-champ. / 34 ISCWT J.Hamlot, Norsko
205. CC 13.05. Hlučín, CZ Krajský vítěz, CC, Vítěz třídy vítězů G.Štursová, CZ
204.CIB 22.04. České Budějovice, CZ BOB, CACIB, CAC  T.Pavic, HR
203.CIB 15.04. Praha, CZ  BOG 3,
BOB,
 CACIB, CAC 
O. Hrabáková, CZ
202. 08.04. Ostrava, CZ National Winner, CAC V. Tichá, CZ
201.CC 25.03. Viničné, SK res. BIS, BIG 1., BOB, Danubius Winner, CC, CAC Z. Kitliňski, PL
200. 17.03.  CRUFT S , England  užší výběr TOP 9 z 22 třída otevřená  ???, England 
199.CIB 05.02. Brno, CZ  BOB, CACIB, CAC MVDr. P. Seman, PL
198.CIB 04.02. Brno, CZ CACIB, CAC Yvonne van den Bogar, NL
    Praha, TOP HOTEL TOP DOG CZ 2016
Nejúspěšnější teriér  - 1. místo - Terrier Number ONE in CZ 2016
Champion of Champions  - 4. místo
 
197.CIB 15.01. Nitra, SK  BOS, CACIB, CAC SK F. Szalai, SK
196. CIB 14.01. Nitra, SK  BOG 3,
BOB,
 CACIB, CAC SK
Z. Konderla, PL
195. 07.01. Brno, CZ BOG 2,
BOB, National Winner, CAC
MVDr. V. Piskay, SK
2016      
      HOLLAND CHAMPION - NL  
194. CIB 10.12. Amsterdam, NL  BOB, CACIB - Best male, CAC
Amsterdam Winner 2016
Michael Leonard, IRE
193. CIB 09.12. Amsterdam, NL

 BOS, CACIB - Best male, CAC
Holland Cup Winner 2016

B. Schedwin, SWE
192. CIB 04.12. Nitra, SK BEST IN SHOW HONOUR 1. N. Klírová, CZ
191. 27.11. Zakrzow, PL  BOG 4, 
BOB,
 
Best adult male, CWC
 
M. Supronowicz,PL
B. Brandys, PL
190. CIB 06.11. Bratislava, SK  BOB, CACIB, CAC W. Baker, AUS
189. CIB 05.11. Bratislava, SK  BOS, CACIB, CAC  Z.Omarov, GEO
188. CC 05.11. Bratislava, SK BOB, Club Winner SK, CC, CAC  F. Szalai, SK
187. CIB 30.10. Praha, CZ  BOG 4,
BOB,
 CACIB, CAC CZ
P. Harsányi, HU 
186. CIB 29.10. Praha, CZ BOB, CACIB, CAC   A.Auerbach, CZ
185. CIB 08.10. Č.Budějovice, CZ  BOG 3,
BOB,
 CACIB, CAC CZ
 D. Smékal, CZ
184. CIB 02.10. Tulln, A  BOB, BUNDESSIEGER, CACIB, CACA  P. Machetanz, D
183. EDS 01.10. Tulln, A BOB, Middle East EUROPEAN WINNER, CACIB, CACA   Dr. M. Urosevic, SRB
182. 24.09. Brno, CZ   BOB, National Winner, CAC   R. Kubeš, CZ
181. CC 10.09. M.Boleslav, CZ BOB, Club Winner CZ, CC, CAC  Ch.Mellin, S
180. CIB 21.08. Bratislava, SK   BOB, CACIB, CAC F. Polehňa, CZ
179. CIB 20.08. Bratislava, SK  BOS, CACIB, CAC  P.Seman, SK
178. CIB 13.08. M.Boleslav, CZ   r.CACIB, CAC L.Jančík, CZ 
177. 16.07. M.Boleslav, CZ  BOS, National Winner, CAC  H. Vojáčková, CZ 
176. 03.07. B.Biala, PL  BOG 1, 
BOB,
 
