Home - Chovatelská stanice Kní-york

Výstavy »

Shows results - Ch.,Jch., EJW Flare Kní-York z Tržiště

bisj
Ch.Puppy, BISJ.- Flare Kní-York z Tržiště / 9 months
BIS JUNIOR 1. - judge Boris Spoljarič, HR

fi
Foto - 7 months - BIS PUPPY 4. PL

EUROPEAN JUNIOR CHAMPION A
CHAMPION SWITZERLAND SWI
CHAMPION HUNGARIA HU
Club Junior Champion SKCHT+F
JUNIOR CHAMPION PL
JUNIOR CHAMPION CZ
JUNIOR CHAMPION SK
PUPPY CHAMPION SK

5x BIS JUNIOR  1. SK,CZ, PL
1x CLUB BIS JUNIOR 2. SK
1x res. BIS DERBY 2. PL
2x BIS JUNIOR 3. SK
BIS MINOR PUPPY 1. SK
3x BOD JUNIOR 1. CZ
13x BIG JUNIOR 1. - PL+SK+CZ
3x BIG JUNIOR 2.-3. , CZ, SK
2x rez. BIG


Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2018
Victory Junior Winner 2019
Slovakia Junior Winner 2019 + BOB
Club Danubius Winner 2019 SK + BOB
Club Junior Winner 2019 PL + BOB
EUROPEAN JUNIOR WINNER 2019 A + BOJ + BOB 

BOB -19x
BOS - 8x

BOB Junior - 18x
BOB Puppy - 4x
BOB Baby - 8x
CAJC - 25x / PL,SK, CZ,A
CAC - 8x / HU,SWI,PL,CZ
CACIB - 4x / HU,PL

OPEN SLOVAKIA DOG SHOW 2018
ISCWT - 2. místo, Nejlepší fena roku 1. místo

fi

2019          
46. 13.07.19 M.Boleslav CZ V1 BOB,BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
BIG 2.
A.Grygarová,CZ
Ing. R.Kanás, SK
45.CC 06.07.19 Veselíčko CZ V1 BOB,Vítěz Spec.Výst., CC.,CAC A.Stasiak, PL
44.CIB 05.07.19 Wiszla PL V1 BOB,CACIB,CAC L.Salamon, PL
          SWITZERLAND CHAMPION CH Age:
16 months
43.CIB 30.06.19 Arrau SWI V1 CAC, r.CACIB T.himmrich, D
42. 29.06.19 Arrau SWI V1 CAC C. Bergtundthal, SWI
41.CIB 29.06.19 Arrau SWI V1 CAC, r.CACIB L. Pichard, SWI
40.CIB 22.06.19 Brno CZ V1 BOS,BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
BOD JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 1.
Mgr. B. Ovesná, CZ
MVDr. G. Ridarčíková, SK
M.Václavík, CZ
39. EDS 14.06.19 Wels A V1 BOB,BOJ,JGB
European Junior Winner 19'
J. Ruck, A
38.CIB 09.06.19 Nitra SK V1 BOB,BOJ,CAJC  K. Mustonen, FIN
37.CIB 08.06.19 Nitra SK V1 BOB,BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 3.
L.Meratti, IT
D.Paunovič, RS
36.CIB 07.06.19 Nitra SK V1 BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
V. Mihaljicič, RS
V. ......., HR
          HUNGARIA CHAMPION HU Age:
15 months
35.CIB 26.05.19 Miskolc HU V1 BOB,CACIB HU, CAC HU V. Calin, RO
34. 25.05.19 Miskolc HU V1 BOB,CAC HU Dr.Z. Balogh, HU
33.CIB 25.05.19 Miskolc HU V1 BOB,CACIB HU,CAC HU G.Korosz, HU
32.CIB 18.05.19 Litoměříce CZ V1 BOS,BOJ,CAJC 
BIG JUNIOR 1.
BOD JUNIOR 1.
O.Hrabáková,CZ
Jay Richardoson, USA
M.Václavík, CZ
31. 11.05.19 Hlučín CZ V1 Vítěz třídy mladých A.Nowak-Patyniak, PL

