Home - Chovatelská stanice Kní-york

Výstavy »

ICH.,MultiCh., MultiJCh. U' Wish Irish Oudrey KNÍ-YORK

Oudrey
2015 - Ich., Ch., Jch. U Wish Irish Oudrey Kní-York - foto 20 months
New CHAMPION CZ + CHAMPION CMKU + CHAMPION PL + CHAMPION SK +
GRAND CHAMPION CZ, GRAND CHAMPION SK,
finished INTERCHAMPION -  9/15
3x National Winner CZ + BOS,Danubius Winner + BOS, Bundessieger 2015 + BOS,
Club Winner SK 2015 + BOS
Club Winner SK 2017
21x CACIB CZ,PL, SK, A + 41x BOS, 8xBOB

Odry
Foto: 2x NDS Rybnik 4.-5.10.2014, PL - 2x BOB, BOG 4 - age 16 months

ICH., CH.,JCH. U' Wish Irish Oudrey KNÍ-YORK - 19 x Multich.
(Ich. House of Softy Orlando / S - Ich. Kiss Me Keissy Kní-York / CZ)

CHOVNÁ FENA - 10/2014

Born: 26. 05. 2013, ČLP/SCT/660/14, Breeder: Mgr. Petra Šubertová, CZ
Plnochrupá, nůžkový skus, výška 45 cm 
CHOVNÁ 11.10.2014 / V. TICHÁ - poradkyně chovu
Zdravotní vyšetření 2014:
Kompletní vyšetření očí PRA, CEA, G, LL  / 17 nemocí - NEGATIVNÍ / CLEAR
Lux. Pately - 0/0

Dysplazie kyčelních kloubů DKK -HD A/A -105 /105 stupňů Celsia
Dysplazie loketních kloubů DLK - 0/0

2017

SUPER GRAND CHAMPION SK
      SLOVAK SHOW CHAMPION SK
Specialty Terrier Winner 2017+BOS / CZ
Club Winner 2017 / SK

2016

CHAMPION A
CLUB CHAMPION KCHT CZ
CHAMPION SKJ - SK
Specialty Terrier Winner 2016+BOB / CZ

2015
INTERCHAMPION
CHAMPION CZ
CHAMPION CMKU

CHAMPION PL
CHAMPION SK
GRAND CHAMPION CZ
GRAND CHAMPION SK
CLUB CHAMPION SK

3x NATIONAL  WINNER 2015 + BOS /CZ
DANUBIUS WINNER 2015 + BOS / SK
BUNDESSIEGER 2015 + BOS / A
CLUB WINNER 2015 + BOS / SK
DANUBIUS WINNER 2014, 2017 - SK
VICTORY WINNER 2017 - SK
SLOVAKIA WINNER 2017 - SK

Výstavní ocenění do věku 16-ti měsíců:
Oudrey
THE BEST ISCWT FEMALE KCHT CZ 2014 + 2015 - 1. place
THE BEST TERRIER FEMALE KCHT CZ 2014 - 1. place from all terriers breed
TOP TERRIER SKCHT 2014 - 3. place from all terriers breed
SLOVAKIA DOG CUP 2015 - 2. ISCWT female / 3. place ISCWT
6x JUNIORCHAMPION 2014  

CLUB JUNIOR CHAMPION SKCHT - SK
JUNIOR CHAMPION SK
JUNIOR CHAMPION CZ
JUNIOR CHAMPION PL
JUNIOR CHAMPION A
CLUB JUNIOR CHAMPION KCHT - CZ

EUROPEAN JUNIOR WINNER 2014 + BOB Junior

BUNDESJUGENDSIEGER 2014 - A
2x KLUBJUGENDSIEGER 2014 - A
Klubový vítěz mladých 2014 - CZ
DERBY WINNER 2014 - SK
GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2014 - SK
BIG Junior PL, A
BIS BABY PL, A
BIS PUPPY SK


BOG 4 + 5., 2x BIGJ, 9x BOB, 45 x BOS - Best Oposite Sex, 21 x BOB Junior,
28x CACIB CZ,SK,PL,A     4x r.CACIB,
58x CAC CZ, SK, PL,A
21x CAJC,JGB, VTM,  10 x very promising - velmi nadějná 1., 93x  Winner of class 1.
 from 95 shows