Best adult male, CWC
 
M.Zakrzewska, PL
175. 02.07. B.Biala, PL BOB, Best adult male, CWC   E.Chwalibog, PL
174.CIB 19.06. Krakow, CZ  Best adult male, CACIB, CWC Z. Kitlinski, PL
173.CIB 18.06. Brno, CZ   BOB, CACIB, CAC MVDr. F. Šimek, CZ
172. 12.06. Raciborz, PL Best adult male, CWC   A.Stasiak, PL
171. 11.06. Raciborz, PL BOG 1,
BOB
,
Best adult male, CWC
 
M. Zakrzewska, PL
J.Kruczek, PL
170. CC 05.06. Lanškroun, CZ BOS, Specialty Winner, CAC, CC   L.Frnčo, CZ
169. CIB 28.05. Litoměřice, CZ BOS, CACIB, CAC  M. Kozlowska, PL
168. CIB 21.05. Wieselburg,A BOS,CACIB, CACA E.Homonnai, A
167. CC 07.05. Hlučín, CZ Krajský vítěz, CC, Vítěz třídy vítězů M.Václavík, CZ 
166. CIB 30.04. Praha, CZ  BOB, CACIB, CAC  L.Frnčo, CZ
165. CIB 23.04. Č.Budějovice, CZ  BOB, CACIB, CAC M.Václavík, CZ 
      CHAMPION  SLO  
164. CIB 17.04. Maribor,SLO BOB, CACIB, CAC SLO L.Jančík, CZ
163. CC 16.04. Maribor,SLO BOB, Club Winner SLO, CAC SLO ???, D
162. CIB 16.04. Maribor,SLO BOB, CACIB, CAC SLO A. ???, RO
161.  10.04. Zabrze, PL BOS, Best male, CWC   E.Pyrchala, PL
160.  09.04. Ostrava, CZ BOB, National Winner, CAC  D.Smékal, CZ 
      SLOVAKIA OPEN DOG CUP 2015 - 1. place in breed ISCWT  
159. CIB 03.04. Nitra, SK  r.CACIB, CAC SK Ing.R.Kanás,  SK
158 .CIB 02.04. Nitra, SK BOB, CACIB, CAC SK M.Uhlíková, SK
157. Victory Show - only for Champions 01.04. Nitra, SK Victory Winner 2016 + postup TOP 8 from 51 terriers Ing.R.Kanás,  SK
      TOP DOG TERRIER SK 2015
Nejúspěšnější teriér zahraničního člena - 1. místo SKCHT+F 2015
 
156. CC 19.03. Viničné, SK BOB,Danubius Winner, CC A.Cwieceková, SK
155. CIB 05.03. Graz,A BOG 2,
BOB,
 CACIB, CACA A
Ilse Schults. A
154. CIB 07.02. Brno,CZ  r.CACIB, CAC CZ
R.Jacobs,D
153. CIB 06.02. Brno,CZ BOB, CACIB, CAC CZ
F.Siewert,D
152. 31.01. Bedzin, PL Best male, CWC
K.Bergbom,FIN
  23.01. Praha, CZ - TOP HOTEL PRAHA
TOP DOG CZ 2015
Nejúspěšnější teriér  - 1. místo - Terrier Number ONE in CZ 2015
Champion of Champions  - 2. místo
 
    Orlando
CHAMPION  SKJ Age: 4 years
151. CIB 17.01. Nitra,SK BOB, CACIB, CAC SK O.Dolejšová, CZ
150. CIB 16.01. Nitra,SK BOB, CACIB, CAC SK MVDr.S.Bučko, SK
149. 09.01. Brno,CZ BOS,National Winner, CAC V.Tichá, CZ
2015        
148. CIB 29.11. Nitra,SK BOB, CACIB, CAC SK
P. Buratti, IT
147. CIB 28.11. Nitra,SK BOG 2,
BOB,
CACIB, CAC SK

