Home - Chovatelská stanice Kní-york

Výstavy »

Sezona 2012 - Show results KNÍ-YORK

2012          
44. CIB 02.12. Nitra, SK Orlando
Rozárka
Armando
BOJ, BOB
CAC, CACIB
BOV
MVDr. S. Bučko, SK.
43.CIB  01.12.  Nitra, SK  Orlando
Rozárka
Rea
Armando
BOJ, BOB
CAC, CACIB
CAC, r. CACIB
BOV
F. Polehňa, CZ
42.CC  30.11.  Nitra, SK  Armando
Rozárka
Orlando
.
.
BIS Veteran 1.,BOB
Club Winner SK
BIS Junior 1.,

BIG Junior 1.

Club Jun.Winner SK
Lokodi Csaba Zsolt, RO
41. CIB 24.11. Amsterdam, NL Orlando Vice Amsterdam Junior Winner ???, NL
40. CIB 03.11 Praha, CZ Armando
Oreiro
Orlando
BOV
CAC, CACIB
BIG JUN.1
A.Auerbach, CZ
39. CIB 03.11. Praha, CZ Armando
Oreiro
Orlando
BIS Veteran 2.BOB 
CAC, CACIB
BIG JUN.3
E. Letáčková,CZ
38. 14.10. Zabrze, PL Armando
BOJ, BOB
M. Zasada,PL
37. CIB 13.10. Č. Budějovice, CZ Orlando
.
Sonny

BOJ, BOB, BIG junior 1.
BOD Junior 2.,BIG 1.
CAC, CACIB
O. Dolejšová, CZ 
36.EDS 05.10. Bucurest, RO
Orlando
Armando
European Junior Winner, BOJ
Vice European Winner

G.Schogol, GEO
35.INTERRA 04.10. Bucurest, RO
Orlando
Armando
Interra Junior Winner, BOJ
r. CAC

M.v.Brempt, BEL
34. Club 30.09. Tulln, A Rozárka
Zorro
Orlando
Armando
Klubsieger
CAC
Klubjuniorsieger
BIS Veteran 1.
H.Miegel, A
33. CIB 29.09. Tulln, A Armando
Rozárka
Zorro
Orlando
.
BIS Veteran 1., BOB
Bundessieger, CACIB
Bundessieger, CACIB
Bundesjuniorsieger
BIG JUN. 3.
M.Schindler, A
32. CIB 23.09. Maribor, SLO Orlando CAJC, BOJ, BOB P. Eerola, FIN
31. CIB 22.09. Maribor, SLO Orlando CAJC, BOJ, BOB M.Lapanja, SLO
30. 15.09. Chorzow, PL Armando
Oreiro 
Orlando
Sam
Duffy
BIS Veteran 1., BOB
CAC, ZW.
Best Junior
CAC, Zw.
Best puppy
M. Uhlíková, SK
29. 02.09. D.Benešov, CZ Armando
Orlando
Sonny
.
BIS Veteran 4.
BIS Junior 2.
Regional Winner
BIS COUPLE 2.
 