2017          
95.CC 28.10. Viničné, SK Exc.1 CAC SK, CC,
CLUB WINNER
2017
Ing. J. Kubala, SK
94.CIB 20.08. Bratislava, SK Exc.1 CAC SK, CACIB SK M. Kozlowska, PL
93.CIB 19.08. Bratislava, SK Exc.1 BOB- Best in breed
CAC SK,
CACIB
SK
A. Lundava, EST
92. CC 03.06. Veselíčko, CZ Exc.1 BOS - Best female in breed
CAC CZ,CC,  Specialty Terrier Winner
A. Nowak-Patyniak, PL
91. CC 13.05. Hlučín, CZ Exc.1 Krajský vítěz, VTV, CC G. Štursová, CZ
90. CC 25.03. Viničné, SK Exc.1 BOS - Best female in breed
CAC SK,CC,  Danubius Winner
Z. Kitliňski, PL
89. 19.02. Bratislava, SK Exc.1 CAC SK, Slovakia Winner P.Seman, SK
88. 18.02. Bratislava, SK Exc.1 Victory Winner, CAC Ing.J.Kubala, SK
87.CIB 15.01. Nitra, SK Exc.1 BOB- Best in breed
CAC SK,
CACIB
SK
F. Szalai, SK
86.CIB 14.01. Nitra, SK Exc.1 BOS - Best female in breed
CAC SK,
CACIB
SK
Z. Konderla, PL
2016          
85. CIB 04.12. Nitra, SK Exc.1   A. Cwieceková, SK
84. CIB 03.12. Nitra, SK Exc.1 r. CACIB, CAC SK L. Frnčo, CZ
83.CC 10.09. M. Boleslav, CZ Exc.1 honour class Ch. Mellin, SWE
82.CC 05.06. Lanškroun, CZ Exc.1 BOB - Best in breed
CAC, CC,

Specialty Winner 2016,
L. Frnčo, CZ
81.CIB 21.05. Wieselburg,A Exc.1 CACA,CACIB A E.Homonnai,A
80. CC 07.05. Hlučín,CZ Exc.1 Krajský vítěz, VT, CC M.Václavík, CZ
79.CIB 05.03. Graz,A Exc.2 r.CACA, r. CACIB ???,A
78. 31.01. Bedzin-Sosnowiec, PL Exc.1 BOS - Best female in breedCWC PL, K.Bergbom, FIN
77.CIB 17.01. Nitra, SK Exc.1 CAC SK, CACIB SK O.Dolejšová,CZ
76.CIB 16.01. Nitra, SK Exc.1 CAC SK, CACIB SK S.Bučko,SK
2015          
75.CIB 29.11.
Nitra, SK
Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC SK,
CACIB
SK
P. Buratti, IT
74.CIB 28.11.
Nitra, SK
Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC SK,
CACIB
SK
P. Řehánek, CZ
73.CIB 01.11.
Praha, CZ 
Exc.1
BOB - Best in breed
CAC,
CACIB
CZ,
Prag Winner 2015,
qualif.Crufts

Ing.J.Kubala, SK
72.CIB 31.10.
Praha, CZ
Exc.1
  MVdr. F.Šimek, CZ
71.CIB 25.10.
Bratislava, SK 
Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC SK,
CACIB
SK
F. La Rocco, IT
   

Oudrey

  Grand Champion SK
2,5 roky
70.CIB 24.10.
Bratislava, SK 
Exc.1
r. CACIB, CAC SK
Sean Delmar, IE
   