Ing.R.Kanás, SK
P.Řehánek, CZ

146. CIB 01.11. Praha, CZ CACIB, CAC CZ - Prag Winner 2015, qual.Crufts
Ing. J. Kubala, SK
145. CIB 31.10. Praha, CZ BOB, CACIB, CAC CZ MVDr. F. Šimek, CZ
144. CIB 25.10. Bratislava, SK BOB, CACIB, CAC SK F. La Rocca, IT
    Orlando
SUPER GRAND CHAMPION SLOVAK  
143. CIB 24.10. Bratislava, SK CACIB, CAC SK S.Delmar, IE
142.CC 24.10. Bratislava, SK BOB, CLUB WINNER 2015, CAC SK, CC
P. O Brien, IE
141. CIB 10.10. Č.Budějovice,CZ BOB, CACIB, CAC CZ P. Márová, CZ
140.CIB 27.09. Tulln,A BOB, CACIB, CACA
Bundessieger 2015
E.Senaschenko, RUS
139.CIB 26.09. Tulln,A BOS, CACIB, CACA F.Asnaghi, ITALY
138. 19.09. Brno,CZ BOB,National Winner, CAC R.Kubeš,CZ
137. CIB 29.08. M.Boleslav, CZ CACIB, CAC CZ M.L.Dopperlaiter, A
136. CIB 23.08. Bratislava, SK BOB, CACIB, CAC SK
M.Uhlíková, SK
135. CIB 22.08. Bratislava, SK BOB, CACIB, CAC SK
Ing. J. Kubala, SK
    Orlando
SLOVAK SHOW CHAMPION  
134. CIB 01.08 Zakopane, PL BOB, Best male, CWC, CACIB Z.Konderla, PL
      SHOW CHAMPION CROATIA - SHOW CH.HR Age: 3,5 years
133. CIB 26.07. Split, HR BOB, Best male, CAC, CACIB
B.Matakovič, HR
132. 25.07. Split, HR BOB, Best male, CAC
 L.G.Henriques,PT
131. CIB 24.07. Split, HR BOS, Best male, CAC, CACIB
G. Bodegard, SWE
130. 23.07. Split, HR BOS, Best male, CAC
 ???.NL
    CHAMPION CROATIA - CH.HR Age: 3,5 years
129.INTERRA 22.07. Split, HR BOB, INTERRA WINNER 2015, CAC HR
N. Jovanovič, SCG
128. 18.07. M.Boleslav, CZ BOS,National Winner, CAC V.Tichá, CZ
127. CIB 27.06. Brno,CZ BOB, CACIB, CAC CZ I.Selimovič,HR
126. WDS 13.06. Milano,IT EXC. 3 / from 5 Philip Martin, UK
125. CIB 23.05. Litoměřice,CZ BOB, CACIB, CAC CZ L.Jančík, CZ
124. CIB 09.05. Wieselburg, A BOG 4,
BOB,
CACIB, CACA
O.Dolejšová, CZ
123. CIB 02.05. Praha,CZ CACIB, CAC CZ A.Auerbach,CZ
122. CIB 25.04. Č.Budějovice,CZ BOG 2,
BOB,
CACIB, CAC CZ
R.Kubeš,CZ
121. CIB 19.04. Maribor,SLO BOB, CACIB, CAC SLO Luis Henriques,PT
120. CIB 18.04. Maribor,SLO BOB, CACIB, CAC SLO Tina Krušic,SLO
119. CC 18.04. Maribor,SLO BOB, CLUB WINNER SLO, CAC SLO Giuseppe Alexandra,IT
118. 11.04. Ostrava,CZ National Winner, CAC G.Štursová,CZ
      TOP DOG TERRIER SK 2014
Nejúspěšnější teriér zahraničního člena - 1. místo SKCHT+F 2014
 
117. CC 28.03. Viničné, SK Danubius Winner, CC ,CAC
G.Korosz.HU
116. CIB 22.03. Katowice, PL Best Male, CACIB, CWC J.Opara,PL
115. CIB 08.02. Brno, CZ BOG 2,
BOB - Vítěz Brna,
CACIB, CAC CZ
Z.Kitlinski, PL
114. CIB 07.02. Brno, CZ BOG 1,
BOB - Vítěz Brna,
CACIB, CAC CZ
K.Radvánsky, HU
  10.01. Praha, CZ TOP DOG CZ 2014
Nejúspěšnější teriér  - 1. místo - Terrier Number ONE in CZ 2014
Champion of Champions  - 3. místo
 
