Home - Chovatelská stanice Kní-york

Štěňata »

Vrh H - 2003

Duben 2003 - 6 štěňat, 61.den, porod trval 3 hodiny.  Quína se odhárala v prosinci 2002. Trpělivě jsme ji hlídali a Omárek šel spát raději ke kamarádovi.  V únoru jsem přišla domů z práce a vidím Quínku s Daymonnem. Jak se to mohlo stát? Vzdyť vůbec nebarvila a měla 2 měsíce po hárání!?! Ale co se dalo dělat. Odeslala jsem krycí list, ale vůbec jsem nevěřila tomu, že nějaké štěňátka budou. Ale byla! Quína (v 7,5 letech) během 3 hodin doslova "vyplivla" šest krásných a zdravých štěňat.

Je to poprvé, co jsme měli dva vrhy najednou. Bylo to hodně práce, ale o to více jsme zažili  radosti s 11ti štěňaty odchovanými v bytě. Celkem 6 štěňat si přijeli vybrat zájemci ze zahraničí. Ostatní jsou v Čechách (2) a na Moravě (3). Na výstavách by se měli poprvé ukázat v roce 2004.

Jedná se o úplně poslední vrh naší nejlepší chovné feny v ČR  - ICH. Antoanette Queen Wheaten Darling. Jde o příbuzenskou plemenitbu, právě na tuto mimořádnou fenu, kde se snažíme udržet linii multišampionů krásy s krásnou irskou srstí. Hamprey Harley - A, Harry Potter - SK, Holly Hook - CZ, Hugo - Haas - SK jsou rodinnými miláčky a výstavám se nevěnují. Jejich majitelé se nám již dlouho neozvali :-(

V ČR je pouze jeden pes této podobné krve - CH. ADRIEN SILESIA EXCELENT manželů Bindíkových z Opavy, který suverénně vyhrává  na výstavách od třídy mladých.  Vyniká vyrovnanou povahou. Adrien pochází z příbuzenské plemenitby matky s bratrancem,( na bratra Alan Alda Wheaten Darling se sestrou Antoanette Queen Wheaten Darling). Jeho tituly: - JCH. ČR/SR/PL; CH. SR/ČR/PL, Klubový šampion mladých ČR; BOB, CACIB, splněn Interchampion, plnochrupý, nůžkový skus,výška 51 cm,irský typ.

Happy Hannah Kní-York

Plnochrupá, nůžkový skus, irský typ.
    CHOVNÁ FENA - 1 vrh

Velmi nadějná 1., Výborná 1, CAC

majitel: MVDr.Ladislav Čižmárik, Košice, Slovensko

Ch.Harrison Ford Kní-york

Plnochrupý, nůžkový skus, irský typ, výška 48 cm

CH.ČR, JCH.ČR, Národní vítěz 2005, 
    4*CAJC, 4*CAC ČR

majitel: Ing. J. Otava, Praha

Fotogalerie

 Na zahradě nám vyhládlo - 7 týdnů...
Poprvé u misky - 4 týdny...
Co to ta máma má dobrého v misce...
Vysmátá máma Quína...
Dva bumbrlíčci - 2 týdny...
Harrison Ford - 3 měsíce...

zpět

nahoru
Přejete si?
« Zpět do rubrikyTisknout
Kontakt:
Mgr. Petra Šubertová
Mánesova 23
702 00 Mor. Ostrava
+420 774 867 890
kni-york@kni-york.cz
© 2004-6 KNÍ-YORK F.C.I. - Všechna práva vyhrazena - Poslední aktualizace: 2019-02-14 12:19:48 - admin - Made by ReHANEK