Oudrey

  Club Champion SKCHT - SK
2,5 roky
69.CC 24.10.
Bratislava, SK
Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC SK, CC,
CLUB WINNER
2015
Philip O Brien, IE
68. 11.10. Zabrze,PL Exc.1
BOS - Best female in breed
CWC PL,
M.Kozlowska, PL
67.CIB 10.10. Č.Budějovice,CZ Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ
P. Márová, CZ
66. 04.10. Rybnik,PL Exc.1
BOG 5.
BOB -
Best female in breed
CWC PL,
J.Gajewski, PL
65. 03.10. Rybnik,PL Exc.1
BOS - Best female in breed
CWC PL,
Ing. J. Matyáš, SK
64.CIB 27.09. Tulln,A Exc.1
BOS - Best female in breed
CACA A, CACIB A
Bundessieger 2015
E.Senaschenko, RUS
        Interchampion  
63.CIB 26.09. Tulln,A Exc.1
BOB - Best in breed
CACA A,
CACIB
A, qualif.Crufts
F.Asnaghi, IT
62. 19.09. Brno, CZ Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
National Winner
R.Kubeš,CZ
61. 12.09. Chorzow,PL Exc.1
BOS - Best female in breed
CWC PL,
E.Chwalibog,PL
60.CIB 29.08. M.Boleslav, CZ Exc.2
r.CAC,r.CACIB M.L.Dopperlaiter,A
59.CIB 23.08. Bratislava, SK Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC SK,
CACIB
 SK
M.Uhlíková, SK
58.CIB 22.08. Bratislava, SK Exc.2
r.CAC, r.CACIB
J.Kubala,SK
57. 09.08. Bedzin, PL Exc.1
BOS - Best female in breed
CWC PL,
J.Byrnes, IRL
56. 08.08. Bedzin, PL Exc.1 BOS - Best female in breed
CWC PL,
L.Torsten, BLG
55.CIB 01.08. Zakopane, PL Exc.1 BOS - Best female in breed
CWC PL,
CACIB
 PL
Z. Konderla, PL
54.CIB 27.06. Brno,CZ Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ
I.Selimovič,HR
53.CC 14.06. Lanškroun,CZ Exc.1 CAC CZ,CC V.Tichá,CZ
52.CIB 23.05. Litoměřice,CZ Exc.1 
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ
L.Jančík,CZ
51.CIB 09.05. Wieselburg, A Exc.1
BOS - Best female in breed
CACA,
CACIB
 A
O.Dolejšová,CZ
50.CIB 02.05. Praha,CZ Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ
A.Auerbach,CZ
49.CIB 25.04. Č.Budějovice,CZ Exc.1 
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ
R.Kubeš,CZ
48. 12.04. Zabrze,PL Exc.1
BOS - Best female in breed
CWC PL
B.Brandys,PL
   

Oudrey

  Grand Champion CZ 21 months
47. 11.04. Ostrava, CZ Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
National Winner
G.Štursová,CZ
   

Oudrey

  Champion SK 21 months
46.CC 28.03. Viničné, SK Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC SK, CC SK,
Danubius Winner

G.Korosz,HU
        Champion PL 20 months
45.CIB 22.03. Katowice, PL Exc.1 BOS - Best female in breed
CWC PL,
CACIB
PL
J.Opara,PL
   

CH.CMKU

  Champion CMKU 20 months
44.CIB 08.02. Brno, CZ Exc.1 BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ 
Z.Kitlinski, PL
43.CIB 07.02. Brno, CZ Exc.1 BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ
K.Radvánsky, HU
   

CH.CZ

  Champion CZ 19 months
42. 03.01. Brno, CZ Exc.1 BOS - Best female in breed
CAC CZ,
National Winner
M. Maršálová, CZ
2014          
41. CIB 30.11. Nitra, SK Exc.1 
BOS - Best female in breed
CAC SK,
CACIB
SK 
M.Gonzalbo, Spain
40. CIB 29.11. Nitra, SK Exc.1 
BOS - Best female in breed
CAC SK,
CACIB
SK
L.Željko, SR
39. CC 28.11. Nitra, SK Exc.1 
BOS - Best female in breed
CAC SK, CC SK,
Club Winner 2014

I. Nováková, CZ  
38. CIB 02.11. Praha, CZ Exc.1
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ
O.Hrabáková, CZ
37. CIB 01.11. Praha, CZ Exc.2
r.CAC
A. Auerbach, CZ
   

EJW

  European Junior Winner 2014 + BOB Junior 17 months
36. EDS 24.10. Brno, CZ Exc.1
EUROPEAN Junior Winner 2014
CAJC CZ,
BOB Junior  
Frank Kane, GB
35. 12.10. Zabrze, PL Exc.1  BOB 
Best female in breed
CWC PL   
 
K. Turecka, PL 
   

CL.CH.ML.

  Club Junior Champion KCHT CZ
 16 months
34. CC 11.10. Litoměřice, CZ Exc.1
CCJ, Vítěz třídy ml.
A. Auerbach, CZ
33. 05.10. Rybnik, PL Exc.1 
BOB 
Best female in breed
CWC PL  
K. Opara, PL
32. 04.10. Rybnik, PL Exc.1 
BOG 4.
BOB 

Best female in breed
CWC PL 

J.Opara, PL
31. CC 28.09. Tulln, A Exc.1
Club Junior Winner A,
JGB

BOB Junior
F. Korte, D
   

jch.a

  Junior Champion A 16 months
30. CIB 27.09. Tulln, A Exc.1 
Bundesjugendsieger 2014
JGB A,
BOB Junior  
M.Uhlíková, SK
29. CIB 20.09. Č.Budějovice, CZ Exc.1 
BOS - Best female in breed
CAC CZ,
CACIB
CZ
Ing. R. Kanás, SK
28. CC 13.09. M.Boleslav, CZ Exc.1 
Club Junior Winner CZ,
CAJC, CCJ, 