113. 03.01. Brno, CZ National Winner, CAC
M.Maršálová, CZ
2014        
    ich INTERCHAMPION  
112. CIB 30.11. Nitra, SK BOB, CACIB, CAC SK
M. Gonzalbo, Spain
111. CIB 29.11. Nitra, SK BOB, CACIB, CAC SK
L. Željko, RS
110. CC 28.11. Nitra, SK BOB, CLUB WINNER SKCHT 2014
I. Nováková, CZ
109. CIB 02.11. Praha, CZ CACIB, CAC CZ O. Hrabáková, CZ
108. CIB 01.11. Praha, CZ BOG 1,
BOB - Vítěz Prahy,
CACIB, CAC CZ
A. Auerbach, CZ
107. EDS 25.10. Brno, CZ Exc. 2, res. CAC  !!! F. Kane, GB
106. CC 11.10. Litoměřice, CZ KV, CC, Vítěz třídy vítězů
A. Auerbach, CZ
         
105. CC 28.09. Tulln, A Club Winner Austria 2014, res. CACA
F. Korte, D
104. CIB 27.09. Tulln, A BOG 5,
BOB,
CACIB, CACA
qualif.Crufts
 
M.Uhlíková, SK
103. CIB 20.09. Č.Budějovice, CZ BOG 3,
BOB,
CACIB, CAC CZ
Ing. R. Kanás, SK
     CL.CH. CLUB CHAMPION CZ 
Club CH.KCHT CZ
Age: 31 months
102. CC 13.09. M.Boleslav, CZ Club Winner CZ 2014,
CAC, CC

P.O.Brien, IRL
101. 07.09. D.Benešov, CZ Regional Winner 
Z. Kliment, CZ
100. CIB 30.08. M.Boleslav, CZ CACIB, CAC CZ
M.Kavčič, SLO
99. CC 24.08. Brno, CZ KV, CC, Vítěz třídy vítězů
G.Štursová, CZ
98. WDS 09.08. Helsinky, FIN Exc. 2  !!! O.Staunskjaer,DK 
97. CIB 27.07. Split, HR BOB, CACIB, CAC HR  D. Ericsson, S
96. 26.07. Split, HR BOB, CAC HR  B. Skalin, S
95. CIB 25.07. Split, HR BOB, CACIB, CAC HR  N. Blanuša, HR
94. 24.07. Split, HR Exc. 1  N. Skalin, S
93. 19.07. M.Boleslav, CZ BOB, National Winner, CAC    F. Polehňa, CZ
      CLUB CHAMPION A 
Club CH.OKFT A
Age: 29 months
92. CC 29.06. Wittau, A Club Winner Austria 2014, CACA M. Korosec, SLO
91. CIB 21.06. Brno, CZ CACIB, CAC CZ F. Šimek, CZ
90. CIB 14.06. Krakow, PL CACIB, CWC PL E.Senaschenko, RUS
89. CC 08.06. Lanškroun, CZ res. BEST IN SHOW
BOB
, Club Specialty Winner CZ 2014,
CAC, CC
F. Polehňa, CZ
88. CIB 01.06. Nitra, SK CACIB, CAC SK
Qualif.CRUFT S 2015
M. Kozlowska, PL
87. CIB 31.05. Nitra, SK BOB, CACIB, CAC SK
Grand Prix Slovakia Winner 2014
M. Lapanja, SLO
86. CIB 24.05. Litoměřice, CZ BOB, CACIB, CAC CZ   A. Auerbach, CZ
   

CH.A

CHAMPION AUSTRIA - CH.A Age: 28 months
85. CIB 17.05. Wieselburg, A BOG 5,
BOB,
CACIB, CACA
H.E.Gruttner, D
84.  10.05.  Hlučín, CZ  BIS Male - 4.-5.
Regional Winner
 
Ing.R.Kanás, SK 
83. CIB 03.05. Praha, CZ BOB, CACIB, CAC CZ
Qualif. CRUFT S 2015
H.Vojáčková, CZ
82. CIB 26.04. Č.Budějovice,CZ BOG 3,
BOB,
CACIB, CAC CZ
M.Václavík, CZ
V.Tichá, CZ
   

GR.CH.CZ

GRAND CZECH CHAMPION CZ  Age: 28 months
81. 12.04. Ostrava, CZ CAC CZ Z.Kliment, CZ
   