      JUNIOR CHAMPION PL  Age:
14 months 
30. Club 28.04.19 Opole PL V1 BOB,BOJ,CAJC,
Club Junior Winner PL
res. BIS DERBY female
BIS JUNIOR 1.
L.Seidel, PL
K.Mustonen,FIN
P. Krol, PL
29.CIB 20.04.19 Praha CZ V1 BOB,BOJ,CAJC A.Grygarová, CZ
28.CIB 13.04.19 Ć.Budějovice CZ V1 BOB,BOJ,CAJC,rez.BIG 
BIG JUNIOR 1.
BOD JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 1.
D.Smékal, CZ
Ing.J.Matyáš,SK
A.Sekowska,PL
F.Šimek, CZ
27. 06.04.19 Ostrava CZ V1 BOS,BOJ,CAJC, MVDr. S. Bučko, SK
          CLUB JUNIOR CHAMPION SKCHT+F Age:
13 months
26. CC 16.03.19 Viničné SK V1 BOB,CAJC,BOG 4.-5.
Danubius Jun. W.
BIS JUNIOR 2.
M. Uhlíková, SK
25. 24.02.19 Bratislava SK V1

BOB,BOJ,CAJC,
Slovakia Jun. W.
BIG JUNIOR 2.-3.

MVDr. P. Seman, SK
24.Champion of Champions 23.02.19 Bratislava SK V1 CAJC,
Victory Jun. W.

BIG JUNIOR 2.
Ing. R. Kanás, SK
23.CIB  09.02.19  Katowice  PL  V1  BOB,BOJ,CAJC,  J.Opara,PL 
          JUNIOR CHAMPION CZ Age:
11 months
22.CIB 03.02.19 Brno CZ V1 BOB,BOJ,CAJC, J.Kubala, SK
21.CIB 02.02.19 Brno CZ V1 BOB,BOJ,CAJC,
BIG JUNIOR 1.
A,Korosz,HU
M.Václavík, CZ
        JUNIOR CHAMPION SK Age:
11 months
20.CIB 27.01.19 Nitra SK V1 BOB,CAJC,BIG 4.-6.
BIG JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 1.
F.Polehňa.CZ
M.Václavík, CZ
T.Havelka, SK
19.CIB 26.01.19 Nitra SK V1 BOS,CAJC,
BIG JUNIOR 1.
O.Dolejšová,CZ
Željko Ložič,SRB
18.CIB 25.01.19 Nitra SK V1 BOB,CAJC,
BIG JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 3.
A.Cwieceková,SK
M.Uhlíková, O.Vondrouš,CZ
17. 12.01.19 Brno CZ V1 BOJ,CAJC. ,
BIG JUNIOR 1.
P.Márová,CZ
G.Ridarčíková, SK
2018          
16.CIB 09.12.18 Nitra SK V1  BOS,CAJC,
BIG JUNIOR 1.
BIS JUNIOR 1.

A.Ivanov,RO, T.Havelka,CZ, B. Špoljarič, HR
15.CIB 08.12.18 Nitra SK V1  BOS,CAJC
F.Szalai, SK
14.CIB 02.12.18 Praha CZ V1 BOS,BOJ,CAJC. ,
BIG JUNIOR 3.
O.Hrabáková,CZ
F.Szalai, SK
13. 25.11.18 Raciborz PL V1 BOS,BOJ,Zw.ml.,
BIG JUNIOR 1.,
BIS JUNIOR 5.
D.Kuczynska-Standello, PL,P.Řehánek, CZ
12. 23.09.18 Zabrze PL VN1 BOB Puppy Alan Daly, IRL
11. 02.09.18 
Chorzow PL VN1  BOB Puppy
BIS PUPPY 4.
 
A.T.Strande,NOR 
10. 01.09.18 
Olomouc CZ VN 1    D.Smékal, CZ 
9. 19.08.18
Gorlice PL VN 1
BOB Puppy
M. Lewandowski, PL 
3.CIB
22.07.18 
Konopiska PL VN 1  BOB Baby E. Chwalibog, PL 
7.  21.07.18  Konopiska PL VN 1  BOB Baby
A. Jaworska, PL
6.  01.07.18  B.Biala PL VN 1  BOB Baby,
BIS MINOR PUPPY 5.
 
L.Salamon, PL
I. Salamon, PL
 
5. 30.06.18
B.Biala PL VN1   BOB Baby,
BIS MINOR PUPPY 4.
P.Krol, PL
A. Jaworski, PL
 
4.CC 17.06.18 Báč SK VN 1  BIS MINOR PUPPY 1. B.Matakovič, HR,
J. Dentry, B
          PUPPY CHAMPION SK  Age:
3,5 months
3.CIB 10.06.18
Nitra SK VN 1 
K. Jarvinen, FIN
2.CIB 09.06.18 Nitra SK VN 1  Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2018  G. Cox, IE
1.CIB 08.06.18
Nitra SK VN 1 short listed BIS MINOR PUPPY 6. Ch.Mellin, SWE
V. Vojtek, SK


zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2019-07-14 14:34:47 - admin - Made by ReHANEK