BOB Junior
P.O.Brien, IRL
27. 07.09. D. Benešov, CZ Exc.1
Junior Winner CZ - BOB Junior
Z.Kliment, CZ
26. CIB 30.08. M.Boleslav, CZ Exc.1 CAC CZ,
res. CACIB
M.Kavčič, SLO
25. CC 29.06. Wittau, A Exc.1 BOS - Best female in breed
Club Junior Winner A,
CAJC A, JGB,
 
BOB Junior
M.Korosec, SLO
   

jch.pl

  Junior Champion PL 12 months
24. CIB 14.06. Krakow, PL Exc.1 CAJC PL,
BOB Junior
E.Senaschenko, RUS
   

jch.cz

  Junior Champion CZ 12 months
23. CC
08.06. Lanškroun, CZ
Exc.1 CAJC CZ, CCJ
BOB Junior
 
F.Polehňa, CZ
    Jch.sk    Junior Champion SK 12 months
22. 01.06. Nitra, SK Exc.1 Derby Winner 2014
CAJC SK,
BOB Junior 
Qualif. CRUFT S 2015
M. Kozlowska, PL
    Derby   Derby Winner 2014
 
 
21. 31.05. Nitra, SK Exc.1 Grand Prix Slovakia Junior Winner 2014
CAJC SK,
BOB Junior  
M. Lapanja, SLO
    Grand   Grand Prix Slovakia Junior Winner 2014
 
 
20. 24.05. Litoměřice, CZ Exc.1 BOS - Best female in breed
CAJC CZ,

BOB Junior
A. Auerbach, CZ
19. 18.05. Bytom, PL Exc.1  BOS - Best female in breed
CAJC PL,

BOB Junior
R. Jacobs, D
18. CIB 17.05. Wieselburg, A Exc.1  BIG Junior 2.
BOS -
Best female in breed
CAJC A,

BOB Junior
H.E. Gruttner, D
17. 10.05. Hlučín, CZ Exc.1  Junior Winner CZ - BOB Junior Ing. R. Kanás,SK
16.  04.05.  Rybnik, PL  Exc.1  BIG Junior 3.
BOS -
Best female in breed
CAJC PL,

BOB Junior 
A. Korpetta, PL 
15. 12.04. Ostrava, CZ Exc.1  CAJC CZ,
BOB Junior
Z. Kliment, CZ
14. 06.04. Zabrze, PL Exc.1  BOS - Best female in breed
CAJC PL,

BOB Junior
A. Nowak - Patyniak, PL
   

cl.jch

  Club Junior Champion SKCHT+F 10 months
13. CIB 30.03. Nitra, SK Exc.1 BOS - Best female in breed
CAJC SK,
BOB Junior
Z. Oleynikova, UA
12. CIB 29.03. Nitra, SK Exc.1 BOS - Best female in breed
CAJC SK,
BOB Junior
A. Lundava, EST 
11. CC 22.03. Viničné, SK Exc.1 BOS - Best female in breed
Danubius Winner 2014
Junior Winner SK
 - BOB Junior
A. Auerbach, CZ
2013          
10. CIB 01.12. Nitra, SK VN1. BOB Puppy
BIS PUPPY - 3. 
 
MVDr.S.Bučko, SK
T.Havelka, SK
09. CIB 30.11. Nitra, SK VN1. BOB Puppy  V.Tichá, CZ
08. CC 29.11. Nitra, SK VN1. BOB Puppy  B. Matakovič, HR
07. 13.10. Zabrze, PL VN1. BOB Baby
BIS BABY - 1. 
I. Malecka, PL
J. Kruczek, PL
06. 06.10. Rybnik, PL VN1. BOB Baby  E. Pyrchala, PL 
05. CC 29.09.  Tulln, A  VN1. BOB Baby
BIS BABY - 3. 
E. Deutscher, A 
04. 22.09. Bytom, PL VN1. BOB Baby L. Juzwa, PL 
03. 15.09. Lučenec, SK VN1. BOB Baby S. Szabo, H
02. 14.09. Lučenec, SK VN1. BOB Baby
BIS BABY - TOP 10
M. Uhlíková, SK
J. Šuster, SK

01.

31.08. Chorzow,PL VN1. BOB Baby Z. Kitliňski, PL

zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2018-04-13 17:51:46 - admin - Made by ReHANEK