CH.PL

CHAMPION POLAND - CH.PL Age: 28 months
80. 06.04. Zabrze, PL BOG 2,
BOB,
Best male, CWC
J.S.Korpetta, PL
A.Nowak - Patyniak, PL
    gr.ch.sk  GRAND SLOVAKIA CHAMPION SK  Age: 28 months
79. CIB 30.03. Nitra, SK CACIB, CAC SK  Z.Oleynikova, UA
78. CIB 29.03. Nitra, SK BOG 2,
BOB,
CACIB, CAC SK 
A.Korosz, H
A.Lundava, EST
    ch    
77. Victory Show - only for Champions 28.03. Nitra, SK BEST IN SHOW JUNIOR - 1.
BOG JUNIOR 1.
Victory Junior Winner - CAC
Ing. J. Matyáš, SK
   

TOP DOG

TOP DOG TERRIER SK 2013
Nejúspěšnější teriér zahraničního člena - 1. místo SKCHT+F 2013
 
   

Club

CLUB CHAMPION SK 
Club CH.SKCHT+F
 
76. CC 22.03. Viničné, SK BOG 3,
BOB,
Danubius Winner, CC  
T.Havelka, SK
A.Auerbach, CZ
75. CRUFT S 07.03. Birmingham, UA 2 nd PRIZE / 9 !!!
???, England
74. CIB 23.02. Brno, CZ BOB, CACIB, CAC CZ   B.Matakovič, HR
73. CIB 22.02. Brno, CZ BOG 4,
BOB,
CACIB, CAC CZ
  
B.Matakovič, HR
V.Tichá, CZ
    ch.sk  SLOVAKIA CHAMPION  - CH.SK Age: 25 months
72. CIB 19.01. Trenčín, SK BOB, CACIB, CAC SK T.Havelka, SK
    Praha, CZ  TOP DOG CZ 2013
Nejúspěšnější teriér  - 1. místo - Terrier Number ONE in CZ 2013 
 
71. CIB 12.01. Milano, IT BOS, CACIB, CAC IT S.Pagani. IT
70. 11.01. Milano, IT BOB, CAC IT M.Zidar, SLO
   

CH.CMKU

CMKU CHAMPION  - CH.CMKU Age: 25 months
     

CH.CZ

CZECH CHAMPION  - CH.CZ  
69. 04.01. Brno, CZ National Winner CZ, CAC I.Nováková, CZ
2013        
68. CIB 01.12. Nitra, SK BOB, CACIB, CAC SK Mvdr.S.Bučko, SK
67. CIB 30.11. Nitra, SK BOB, CACIB, CAC SK V.Tichá, CZ
66. CC 29.11. Nitra, SK BOG 3,
BOB
, CLUB WINNER SKCHT 2013, CAC, CC
P.Seman, SK
B.Matakovič, HR
65. CIB 03.11. Praha, CZ BOB, CACIB CZ, CAC     F.Polehňa, CZ
64. CIB 02.11. Praha, CZ CACIB CZ, CAC    E.Letáčková, CZ
63. CIB 26.10. Bratislava, SK BOB, CACIB, CAC SK  M.Uhlíková, SK
   

ch.h

CHAMPION HUNGARY - CH.H Age: 22 months
62. CIB 20.10. Komárom, H
BEST IN SHOW - 3.
BOG 1.

BOB
M. Uroševic, SRB
Denk Csaba, H
61. CIB 19.10. Komárom, H BOB, CACIB, CAC H Ing.J.Kubala, SK
60. CIB 05.10. České Budějovice, CZ CACIB CZ, CAC   F.Šimek, CZ
59. CC 29.09. Tulln, A res. BEST IN SHOW
BOG 1,

BOB
, CLUB WINNER OKFT 2013,
WINNER Best male, CACA
M.Blaha, A, P.MACHETANZ, D
E.Deutscher, A

58. CIB 28.09. Tulln, A CACA M.Blaha, A
57. 07.09. Brno, CZ National Winner CZ, CAC A. M.Tarján, H
56. EDS 30.08. Geneva, SWI  exc. 3 / from 5 Gitty Schwab, LUX 
55. CIB 29.08. Geneva, SWI  exc.1, CAC, CACIB, BEST MALE, BOS  A.Landarte, UA
54. 24.08. Mladá Boleslav, CZ BOB
National Winner CZ, CAC
short list BOG
 