Z. Kliment, CZ
28. CIB 02.09. Arad, RO Ria CAC, CACIB, BOB ???
27. CIB 01.09. Arad, RO Ria CAC, CACIB, BOB ???
26. CIB 25.08. M.Boleslav, CZ Armando
Orlando
Sonny
Ria
CAC, r. CACIB
CAJC, BOJ
CAC, CACIB
CAC, r. CACIB
I. Ehold, A
25. 19.08. Ostrava, CZ Armando
Orlando
BIS Veteran 1.
VN 1, Vítěz třídy
T. Havelka, SK
24. CIB 19.08. BratisLava, SK Rea BOB, CAJC Ing. J. Kubala, SK
23. CIB 18.08. Bratislava, SK Rea CAJC F. Szalai, SK
22. 12.08. Esztergom, H Ria CAC, BOB A. Korozs, H
21. CC 22.07. Košice, SK Armando
Sam
Sonny
Orlando
.
BOB, BIS Vet. 2., BIG 3.
Specialty Winner
Specialty Winner
VN 1
BIS COUPLE 1.
J. Furi, SK
20.CIB 21.07. Velká Ida, SK Armando
Sam
Keissy
Rea
Orlando
.
BOB, BIS Vet. 1., r. BIG
CAC, CACIB
CAC, CACIB
CAJC
BIS PUPPY 1.
BIS COUPLE 1.
T. Borkowský, PL
19. 21.7. Rapina, EST Orlando CAC, BOB A. Polgár,CZ
18. 20.07. Velká Ida, SK Keissy
Rea
Armando
.
Sam
Orlando
CAC,Vítěz SKBOB
CAJC,Vítěz SK mladých
Vítěz SK veteránů
BIS Veterán 1.
V1
VN 1
Ing.M. Stanovský, SK
17. 01.07. Ustroň, PL Armando
Ravel
Sam
Michell
Duffy
Orlando
BOB, BIG 4.,BIS Vet. 4.
Zw.ml. Best Junior
CAC, Zw.
CAC, Zw.
Best Baby
Best Puppy
B. Brandys, PL
16. CIB 23.06. Brno, CZ Armando
Sonny 
Orlando
.
CAC, CACIB, BOB
CAC, CACIB
BIS Puppy 4.
BIS COUPLE 1.
 
A. Ingramm, IR
15. 10.06. Raciborz, PL Armando
Sam
Michell
Ravel
Orlando
Duffy
BOB, BIG 2.,BIS Vet. 3.
CAC, Zw.,
CAC, Zw.
Zw.ml. Best Junior
BIS Puppy 3.
BIS Baby 4.
 
A. Nowak - Patyniak, PL
14. 08.6. Senec, SK Armando
Sam
Keissy
Orlando 
V1, BOB
CAC
CAC
VN 1
M. Uhlíková, SK
13. WDS 18.05. Salzburg, A Armando WORLD VETERAN WINNER, BOB Veteran, 4. place the Best ISCWT in BREED J.Senaschenko, RUS
12. CIB 05.05. Praha, CZ Armando
Oreiro
Sonny
Ria
CAC, CACIB, BOB
CAC, r. CACIB
r.CAC
V3
Z. Jandová, CZ
11. 06.05. B. Bystrica, SK Ria CAC, BOB ???
10. 12.05. Hlučín, CZ Sam
Michell
Elisabeth
Ravel
Orlando
Regional Winner
Regional Winner
BIS Veteran 4.
Vítěz tř. mladých
BIS Baby 1.
A. Nowak - Patyniak, PL
9. 15.04. Zabrze, PL Armando
Rozárka
Oreiro
Orlando
CAC, Zw., BOB, BIG 4.
CAC, Zw.
CAC
BIS Baby 5.
B. Brandys, PL
8. 14.04. Ostrava, CZ Oreiro
Armando
Rea
Sam
Rozárka
Barbara
Barbara
National Winner, BOB
National Winner
CAJC, BOJ
CAJC
CAC
V2
V3
F.Polehňa, CZ
7. CIB 25.3. Nitra, SK Ria CAC, CACIB, BOB A. Korosz, H
6. CIB 24.3. Nitra, SK Ria CAC, r. CACIB G. Maite, E
5. CC 03.03. Č.Budějovice,CZ Ria CAC, CC E. Letáčková, CZ
4. CIB 05.2. Brno, CZ Armando
Rozárka
CAC, CACIB, BOB
CAC, r. CACIB
J. Paloheimo, FIN
3. CIB 04.2. Brno, CZ Armando CAC, r. CACIB V. Tichá,CZ
2. CIB 29.1. Trenčín, SK Zorro
Rozárka
CAC,CACIB, BOB
CAC, r. CACIB
A. Tarján, H
1. 07.1. Brno, CZ Zorro National Winner V. Tichá, CZ

zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2018-02-19 22:12:58 - admin - Made by ReHANEK