O. Hrabáková, CZ
53. CIB 20.07. Mladá Boleslav, CZ BOB, CACIB, CAC CZ  Z. Kliment, CZ
52. CIB 13.07. Obervart, A BOB
CACIB A, CACA
short list BOG
A.Korozs, H
51. 30.06. Ustroň, PL Winner, CWC E.Chwalibog, PL
50. CIB 29.06. Brno, CZ BOB, CACIB, CAC CZ MVDr. S. Bučko, SK
49. CIB 15.06. Krakow, PL BOB, CACIB , Winner, CWC M. Václavík, CZ
48. 09.06. Raciborz, PL BOG 1, BOB,
WINNER male, CWC
B.Brandys, PL
47. CIB 02.06. Nitra, SK CACIB SK, CAC SK 
Qualif. CRUFT S 2014
Paula Heikinen- Lehkonen, FIN
46. CIB 25.05. Litoměřice, CZ BOB, CACIB, CAC CZ O. Hrabáková, CZ
45. 19.05. Bytom, PL res. BOG 2, BOB,
WINNER male, CWC
K. Nitka, PL
   

wds

   
44.WDS 16.05. Budapest, H Vice World Junior Winner - Exc. 2 / from 4 Paula Heikinen- Lehkonen, FIN
43.CIB 04.05. Praha, CZ CACIB CZ, CAC  O.Hrabáková, CZ
   

jch.pl

JUNIOR CHAMPION POLAND - JCH.PL Age: 17 months
42.CIB 27.04. Opole, PL BOG Junior 3. place
BOB
- Best Junior - CAJC PL  
A.Korozs, H
41. 13.04. Ostrava, CZ BIS Junior 1.
BOD Junior 1.
BOG 3.
BOG Junior 1.
BOB
- Best Junior - CAJC CZ  
Ing. J. Matyáš, SK
V.Piskay, SK
Ing.J.Matyáš, SK
T. Havelka, SK
V. Machátová, CZ
40. 07.04. Zabrze, PL BOG Junior 3. place
BOB
- Best Junior - CAJC PL 
M. Lewandowski, PL
39.CIB 06.04. Wieselburg, A BOB
CACIB A, CACA
F. Polehňa, CZ
38.CIB 30.03. Č.Budějovice, CZ BOD JUNIOR 3.
BOG Junior 1.
BOB Junior - CAJC CZ  
V.Piskay, SK
A.Auerbach, CZ
 
37.CC 16.03. Viničné, SK BOB
Danubius Winner 2013
CAC SK, CC 
J.Ruck, A 
   

jch.a

JUNIOR CHAMPION AUSTRIA - JCH.A Age: 15 months
36.CIB 02.03. Graz, A BOG Junior 3.
BOB
Jugendbester A
Szándor Szabo, H
M.L.Doppelreiter, A
35.CIB 24.02. Nitra, SK BOB
CACIB SK, CAC SK
  
M. Nikič, SRB
34.CIB 23.02. Nitra, SK BOB
Best Junior - CAJC SK
  
A. Korozs, H
33.CIB 03.02. Brno, CZ BIS JUNIOR 3.
BOG Junior 1.
BOB Junior - CAJC CZ  


M.Václavík, CZ
Cali Simu, RO

32.CIB 02.02. Brno, CZ BOG Junior 1.
BOB Junior - CAJC CZ
O.Vondrouš, CZ L.Siejkowski, PL
31.CIB  27.01. Trenčín, SK BOB
Best Junior - CAJC SK
  
Ing. R. Kanás, SK
30.CIB  13.01.  Ljubljana, SLO  BOB
Slovenija Junior Winner 2013
Best Junior - CAJC SLO
qual.CRUFTS 2014
 
Š. Šinko, SLO 
   

jch.slo

JUNIOR CHAMPION SLOVENIJA - JCH.SLO Age: 13 months
29. CIB 12.01. Ljubljana, SLO Best Junior - CAJC SLO B. Kavčič, SLO
28. CAC 05.01. Brno, CZ res. BEST IN SHOW
BOD 1.
BOG 1.
BOG Junior 1.
BOB
- Best Junior - CAJC CZ  
L. Jančík, CZ
Ing. R. Kanás, SK
M. Václavík, CZ
M. Václavík, CZ
2012        
CIB 08.12. Wels, A Juniorhandling - 2. place !!!   
   

cl.jch

CLUB JUNIOR CHAMPION SKCHT+F - SK Age: 12 months
    Jch.sk  JUNIOR CHAMPION SK - JCH.SK  
27. CIB 02.12. Nitra, SK BOB
Best Junior - CAJC SK
  
MVDr. S. Bučko, SK 
26. CIB 01.12. Nitra, SK BOB
Best Junior - CAJC SK
 
F.Polehňa, CZ 
25. CC 30.11. Nitra, SK BIS Junior 1.
BOG Junior Male 1.
Club Junior Winner
BOB Junior - CAJC SK
 
V.Tichá, CZ
Nemanja Jovanovič, SRB
Lokodi Csaba Zsolt, RO
 
24. CIB 24.11. Amsterdam, NL Vice Amsterdam Junior Winner - exc.2 /from 4  W.Wellens, NL
   

jch.cz

JUNIOR CHAMPION CZ - JCH.CZ Age: 11 months
23. CIB 04.11. Praha, CZ BOG Junior 1.
BOB Junior - CAJC CZ
A.Auerbach, CZ
22. CIB 03.11. Praha, CZ BOG Junior 3.
BOB Junior - CAJC CZ
E.Letáčková, CZ
21. 14.10. Zabrze, PL BOB
Best Junior - CAJC PL
M. Zasada, PL
20. CIB 13.10. Č. Budějovice, CZ res. BOD, res. BOD Junior
BOB, BOG - 1.,
BOG Junior - 1.
Best Junior - CAJC CZ
R. Reyniers, B
D.Kuzelj, CY
O.Dolejšová, CZ
      JUNIOR CHAMPION ROMANIA - JCH.RO Age: 10 months
   

EJW

   
19. EDS 05.10. Bucurest, RO European Junior Winner
BOB Junior - CAJC RO
G. Schogol, GEO
   

IJW

   
18. INTERRA 04.10. Bucurest, RO Interra Junior Winner
BOB Junior - CAJC RO
M.van Brempt, BELG
17. CC 30.09. Tulln, A BIS JUNIOR 5.
Klubjugendsieger A
Jugendbester A

M.Schindler, A
16. CIB 29.09. Tulln, A BOG JUNIOR 3
Bundesjugendsieger A
Jugendbester A
Dr.P. Miegl, A 
15. CIB 23.09. Maribor, SLO BOB
Best Junior - CAJC SLO
P. Eerola, FIN
14. CIB 22.09. Maribor, SLO BOB
Best Junior - CAJC SLO
M. Lapanja, SLO
13. 15.09. Chorzow, PL BOB JUNIOR
CAJC PL 
M. Uhlíková, SK 
12. 02.09. D.Benešov, CZ BIS JUNIOR 2. 
BOB JUNIOR
Vítěz třídy mladých
 
 
 
Z. Kliment, CZ 
11.CIB 25.08. M. Boleslav, CZ BOB JUNIOR 
CAJC CZ 
I, Ehold, A 
10. 19.08. Ostrava, CZ BOB PUPPY  T.Havelka, SK 
9. CC 22.07. Košice, SK BOB PUPPY  J. Furi, SK 
8. CIB 21.07. Velká Ida, SK BIS PUPPY 1. 
BOB PUPPY
 
 
T. Borkowski, PL
 
7. 20.07. Velká Ida, SK BOB PUPPY
Juniorhandling - 2.place !!!
7 months 
M. Stanovský, SK
J. Zembjak, SK 
6. 01.07. Ustroň, PL BOB PUPPY    B. Brandys, PL 
5. CIB 23.06. Brno, CZ BIS PUPPY 4. 
BOB PUPPY
 
 
A. Ingramm, IRL 
4. 10.06. Raciborz, PL BIS PUPPY 3. 
BOB PUPPY
 
A. Nowak - Patyniak, PL 
3. 08.06. Senec, SK BOB PUPPY M. Uhlíková, SK 
2. 12.05. Hlučín, CZ BIS BABY 1. 
BOB BABY
 
A. Nowak -Patyniak, PL 
1. 15.04. Zabrze, PL BIS BABY 5. 
BOB BABY
 
B. Brandys, PL 

 

Orlando


zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2018-05-21 18:38:45 - admin - Made by ReHANEK